Familieberichten COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio 0 "Nah hep ie un tuin op z 'n buik Niet te bevatten dat we na een kort maar heftig ziekbed moeten laten gaan onze liefhebbende man en vader Leendert Johannes Cornelis de Ruiter Leo 12 april 1955 f 18 juli 2016 Hélène de Ruiter - van der Lubbe Brent Yannick Correspondentieadres: Adagio Uitvaartzorg t.a.v. familie de Ruiter Buitenhovelaan 1 4337 HJ Middelburg Zondag 24 juli van 15.00 uur tot 16.00 uur kunt u afscheid nemen van Leo in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Maandag 25 juli om 15.00 uur zal er een afscheids bijeenkomst plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid en geheel onverwachts hebben wij kennis genomen dat na een kort ziekbed is komen te overlijden onze collega Leo de Ruiter Wij missen in hem een fijne en betrokken collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt op het gebied van de Kabel aansluitingen, waarbij Leo breed inzetbaar was op allerlei technische en administratieve aspecten. Door zijn gedrevenheid en positieve instelling zullen wij Leo blijven herinneren als een persoon die voor iedereen klaarstond. We wensen zijn vrouw Hélène, zoon Brent, familie en vrienden veel sterkte met dit tragische verlies. Collega's DELTA Energie MultiMedia Middelburg, 21 juli 2016 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen dat na een kort ziekbed is komen te overlijden onze collega Leo de Ruiter Wij missen in hem een fijne collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt en wensen zijn vrouw Hélène, familie en vrienden veel sterkte met dit tragische verlies. Directie en medewerkers van DELTA N.V. Middelburg, 21 juli 2016 Bowlïngverenigmg Middelburg Leo de Ruiter Deze week ontvingen wij het verdrietige bericht dat de vader van onze leerling en klasgenoot Brent de Ruiter Leo de Ruiter is overleden. Wij wensen Brent en zijn familie alle sterkte om dit grote verlies te verwerken. Leerlingen en mentor van klas H3B, Scheldemond College, Vlissingen Hüseyin, Walid, Lars Isabel, Nynke, Alyssa, Christian, Faye, Wiep, Sasha, Indy, Tip, Zakaria, Ilze, Charlotte, Jill, Federico, Liz, Jorik, Younes, Jesse, Nigel, Rick Dhr. P. van den Dries, mentor Mevr. M. Roose, teamleider HAVO-VWO bovenbouw Dhr. E.J.A. Fagg, locatiedirecteur volg ons op like ons op Twitter BLI Facebook Naam Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Met groot verdriet hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze bowlingvriend en voorzitter Jarenlang heeft hij zich met veel enthousiasme ingezet voor onze vereniging Wij wensen Hélène en Brent heel veel sterkte toe. Namens het bestuur en leden van Bowlingvereniging Middelburg donderdag 21 juli 2016 15 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. mensenlinq.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63