molenaar^ Een veilige en comfortabele douche in 1 dag geplaatst zonder grote verbouwing" Bel 0341 - 27 40 40 Snel en professioneel: een veilige badkamer in 1 dag Steeds meer ouderen willen graag zo lang mogelijk in hun vertrouwde omgeving blijven wonen. En ook de overheid stimuleert dit, omdat de kosten voor een verblijf in verzor- gings- en verpleeghuizen hoog zijn. Zelfstandig wonen vraagt echter wel om de nodige aanpassingen in huis. Voor de bewoner zelf, maar ook voor degenen die zorg aan huis komen bieden. De badkamer vormt vaak een struikelblok. Molenaar Nunspeet Meeste ongevallen in de badkamer Uit statistieken van het CBS en Veiligheid.nl blijkt dat de meeste ongevallen thuis in de badkamer gebeuren. Door een gladde vloer, een te hoge instap of het gebrek aan voldoende houvast. Vaak begint men met het aanschaffen van een muur beugel of een antislip mat. Maar dat blijkt als snel onvoldoende veiligheid en comfort te bieden. Veilige douche in 1 dag Niemand zit te wachten op een grote verbouwing van zijn huis. Daarom blijft de badkamer vaak te Douchen in bad is gevaarlijk en oncomfortabel. Een comfortabele inloopdouche Waarom doorgaan op de oude manier als het een stuk veiliger en comfortabeler lean? Met de inloopdouche van Molenaar wordt douchen weer leuk en ontspannen. De douche heeft een lage instap en een anti-slipvloer om uitglijden te voorkomen. Daarnaast worden er fraaie hand grepen geplaatst voor extra houvast en een GROHE 'cooltouch' kraan, die niet heet wordt wanneer warm water wordt gebruikt. Als extra De lage instap en anti-slipvloer voorkomen veel ongelukken. lang zoals hij is. Molenaar bewijst echter dat het ook anders kan: een veilige en comfortabele inloopdouche op de plek van de oude douche of het bad. In 1 dag geplaatst, zonder hak- of breekwerk, zonder rotzooi, zonder zorgen. Zo komt lekker zelfstandig douchen weer binnen handbereik. Het zitje zorgt voor relaxed en comfortabel douchen. wordt de douche uitgerust met een neerklap baar douchestoeltje. Montage maakt het verschil Fluitend onder de douche, Molenaar maakt het mogelijk. Met dank aan ons team van ervaren en speciaal opgeleide installateurs die garant Eigen gespecialiseerde monteurs staan garant voor kwaliteit. staan voor vakwerk. Zij zorgen voor een snelle en probleemloze montage. En dat is belangrijk. Want juist bij de montage gaat het bij veel bedrijven vaak mis, met vervelende lekkages of andere problemen tot gevolg. Laat u vooraf dus goed adviseren over de mogelijkheden en de kosten en vraag nu het gratis informatiepakket aan. ja, stuur mij een gratis informatiepakket over veilig douchen. Informatiepakket ontvangen? of kijk op www.molenaar.nl Badkamer vaak onveilig Dhr. O Mevr- Naam Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail wk29-BAD-266x398-pzc-5 Stuur de bon zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 16