25,-Kort/Ng €559 €699 NUWEG 28 Wales Llandudno Snowdonia National Park 4 8 dagen Hoogtepunten van Noorwegen 10 dagen 25,- KORTING met actiecode WAL19 Slechts v.a. Vertrekdata en prijzen 2016 prijs per persoon _oek met actiecode NRW19 Slechts v.a. Vertrekdata en Prijzen 2016 Maandag 15 augustus Maandag 29 augustus Maandag 12 september prijs per persoon Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis ~\ïüP pzc.nl/webwinkel reizen busreizen SCHITTEREND KASTEELHOTEL IN LUXEMBURG SCHITTERENDE TEUTOBURGERWOUD Adviesprijs€ 159 p.p. LEZERSPRIJS slechts 84,50 p.p. Adviesprijs €135 p.p. LEZERSPRIJS slechts €79 p.p. exc&uie Bij iedere boeking een Gratis exoal sieraad Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen dinsdag 19 juli 2016 op uw boeking Het landschap van Noord-Wales wordt gedomi neerd door de ruige, imponerende bergketen Snow donia. Het hoogste punt is de Mount Snowdon, die met zijn 1085 meter de hoogste berg is in Wales en Engeland. Het noordoosten is een lappendeken van wouden, uitgestrekte heides, lichtglooiende heuvels en beboste valleien, her en der bezaaid met mooie oude marktplaatsen en kastelen. Midden-Wales is een gebied van golvende heuvels, afgelegen hoog vlakten, ongerepte bergweggetjes, koele wouden, stille merengebieden en uitgestrekte baaien met kleine badplaatsen en kustdorpjes. Zuid- en West- Wales vormen een gebied van contrasten. Van de bergen van het Brecon Beacons National Park tot de zandstranden van het Pembrokeshire Coast National Park, het winderige Gower schiereiland Zaterdag 30 juli Zaterdag 13, 27 augustus Zaterdag 10 september 569,- 569,- 559,- met z'n zachte klimaat dat tot het eerste officiële 'met uitmuntend natuurschoon' in Groot-Britannië uitgeroepen werd, tot de lommerrijke Wye vallei. In Zuid-Wales ligt ook de hoofdstad van Wales, Cardiff. Croeso, dat betekent welkom, in Noord-Wales. Van uit ons hotel in Llandudno maken we schitterende dagtochten door dit prachtige deel van Wales. U verblijft in het ***Grand hotel Llandudno. Bij de prijs inbegrepen: Overtocht Calais - Dover v.v. 1 overnachting in een ***hotel in de omgeving van Rugby 1 overnachting in een ***hotel in de omgeving van Gillingham 5 overnachtingen in het Grand Hotel Llandudno Dagelijks goed verzorgd ontbijt en een 3-gangen- diner Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden op uw boeking Als wij aan Noorwegen denken, dan denken wij aan rust, ruimte, frisse lucht en overweldigend natuur schoon. Wij mijmeren dan over vriendelijke dalen, prachtig gekleurde hoogvlaktes, indrukwekkende fjorden, heldere rivieren en beekjes, forel en ren dieren. Wij denken aan afgelegen streken, waar de natuur nog ongerept is, ver van de industrie en aan eeuwig zingende bossen. Wij gaan met u naar dat gedeelte van Noorwegen, waar wij een bijzonder hotel gevonden hebben. Een sfeervol uitgangspunt voor onze prachtige excursies naar fjord, fjell, bos en beek. Aan de Sognefjordvegen ligt het Elveseter Ho tel, een familie-erfgoed. Het hotel is van oorsprong een uit meerdere gebouwen bestaand erfgoed, be woond door de familie Elveseter. Het oudste gedeel te is in 1640 gebouwd van hout en verkeert in uitste- €799,- 729,- 699,- Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. *Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldigt/m 24 juli 2016 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. ~Jg9d£5fc*ki kende staat. De verschillende generaties Elveseters waren kundige handwerkslieden, de één was een getalenteerd houtsnijder, de ander een uitstekend uurwerkbouwer, de derde een goede kunstschilder. Alles wat gemaakt werd, bleef in het erfgoed. En daar kunt u tijdens uw verblijf van genieten. Na een mooie dagtocht is het goed toeven in het sfeervolle hotel, ieder vertrek staat vol met prachtige kunst. Bij de prijs inbegrepen: De overtocht met de nachtferry van Travemünde naarTrelleborgv.v., inclusief overnachting in een binnenhut met diner en ontbijt 2 overnachtingen in de omgeving van Oslo 5 overnachtingen in het Elveseter Hotel Dagelijks een goed verzorgd ontbijten een diner Lokale gids in Oslo Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Wifi gratis (in openbare ruimtes) /JbV Fouten en ANVR yysVj/ prijswijzigingen voorbehouden. 2 nachten in een kasteelkamer incl. ontbijt en een activiteit naar keuze 2 nachten incl. 2 x ontbijt en 2 x diner en hoge kinderkortingen Het4-sterren Chateau d'Urspelt ligt als een juweel in het natuurpark van de Our, in het noorden van Luxemburg, op een steenworp afstand van het historische centrum van de beroemde middeleeuwse stad Clervaux. Chateau d'Urspelt Urspelt, Clervaux, Luxemburg Het Chateau d'Urspelt, een echt juweel van het natuurpark van de Our, ligt in het Noorden van het Groothertogdom Luxemburg. Het majestueuze kasteel bevindt zich op een boogscheut van het beroemde middeleeuws stadje Clervaux En dateert uit de 17de eeuw. Met zijn subtiel gedecoreerde kamers en suites die authentieke pracht en praal uitstralen, biedt het Chateau d'Urspelt een uiterst 2 overnachtingen in een kasteelkamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet een activiteit naar keuze: 2 uur gratis entree voor het zwembadgedeelte van AquaNat'Our in het Hosing Wellness Center of 2 uur gratis entree tot de tentoonstelling'The Family Of Man' van Edward Steichen in het kasteel van Clervaux koffie- en theefaciliteiten op uw kamer gratis wifi en gratis parkeren per boeking een sieraad van Exoal cadeau Prijs: 84,50 p.p. in een 2-persoonskamer. Verlengingsnacht: €37,- p.p. op basis van logies en ontbijt. Boekingskosten: 15 per boeking. romantische oase van rust in een sprookjesachtig kader. Het hotel heeft 2 volledig uitgeruste wellnessruimtes met een sauna en hamam (tegen betaling) en een aangename brasserie met een zonovergotenterras. Bij mooi weer kunt u op de gezellige binnenplaats heerlijk achterover leunen of een wandeling maken door de indrukwekkende tuin met fruitbomen. De kamers zijn in een klassieke stijl ingericht en zijn perfect uitgerust met een stijlvolle badkamer met toilet, douche en haardroger, een LCD-tv, gratis wifi, minibar (tegen betaling) en zicht op de tuin of op het hofje. Tijdens uw verblijf kunt u kiezen voor een bezoek aan de tentoonstelling 'The Family of Man' van Edward Steichen in het kasteel van Clervaux of entree voor het 3500 m2 grote waterpark AquaNat'Our. De Luxemburgse Ardennen vormen de grens met België en is het land van bos, vlaktes en versterkte burchten. Riviertjes en snelstromende beken maken het tot een avontuurlijke streek met vele leuke plaatsen zoals Diekirch, Ettelbruck en Weiswampach. Ideaal voor prachtige wandel- en fietstochten. Bad Salzuflen is een zeer sfeervol kuuroord, gelegen in het mooie Teutoburgerwoud. Het stadje staat bekend om zijn vele geneeskundige thermaal- en mineraalbronnen en historische vakwerkhuizen. Arcadia Hotel Schwaghof Bad Salzuflen Dit gezellige familiehotel is gelegen in een prachtig natuurgebied nabij het mooie kuuroord Bad Salzuflen. Direct naast het hotel ligt één van de mooiste 18-holes golfbanen in Duitsland. De hotelkamers zijn comfortabel Ingericht met een televisie, telefoon, bureau en een badkamer met bad of douche, toilet en haardroger. In de ochtend kunt u Arrangement: 2 overnachtingen incl. 2 x uitgebreid ontbijtbuffet, 2 x 3-gangendiner of buffet en gratis gebruik van sauna en zwembad. Per boeking ontvangt u een willekeurig sieraad van Exoal cadeau. Kinderkorting: Max. 2 kinderen bij 2 volbetalende personen op de kamer t/m 14 jaar op basis van logies en ontbijt gratis. Het avondeten voor de kinderen bestelt en betaalt u ter plaatse. Prijs: €79 p.p. Toeslag 1-pers.kamer: €15 per nacht. Toeristenbelasting: €2,90 p.p.p.n. ter plaatse te betalen. Boekingskosten: 15 per boeking. in de bistro genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet. Het hotel-restaurant, met prachtig uitzicht over de natuur, nodigt u uit voor heerlijke internationale en lokale gerechten. Na een dag in de buitenlucht kunt u als gast gratis gebruik maken van het zwembad en de sauna. Sluit vervolgens de dag af in de hotelbar. U kunt gratis parkeren bij het hotel en uw huisdier is ook welkom (tegen vergoeding). Bad Salzuflen is een sfeervol kuuroord en staat bekend om zijn gezonde lucht en de vele geneeskundige thermaal- en mineraalbronnen. Het Teutoburgerwoud is één van de bekendste en populairste wandelgebieden van Duitsland. Wandel langs gedoofde vulkanen, ravijnen en valleien op goed onderhouden en bewegwijzerde wandelroutes. Soortenrijke bossen, heide, bronnen en natuurlijke monumenten bepalen het landschap van dit middelgebergte. Erg bijzonder is een bezoek aan de Externsteine. Beklim deze bijzondere rotsformatie die miljoenen jaren geleden zijn ontstaan. Vanuit Bad Salzuflen kunt u tevens leuke uitstapjes maken naar de steden Bielefeld en Osnabrück. Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voorvragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 28