Familieberichten i Overladen Jacob Tilroe Esther Adriana Vader-van Eenennaam Esther Vader-van Eenennaam Esther Vader Dingenis Philippus van Oeveren Dennis 14 dinsdag 19 juli 2016 - Esther - Esther Vader-Van Eenennaam V -vL P' 'ft' - 1 Cornelia Dirkje Blok-Zoeteweij Jaap O Jezushoe vertrouwd en goed klinkt mij uw naam in 't oor als ik van alles scheiden moet naam mij voor. Gezang 446:6 Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde die zij ons heeft gegeven, is na een kort ziekbed overleden onze moeder en oma sinds 6 april 1994 weduwe van Willem Vader Middelburg, 19 juli 1932 Middelburg, 16 juli 2016 Oost-Souburg: Albert en Annemarie Vader-Wattel Daniël en Lisa Robbert Niels Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie Vader Pieter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 22 juli om 10.00 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer aldaar. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en meelevende schoonzus en tante weduwe van W. Vader P. Kaljouw-Vader C. Kaljouw J. Vader C. Vader-van Oosten neven en nichten Middelburg, 16 juli 2016 Verdrietig ben ik om het overlijden van schoonmoeder van mijn dochter M. Wattel-de Braijne Na een kortstondig ziekbed is zacht en vredig van ons heengegaan onze zus, schoonzus en tante Vlissingen Willemstad N.A. Ritthem Vlissingen Neven en nichten Bram en Nel van Eenennaam Johan en Nel-An van Eenennaam Kees en Toos van Eenennaam Nico van Eenennaam Vol levenslust en overlopend van goede bedoelingen, heb jij je eigen eenzame strijd gestreden. Helaas kon jij onze uitgestoken handen niet accepteren. Verbijsterd en vol ongeloof moeten wij u kennisgeven dat onze lieve zoon en 'grote' broer zeer plotseling is overleden H' in de leeftijd van 28 jaar. Wim en Petra van Oeveren Amanda Davy Kalmthout, 14 juli 2016. Correspondentieadres: Zweedijkseweg 47 4401 NH Yerseke Donderdag 21 juli om 13.00 uur nemen wij afscheid van Dennis op het ouderlijk adres, Zweedijkseweg 47 te Yerseke. Aansluitend gaan we hem begraven op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er op bovengenoemd adres gelegenheid tot condoleren. Dennis hield van witte fresia's. Dennis heeft veel vrienden waar wij geen adres van hebben, als u geen kaart hebt ontvangen wilt u dan cleze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat toch nog plotseling is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma sinds 2 december 2009 weduwe van Johannis Frans Blok 18 juli 1927 17 juli 2016 Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Roosendaal: Connie en John de Koning-Blok Nieuwerkerk: Flip en Helma Blok-Verlare Madianne en Andries Machteld, Lieke, Suzanne, Ezra Cornelieke en Jaap Lucian en Christian Johanan en Huibertje Kapelle: Bas en Ineke Blok-Loef Hans en Nina Chandrakanthi en Robert-Paul Rebekka Krabbendijke: Dinand en Ria Blok-Houtekamer Ingeborg Harrold Hugo Christian Kruisbessestraat 5 4413 DA Krabbendijke Onze moeder en oma is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 20 juli van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 22 juli om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van R.S.T. en hospice De Markies voor de liefdevolle verzorging. "Toch zal ik juichen voorde Heer, Jubelen voor de God die mij redt." Habakuk 3: 18 Bevorderd tot Heerlijkheid Dankbaar voor alles wat God ons in hem heeft geschonken, is na een periode van ziekte door de Heer Thuisgehaald, Zijn kind en mijn vader Weduwnaar van Marie Tilroe - Moerland Jaap heeft vele jaren met de Strijdkreet in de Albert Heijn XL in Vlissingen gestaan. Middelburg, 7 juli 1925 t Middelburg, 15 juli 2016 Jaap Tilroe Correspondentieadres: Leger des Heils Afd. F&M Spoordreef 10 1315 GN Almere De afscheidsdienst, tevens dankdienst, wordt gehouden op vrijdag 22 juli om 11.00 uur in het korpsgebouw van het Leger des Heils, 't Zwin 1, 4335 XT Middelburg. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. Voor aanvang van de dienst is er in de zaal van het Leger des Heils van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de dienst ontmoeten wij elkaar in de koffieruimte van het gebouw om herinneringen aan Jaap Tilroe met elkaar te delen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42