Familieberichten Üva/JaiJan Jacomina Pieternella Kortekaas - Louws Pieternella Cornelia Kouwer - de Bruine 14 donderdag 21 juli 2016 Alphonsus Maria Ducrot Fons =S Christiaan Rijn Annemarie Anceaux Gerda Christina Joanna Ducrot-van Oudheusden Enige cn algemene kennisgeving Na een lang en zorgzaam leven is overleden, op de leeftijd van ruim 90 jaar, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder. echtgenote van Pieter Kortekaas (f 2013) 14 december 1925 1 18 juli 2016 Arnemuiden: Annemarie van der Slot-Kortekaas Rinus van der Slot Machteld en Hend Christijn Floris Miriam en Gert Ruben Annemijn Feline Middelburg: Ineke van Koeveringe-Kortekaas Henk van Koeveringe Liselot en Stéphane Scott Skyler Feline Susan en Frederik Florentine Maurits Kapelle: Thea van Raaijen-Kortekaas Johan van Raaijen Loes en Martijn Hans Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van woning 19 van verpleeghuis Ter Reede in Vlissingenalsmede alle vrijwilligers die zorg en tijd aan onze moeder hebben besteed. De crematie heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden. Wanneer het echt te moeilijk wordt neemt Hij je bij de hand, en leidt je door de Paarlen Poort naar het Beloofde Land. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat zij zó lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde moeder, oma en "Omaatje Cleijenborch" sinds 28 september 2005 weduwe van Johannes Kouwer in de leeftijd van 101 jaar. Kamperland: Jo Kouwer Nellie Kouwer - Janse Hans en Martina, Nick, Jason Gillis en Marijke, Mart Kamperland: Rie Koole - Kouwer Rinus Koole Tonny en Henny, Rick Jos en Leonie, Eva, Iris Een speciaal woord van dank voor het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch, voor de liefdevolle aandacht, aan haar besteed. 19 juli 2016 Zorgcentrum Cleijenborch kamer 235, Dr. Maasstraat 4 4486 BW Colijnsplaat Correspondentieadres: Molenweg 29, 4493 AA Kamperland Onze moeder en oma is opgebaard in haar eigen kamer in Cleijenborch. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 22 juli van 19:00 tot 19:30 uur. De dankdienst voor haar leven zal plaatsvinden op maandag 25 juli om 13:30 uur in kerkgebouw "De Ark) Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 14:30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in het Jhr. Mr. de Casembroothuis aan het Alexiaplein 3. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Renske Timmerman-Minkema 0 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Wij wensen haar familie veel sterkte toe Koersbalgroep Sint-Laurens Daar gaat een aardige vent. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze vader, opa en broer echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Gerda kinderen en kleinkinderen 18 juli 2016 Hogeweg 76, 4382 RJ Vlissingen De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 23 juli om 10.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen, waarna de crematie plechtigheid in stilte volgt. Na afloop van de uitvaartdienst is er een samen zijn bij Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40, 4371 RE Koudekerke. Na een lang en goed leven is onze moeder, groot- en overgrootmoeder overleden. Weduwe van A. Timmerman Zijpe(NH) Goes 3 december 1917 16 juli 2016 Hoofdplaat: Frans Timmerman Charlotte Timmerman-van Laer Orgiva (Spanje): Arnold Timmerman Claire Timmerman-Butler Charley Oostzaan: Lout van Maaren-Timmerman Marcel van Maaren Saul en Vlinder Overeenkomstig de wens van Mama is haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Tevens was haar wens u te bedanken voor de vriendschap die zij van u mocht ontvangen. Wij zijn alle begeleiders en vrijwilligers van huis Ter Valcke dankbaar voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Westlangeweg 1-A, 264 4513 KM HOOFDPLAAT Wanneer je ouder wordt, en de laatste jaren verstrijken dan merk je pas goed dat je krachten wijken. Je wilde zo graag, maar kon niet meer. Juist dat niet meer kunnen, deed je zo zeer. Zondag 17 juli 2016 is na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Cederhof' te Kapelle overleden, onze lieve vriend, de heer in de leeftijd van 88 jaar. De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn. 2 Tim. 2:19a Yerseke J. Poortvliet W.A. Poortvliet - Danker Carina Poortvliet Billy li Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'Cederhof' (verpleegunit) voor de liefdevolle zorgen, geduld en aandacht. Correspondentieadres; Langeville 46,4401 GP Yerseke Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden op de begraafplaats te Schore. Enige en algemene kennisgeving

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62