4 ZO DOEN WIJ DAT Ver weg of dichtbij, in een tentje of vakantievilla: we gaan weer op vakantie. Hoe ziet je leven eruit op je vakantieadres? Ulanda en Richard van den Brink uit Rhenen zijn van maart tot oktober bijna elk weekend op de Eschdoorn, een kleine camping in Renesse. De een zijn dood is een ander zijn... Ulanda: „Ooit zijn we begonnen op camping De Witte Boulevard in Re- nesse, we gingen met mijn ouders mee. Later gingen we in de zomer naar pension Grol, maar ja, dan is al leen je alleen ontbijt inbegrepen en iedere avond uit eten loopt dan wel erg in de papieren. Daarna hadden we een seizoenspiek op camping Bona Fide - tot die ging sluiten om plaats te maken voor een park met vakantiewoningen;.dat was nog een hoop gedoe. Uiteindelijk zijn we maar op zoek gegaan naar een andere plek. Dat viel nog niet mee, er waren natuurlijk meer mensen aan het zoe ken en veel campings waren vol. Bo vendien wilden we aan deze kant van Renesse zitten, en niet op een al te grote camping." Richard: „Toen we hier op camping de Eschdoorn kwamen kijken, von den mijn ouders de eigenaar meteen aardig. Er zijn hier slechts tien sei zoensplaatsen en omdat er net iemand was overleden, kwam er een plekje vrij. Dat klinkt lullig, maar wij waren natuurlijk wel blij met die plek." Ulanda: „We zijn gericht op zoek gegaan naar een minicamping. Zelf hebben we bewust geen kinderen, dus een grote familiecamping hoeft voor ons niet. Als we vertier willen, pakken we de fiets en zoeken we het op." Denk op vakantie vooral niet aan thuis Ulanda: „Hier zijn we flexibel, thuis niet. Thuis hebben we een heel druk sociaal leven. Ieder halfuurtje is wel gevuld. Tijd om een keer spontaan af te spreken is er dan niet, want ik heb altijd wel afspraken ingepland staan." Richard: „Ik werk net als Ulanda full time en tennis zo'n twee, drie keer per week. Zo hebben we allebei onze dingen." Ulanda: „Niet dat we maar langs el kaar heen leven, maar we laten elkaar heel vrij. We zitten nooit samen hand in hand op de bank, zal ik maar zeggen." Ulanda: „Zodra ik in de auto naar de camping zit, denk ik niet meer aan thuis. Dan laat ik alles achter me. In de vakantie of de weekends kan ik echt opladen. Hier slaap ik zo lekker. Het is heel stil, er is niets waar je 's ochtends wakker van wordt. Dus we slapen altijd uit." Richard: „Als we hier wakker wor- Als we wakker worden, weten we nog niet wat de dag gaan doen DE FAMILIE den, weten we nog niet wat we die dag gaan doen. Thuis wel. Het enige dat hier op de camping vaststaat: ik haal iedere ochtend verse broodjes. Is het niet zulk mooi weer, dan pakt Ulanda meestal een boek. Ik ben wat minder van het lezen, maar kijk dan graag naar sport op televisie. Verder doen we niet zo veel. We willen vooral ontspannen en lekker buiten zijn." Ulanda: „Ik ga ook gerust even alleen naar Zierikzee. Als interieurstyliste vind ik het leuk om ideeën op te doen bij Leen Bakker of Walhout bijvoorbeeld. Richard is niet zo gek op winkelen." Richard: „Nee, maar een dagje Goes vind ik wel leuk. Dat is een gezellige stad. Als we daar heen gaan, wil ik best een beetje winkelen en een hapje eten." Ulanda: „En ik vind het altijd leuk om in Domburg rond te kijken. Een van mijn lievelingszaken daar is De Pagter Antiek Interieur. Hier in Renesse is het qua winkels toch beperkt." We komen hier al heel lang, en ik heb hier nu zelfs af en toe klussen Een beetje rommel is niet zo erg Ulanda: „We hebben zelf geen kinderen, maar wel een nichtje en twee neefjes waar we gek mee zijn. Die komen re gelmatig mee naar de camping. Tijdens de kinderva kantieweek waren ze hier de hele dinsdag 19 juli 2016 'Op verse broodjes na staat niets hier vast' Mariska den Hartog 44 —Richard van den Brink 44 Ulanda van den Brink Ulanda van den Brink (40), interieurstyliste en werkt bij een notaris A Richard van Dam (44), metaalbewerker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 48