Familieberichten Esther Adriana Vader-van Eenennaam Esther Vader-van Eenennaam Esther Vader Pieter Roelse Piet Roelse O Jezus, hoe vertrouwd en goed klinkt mij uw naam in 't oor als ik van alles scheiden moet gaat nog die naam mij voor. Gezang 446:6 Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde die zij ons heeft gegeven, is na een kort ziekbed overleden onze moeder en oma - Esther - sinds 6 april 1994 weduwe van Willem Vader Middelburg, 19 juli 1932 Middelburg, 16 juli 2016 Oost-Souburg: Albert en Annemarie Vader-Wattel Daniël en Lisa Robbert Niels Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie Vader Pieter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 22 juli om 10.00 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer aldaar. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en meelevende schoonzus en tante weduwe van W. Vader P. Kaljouw-Vader C. Kaljouw J. Vader C. Vader-van Oosten neven en nichten Middelburg, 16 juli 2016 Verdrietig ben ik om het overlijden van schoonmoeder van mijn dochter M. Wattel-de Bruijne Esther Vader-Van Eenennaam 'In Uw liefde geborgen' Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve, behulpzame vader, schoonvader en trotse opa Piet Koudekerke 9 november 1936 Goes t 17 juli 2016 Joke Roelse-Tevel John en Erika Duane William en Wendy Benjahmin, Arwen Peter en Ulla Django, Indy Miranda en Ferry Elayne, Vannah, Mason Jan van Hoofkwartier 2 4333 EA Middelburg De Dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden donderdag 21 juli om 13.45 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is daar van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot informeel samenzijn in dc ontvangkamer van de begraafplaats. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Joke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Lenie Tevel Ko en Elly Tevel-Borg Kees en Janny Marinusse-Tevel Jos en Yolanda Tevel-Beukert David en Marja Tevel-Boon Neven en Nichten Afscheid nemen van een geliefd persoon is droevig en moeilijk Laat de mooie herinneringen je troosten Verdrietig zijn wij omdat de (schoon)vader en opa van onze lieve vrienden is overleden. Piet Roelse Wij wensen Miranda, Ferry, Elayne, Vannah, Mason, de moeder van Miranda, de broers van Miranda en verdere familie heel veel sterkte toe. lurgen, Mariska, Tripp en Cooper Luciën, Manon, Julien en Aimée Ramona en Xochyl Martin, Vanessa, Evita en Babette Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat toch nog plotseling is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Cornelia Dirkje Blok-Zoeteweij sinds 2 december 2009 weduwe van [ohannis Frans Blok 18 juli 1927 17 juli 2016 Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Roosendaal: Connie en föhn de Koning-Blok Nieuwerkerk: Flip en Helma Blok-Verlare Madianne en Andries Machteld, Lieke, Suzanne, Ezra Cornelieke en Jaap Lucian en Christian fohanan en Huibertje Kapelle: Bas en Ineke Blok-Loef Hans en Nina Chandrakanthi en Robert-Paul Rebekka Krabbendijke: Dinand en Ria Blok-Houtekamer Ingeborg Harrold Hugo Christian Kruisbessestraat 5 4413 DA Krabbendijke Onze moeder en oma is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 20 juli van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 22 juli om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van R.S.T. en hospice De Markies voor de liefdevolle verzorging. Ada Met veel verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van Ada de Rijke We zijn heel dankbaar voor al het werk dat we samen met haar hebben mogen doen voor de kinderen uit het getroffen "Tsjernobylgebied" in Wit-Rusland. We zullen haar inzet, gedrevenheid en vriendschap heel erg gaan missen. Onze gedachten zijn bij Wim, kinderen en kleinkinderen. We bidden dat zij kracht krijgen om dit enorme verlies te kunnen dragen. Bestuur van de Stichting Tsjernobylkinderen Vrouwenpolder: - Rinus Corbijn, Wim Jakobsen, Karla Maljaars, Mariët Schaeffer, Rob Wattel; - Gastgezinnen en alle vrijwilligers. dinsdag 19 juli 2016 15 Na een kortstondig ziekbed is zacht en vredig van ons heengegaan onze zus, schoonzus en tante Vlissingen Willemstad N.A. Ritthem Vlissingen Neven en nichten Bram en Nel van Eenennaam Johan en Nel-An van Eenennaam Kees en Toos van Eenennaam Nico van Eenennaam Erg verdrietig zijn wij, omdat onze lieve collega en begeleidster is overleden. We zullen haar heel erg missen. (oud) collega's en cliënten van de Torenstraat Serooskerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63