anvriLsn Familieberichten Dvarladsf] [a] Joris Roks Josephus Alphonsius van Hecke Jos 15 juli 2016 Maria Janse-Coppoolse In de leeftijd van bijna 101 jaar is overleden mijn moeder, onze oma en opoe Cornelia Suzanna Masseilje-Willemsen sinds 1975 weduwe van Abraham Masseilje Waterlandkerkj e 25 juli 1915 Oost-Souburg 15 juli 2016 Middelburg Bets Hubregtsen-Masseilje Gon Hubregtsen Corrie en Nico Baas-Hubregtsen Sven, fesper Anja en Peter de Witte-Hubregtsen Bianca Hubregtsen (in herinnering) Onze datik en waardering gaat uit naar alle medewerkers van het Ambachtsveld 33, Oost-Souburg voor de liefdevolle verzorging en acmdacht. Correspondentieadres: Rentmeesterlaan 81 4336 EE Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden woensdag 20 juli om 14.00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er nog gelegenheid van 13.30 tot 13.50 uur tot persoonlijk afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 maandag 18 juli 2016 29 Als je te moe bent om te leven dan is eeuwige rust een zegen. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze pa, schoonpa, opa en o-opa weduwnaar van Theresia Margaretha Emilia Cornelis Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Loes en Theo Petra en Danny, Lenthe Annemieke en Youri, Lotte, Gijs Anthony Anky en Ad Wouter en Eva Marjolein en Fabian, Jinte Linda en Tiago Carin en Hans Melanie en Bram, Esther, Thomas Kevin en Cindy Paul en Brigitte Correspondentieadres: Laan van Europa 141, 4701 DB Roosendaal U kunt afscheid nemen van Jos in het uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op donderdag 21 juli van 9.00 tot 9.30 uur, voorafgaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt daarna gehouden om 10.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van bovengenoemd crematorium Terneuzen. In de kerk is gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Wij zijn het personeel van ZorgThuis Axel, afdeling Al en dr. Vermeiren van ziekenhuis ZorgSaam Terneuzen dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Onverwachts heeft de Heere uit dit leven weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Weduwe van Leendert Janse Sterke de Heere de kinderen, klein- en achterkleinkinderen met Zijn vertroostende nabijheid. Chr. Janse en kinderen neven en nichten tam. S. Janse-Goverse Middelburg, 14 juli 2016 Niemand is onmisbaar Toch zal Clinge hem missen We hebben bewondering voor de manier waarop hij op zijn "eigen wijze" 22 jaar zijn praktijk heeft gevoerd. Dankbaar dat we al die jaren zijn vertrouwen hebben gehad. Sterkte Gemma en kinderen, tevens Dr Vedral en medewerkers van de huisartsenpraktijk te Clinge. Dominique Apers Chantal Legierse Béatrice Boonman-Pladdet Michel de Backere Malnova Banejo, centrum fysio, fysiofit wellness wwiAi.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 28