kh Dubai, Oman Abu Dhabi Cruisestunt Middellandse Zee EUWS 13 Nee, het was niet de meisjes droom van deze zussen om met zijn drieën tegelijk voor het altaar te staan. Sterker, Marissa (28) en Melanie (30) hadden de hoop op een mooie trouwdag al opgege ven. Hun vrienden Stefan en Mar cel - ook nog eens broers - waren niet zo van een huwelijk. Derde zus Samiera (28, tweelingzus van Marissa) was al wél gevraagd, maar van een bruiloft kwam het nog niet. Hoe het dan toch zover kwam dat de drie zussen dit weekend te gelijk trouwden? Hun ouders, pa en ma Kuivenhoven, wisten hoe graag hun dochters in het huwe lijksbootje wilden stappen, en be sloten een handje te helpen. Hun dochters werden bij de plannen betrokken, maar hoe moesten pa en ma hun potentiële schoonzoons overtuigen? Ze beslo ten drie taarten te laten maken, met daarop de tekst: Papa, wil jij met mijn mama trouwen? Toen ze een keer allemaal tegelijk bij hun schoonouders op bezoek waren, kregen de drie mannen de taarten van hun kinderen. Marissa: „De jongens wisten van niets, wij za ten wél in het complot. Gelukkig gingen ze overstag." Het grote regelen kon beginnen. Want ga er maar aan staan: ieder een moest het eens worden over de trouwlocatie, de indeling van het feest, én de gastenlijst. En dan moesten er ook nog drie matchen- de droomjurken worden gezocht. De jongens wisten van niets, wij wel. Gelukkig gingen ze overstag „We zaten gelukkig op één lijn", zegt Marissa. „Alleen over de loca tie voor de fotoshoot hebben we pas vorige week beslist." Na een jaar voorbereidingen was het dit weekend zo ver. Stipt om zes uur stonden de meiden bij hun ouders in Hoek van Holland op de stoep. Een paar uur later - de drie bruiden waren inmiddels opgemaakt, gekapt en aangekleed - arriveerde de limousine met de drie aanstaande bruidegommen. Bij de eerste druk op de deurbel mocht Melanie opendoen, bij de tweede Marissa en ten slotte Sa miera. Vader Willem wordt er nog emotioneel van: „Toen steeds een ander bruidje naar buiten kwam, kreeg ik kippenvel. Terwijl het helemaal niet koud was." Aan hem daarna de eervolle taak om in één keer drie dochters weg te geven. „Dat was zo uniek. Ik voelde me apetrots." Na een ge zamenlijke ceremonie legden ze om beurten de trouwgelofte af. En ze hadden alle drie een eigen taart om aan te snijden. Spijt van de wonderlijke aanpak? Geen secon de, zegt Marissa. „Het was zo mooi om deze dag met mijn zus sen te delen. Ik had hier niet al leen willen staan." Superstunt, nu v.a. per Costa neoRivièra**** Costa 8 dagen per topschip Costa Diadema****+ Costa of bel 088 - 70 70 600 (ma. t/m vr. 09.00-16.00 uur) maandag 18 juli 2016 'Ja, wij De zussen Marissa, Samiera en Melanie stapten dit weekend te gelijk in het huwelijksbootje. Nog gekker: hun mannen zijn twee broers en hun beste vriend. Marissa: „Ik had hier niet alleen willen staan." Ellen van Gaaien 's-Gravenzande willen alle drie trouwen!' Bruid Marissa Van links af: Gerrit, Samiera, Stefan, Melanie, Marissa en Marcel met hun kinderen, foto marjolein vermeer en bianca van der hout Spectaculaire wintercruises! Maak nu absurd voordelig een luxe cruise langs de sprookjesachtige Emiraten Dubai, Abu Dhabi en het sultanaat Oman. Ook voert de route langs het mooie Sir Bani Yas Island. De elegante Costa neoRivièra biedt o.a. 3 restaurants, 6 bars, een wellness center, zwembad, boetiekjes en een theater. Profiteer nu van deze waanzinnige prijzen! dec. v.a. 859 jan. v.a. 754 feb. v.a. mrt. v.a. 759 759 zie stipreizen.nl/crcndb Exclusief in Nederland! Ind. vliegreis per eigen Stip-charter en transfers 8-daagse cruise per 4* Costa neoRivièra o.b.v. volpension Beperkte beschikbaarheid voor deze tarieven Nu geen reserveringskosten Abu Dhabi Sir Bani Yas Island Muscat Rome Barcelona /Wallorca Savona Marseille Spezia Zeer voordelige wintercruise inclusief vliegreis vanaf Eindhoven naar o.a. Mallorca, Rome en Florence met het paradepaardje van Costa! De 4 Costa Diadema staat garant voor een fantastische cruise. Aan boord o.a. 15 bars, 7 restaurants, 3 zwembaden, theater, 4D-cinema, wellness en panoramadek van ca. 500m. Ook mogelijk inclusief vliegreis vanaf Amsterdam. Boek nu tegen de scherpste prijzen! nov. v.a. 469 dec. v.a. 449 jan. v.a. 439 feb. v.a. 469 zie stipreizen.nl/crcwdb mrt. v.a. 559 Nieuwste schip van Costa Cruises Incl. vliegreis vanaf Eindhoven per Transavia 8-daagse cruise incl. alle maaltijden aan boord Laagste prijzen bij Stip Kijk en vergelijk gerust! stipreizen.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut exd. Calamiteitenfonds en reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 13