ÜyarlailefJ Familieberichten Dennis van Oeveren Dennis Dingenis Philippus van Oeveren Dennis Dennis van Oeveren Dennis van Oeveren 14 dinsdag 19 juli 2016 Marcelis van den Berge Dzn. Dennis echtgenoot van Adriana Maria Zijta 5 september 2005 Matty Mac Nac - van Belzen Wh en I am downan d, oh, mil soul, so weary Wh en troubles come, and my heart burdened be Then, I am still and wait here in the silence Until you come and sit awhile with me?? 0 Vandaag is de dag, hij komt maar één keer. Morgen is het vandaag niet meer. Geniet van het leven, het mag. Maar doe het vandaag, want vandaag is de dag. Geheel onverwacht is vredig in zijn slaap overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en over-opa in de leeftijd van bijna 90 jaar. Bruinisse, 19 juli 1926 Renesse, 17 juli 2016 "Het was goed om daar te zijn" Janet van Oosten-van den Berge Piet van Oosten Reinoud en Jessica Lennard, Ewoud Miranda en Derk-Jan Oiivier Dick van den Berge Francis van den Berge-Hollander Mischa Sebastiaan Renesse, Lindelaan 1/20 Correspondentieadres: Binnenduin 11 4328 HK Burgh-Haamstede Naar zijn wens zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Condoleances graag schriftelijk "Als iets liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde Jullie hebben mijn hart gevuld met zó veel mooie herinneringen. Slaap zacht lieve Oop. De Prinses We zijn verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, dochter en zus Zij is 58 jaar oud geworden. Joshua D. van Belzen-Verdonk Riet en Leen Vlissingen, 16 juli 2016 Westerzicht 149, 4385 AE Vlissingen Op vrijdag 22 juli is er van 13.00 tot 14.00 uur gelegenheid om afscheid van Matty te nemen en de familie te condoleren in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Met verslagenheid vernamen wij het droevige bericht van het overlijden van onze medewerkster Matty Mac Nac Wij wensen haar zoon en verdere familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, J.F.M. Steinbusch drs. R.J. van der Zwaag Het was jouw keuze, voor ons onbegrijpelijk. We zullen je in liefde herinneren. Van ons is heengegaan geheel onverwacht onze neef Yerseke: Luc en Anja van Damme Philip en Colinda Jolisa Kruiningen: Arjan en Diana van Damme s-Gravenpolder: Co Hanny Hirdes kinderen kleinkinderen s-Gravenpolder: Stephan Hirdes Estelle Gedachten en medeleven gaan uit naar allen die dicht bij hem stonden. Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve Marco Jacqueline Jessica Chantal ifc Diesel 1$ Gucci You raise me up, so 1 can stand on mountains You raise me up to walk on stormy seas I am strong when I am on your shoulders You raise me up to more than I can be "Celt ic Woman: You raise me up" Zo plotseling zo onverwacht, Verslagen en verdrietig zijn wij, We zullen je nooit vergeten. Peteren Silvia Bo Nancy Sascha Vol levenslust en overlopend van goede bedoelingen, heb jij je eigen eenzame strijd gestreden. Helaas kon jij onze uitgestoken handen niet accepteren. Verbijsterd en vol ongeloof moeten wij u kennisgeven dat onze lieve zoon en 'grote' broer zeer plotseling is overleden in de leeftijd van 28 jaar. Wim en Petra van Oeveren Amanda Davy Correspondentieadres: Zweedijkseweg 47 4401 NH Yerseke Donderdag 21 juli om 13.00 uur nemen wij afscheid van Dennis op het ouderlijk adres, Zweedijkseweg 47 te Yerseke. Aansluitend gaan we hem begraven op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er op bovengenoemd adres gelegenheid tot condoleren. Dennis hield van witte fresia's. Dennis heeft veel vrienden waar wij geen adres van hebben, als u geen kaart hebt ontvangen wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Kalmthout, 14 juli 2016. Ineens staat onze wereld stil. Je was onze rots in de branding, pionier, inspiratiebron, steun en toeverlaat en altijd recht door zee. Niet te bevatten dat jij nu van ons heengaat. Je laat een grote leegte achter nu je er niet meer bent. Met groot verdriet nemen wij geheel onverwacht afscheid van onze directeur, collega en vriend Je levenswerk zullen we voortzetten, met de kracht die je ons door de mooie herinneringen zult blijven geven. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar de naaste familie. Wij wensen hen alle kracht toe dit grote verlies te kunnen verwerken. Collega's van Daxxa Personeelsdiensten en Payroll Intermediair Mijn compagnon en vriend Dennis van Oeveren is er niet meer. "Het voertuig van zijn ziel is ermee gestopt" 18-12-1987 14-07-2016 Wat zullen we jou gaan missen. Milco Ingrid Schildkamp Michèle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62