£)yarlai)s/j Familieberichten Jack Kerkhof V 28 maandag 18 juli 2016 Pieternella Cornelia Schoolmeester-Nieuwersteeg -Nel- Bouwdewina Paauwe-van de Reepe Annemarie Adriaanse Maria Janse-Coppoolse Jacobus Joris Roks In de leeftijd van bijna 101 jaar is overleden mijn moeder, onze oma en opoe Cornelia Suzanna Masseilje-Willemsen sinds 1975 weduwe van Abraham Masseilje Waterlandkerkje 25 juli 1915 Oost-Souburg 15 juli 2016 Middelburg Bets Hubregtsen-Masseilje Gon Hubregtsen (in Corrie en Nico Baas-Hubregtsen Sven, Jesper Anja en Peter de Witte-Hubregtsen Bianca Hubregtsen (in herinnering) Onze dank en waardering gaat uit naar alle medeiverkers van het Ambachtsveld 33, Oost-Souburg voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Rentmeesterlaan 81 4336 EE Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden woensdag 20 juli om 14.00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er nog gelegenheid van 13.30 tot 13.50 uur tot persoonlijk afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Het leven gaat door, maar we zullen je niet vergeten Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van Jan Marinus Schoolmeester In de leeftijd van 79 jaar Jan Schoolmeester Connie Schoolmeester-Murre Mark Kirsten EviLynn Liam Wendy Joeri Lisette Gerrit t Rinus Schoolmeester Theo Schoolmeester Talitha Correspondentieadres: Walstraat 10 4458 BR 's-Heer Arendskerke Wij hebben er voor gekozen dit verlies met de naaste familie te verwerken. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Valeke in Goes voor hun liefdevolle verzorging. Mijn tijden zijn in Uw hand. Psalm 31 vers 16 Verdrietig, maar dankbaar voor alle goede dingen die we samen mochten beleven, delen we u mee dat is overleden onze lieve, dierbare moeder, oma en overgrootmoeder Heinkenszand, 21 augustus 1913 Goes, 14 juli 2016 sinds 18 augustus 2006 weduwe van Geerard Paauwe Nellie en Robert Szepansky-Paauwe Alex, in herinnering Saskia en Pascal, Roos Ineke en Fred Brinkman-Paauwe Marjolein en Tibart, Francetta lanthe en Robbert, Tristan, Mathijs Klaas en Lieke, Pijke, Eiin Joke en Martin van der Valk-Paauwe Rogier en Eefje, Beerend, August Wieneke en Igor Erlinde en Leandro, Andreas, Elena, Matteo Onze speciale dank gaat uit naar iedereen die haar de laatste jaren zoveel zorg en aandacht heeft gegeven. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 20 juli om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de begraafplaats) te Goes. Voorafgaand is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum. C orrespondentieadres Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Familie Paauwe Postbus 12,4430 AA 's-Gravenpolder Met verdriet deel ik U mede dat op 14 juli mijn lieve schoonzus Bouwdewina Paauwe-van de Reepe is overleden M.W. Paauwe-Meulblok Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve nicht Wij wensen de familie veel sterkte toe Betsy Jacobse - de Klerk Dingeman en Ella de Klerk - Moes Neven en nichten Achterneven en nichten Onverwachts heeft de Heere uit dit leven weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Weduwe van Leendert Janse Sterke de Heere de kinderen, klein- en achterkleinkinderen met Zijn vertroostende nabijheid. Chr. Janse en kinderen neven en nichten fam. S. Janse-Goverse Middelburg, 14 juli 2016 Treur niet dat ik je verlaten heb, ik hoop datje blij bent datje mij hebt gekend. Na een korte periode waarin wij hoopten op herstel, is tot ons grote verdriet overleden mijn broer, mijn zwager en onze oom Oostvoorne, 21 augustus 1952 t Goes, 16 juli 2016 Niek en Marja Tina en Stephan Manouk Correspondentieadres: Esdoornstraat 90, 4431 DG 's-Gravenpolder U kunt afscheid nemen van Jack in het mortuarium, Fluitekruidstraat 8 te Goes, op dinsdag 19 juli van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 20 juli om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Niemand is onmisbaar Toch zal Clinge hem missen We hebben bewondering voor de manier waarop hij op zijn "eigen wijze" 22 jaar zijn praktijk heeft gevoerd. Dankbaar dat we al die jaren zijn vertrouwen hebben gehad. Sterkte Gemma en kinderen, tevens Dr Vedral en medewerkers van de huisartsenpraktijk te Clinge. Dominique Apers Chantal Legierse Béatrice Boonman-Pladdet Michel de Backere Malnova Banejo, centrum fysio, fysiofit wellness

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 53