Ova/lailau Familieberichten 'V! dlensenlinq.nl Johannes André de Clippelaar Jacomina Pieternella Kortekaas - Louws COLOFON Familieberichten Alphonsus Maria Ducrot Fons Jan Leendert Johannes Cornelis de Ruiter Gerda Christina Joanna Ducrot-van Oudheusden Renske Timmerman-Minkema fX sSuL 19 Een harde werker een man van weinig woorden Heden overleed zacht en kalm onze broer, schoonbroer en oom Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Hulst: Rosa en Miel t Assenede: José en Roger Goes: Georgette en Jo Neven en nichten 19 juli 2016 Koningsdijk 14, Hengstdijk Correspondentieadres: Trumanlaan 40, 4561 WD Hulst U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaart centrum van coöperatie DEtA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op vrijdag 22 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 23 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraaf plaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis is er een samenzijn bij van Waes, Groenendijk 51 te Kloosterzande. Wij zijn het personeel van het hospice Terneuzen en de buren dankbaar voor de goede zorgen. "Nah hep ie un tuin op z 'n buik Niet te bevatten dat we na een kort maar heftig ziekbed moeten laten gaan onze liefhebbende man en vader Leo A 12 april 1955 t 18 juli 2016 Hélène de Ruiter - van der Lubbe Brent Yannick Correspondentieadres Adagio Uitvaartzorg t.a.v. familie de Ruiter Buitenhovelaan 1 4337 HJ Middelburg Zondag 24 juli van 15.00 uur tot 16.00 uur kunt u afscheid nemen van Leo in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Maandag 25 juli om 15.00 uur zal er een afscheids bijeenkomst plaatsvinden in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. donderdag 21 juli 2016 15 Enige en algemene kennisgeving Na een lang en zorgzaam leven is overleden, op de leeftijd van ruim 90 jaar, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder. echtgenote van Pieter Kortekaas (t 2013) 14 december 1925 t 18 juli 2016 Amemuiden: Annemarie van der Slot-Kortekaas Rinus van der Slot Machteld en Hend Christijn Floris Miriam en Gert Ruben Annemijn Feline Middelburg: Ineke van Koeveringe-Kortekaas Henk van Koeveringe Liselot en Stéphane Scott Sky Ier Feline Susan en Frederik Florentine Maurits Kapelle: Thea van Raaijen-Kortekaas Johan van Raaijen Loes en Martijn Hans Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van woning 19 van verpleeghuis Ter Reede in Vlissingen, alsmede alle vrijwilligers die zorg en tijd aan onze moeder hebben besteed. De crematie heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden. Daar gaat een aardige vent. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze vader, opa en broer echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Gerda kinderen en kleinkinderen 18 juli 2016 Hogeweg 76, 4382 RJ Vlissingen De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 23 juli om 10.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen, waarna de crematie plechtigheid in stilte volgt. Na afloop van de uitvaartdienst is er een samen zijn bij Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40, 4371 RE Koudekerke. Na een lang en goed leven is onze moeder, groot- en overgrootmoeder overleden. Weduwe van A. Timmerman Zijpe (NH) 3 december 1917 Goes 16 juli 2016 Hoofdplaat: Frans Timmerman Charlotte Timmerman-van Laer Orgiva (Spanje): Arnold Timmerman Claire Timmerman-Butler Charley Oostzaan: Lout van Maaren-Timmerman Marcel van Maaren Saul en Vlinder Overeenkomstig de wens van Mama is haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Tevens was haar wens u te bedanken voor de vriendschap die zij van u mocht ontvangen. Wij zijn alle begeleiders en vrijwilligers van huis Ter Valcke dankbaar voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Westlangeweg 1-A, 264 4513 KM HOOFDPLAAT Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. <1 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio volg ons op Twitter Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone like ons op Facebook Zoeken Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43