Familieberichten Johanna Melis-Wattel -Jo- Cornelis Sturm 26 zaterdag 16 juli 2016 Jaap Barentsen i i A Henk Batus Jannetje de Goffau-Weststrate Johanna Josephina Groen-Wolffers Hij kroont je met trouw en Psalm 103:4b Met bewondering voor haar doorzettingsvermogen en dankbaar voor wat ze voor ons betekend heeft, hebben we afscheid genomen van onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma sinds 2010 weduwe van Pau Melis in de leeftijd van 86 jaar. Kesteren: Wil en Jaap Kalsbeek-Melis Hilde en Jaap, Lisa Martin en Mirjam Ivo Oosterhout: Tiny en Leo Alewijnse-Melis Sander Marloes Rijen: Wim en Hélène Melis-van Kampen Mike en Suzan Fleur en Rutger Tom Oost-Souburg, 14 juli 2016 Correspondentieadres: J. Catsstraat 20 4041 XV Kesteren De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 18 juli om 13.00 uur in kerkgebouw de Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in De Ark, achter het kerkgebouw. Jo Melis-Wattel Met veel verdriet, laten wij u weten dat is overleden in de leeftijd van 92 jaar. uit aller naam: Carla Wöhler We zullen je missen. De crematieplechtigheid zal maandag 18 juli om 11.00 uur plaatshebben in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de condoleanceruimte van het crematorium. correspondentieadres J.W. Thibautstraat 32, 4336 EB Middelburg Met verdriet vernamen wij het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Annet Weezepoel Annet heeft zich als Supportwerker op een professionele en betrokken wijze ingezet binnen Arduin. Zij was geliefd bij de cliënten en haar collega's. Wij zullen haar inzet, enthousiasme en positieve instelling missen. Wij wensen familie, naasten en collega's binnen Arduin alle sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. Namens Raad van Bestuur en management Arduin Diep geraakt zijn wij door het overlijden van onze begeleidster en collega Annet Weezepoel We zullen haar missen. Cliënten en medewerkers Beatrixlaan Vera Baston Met warmte en dankbaarheid kijken wij terug op het afscheid van mijn onvergetelijke echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Ook veel dank voor de goede verzorging van afdeling F van het ADRZ in Goes. J.A. Batus - Verschiere Kinderen en kleinkinderen Middelburg, juli 2016 Het leven gaat verder, maar het wordt nooit meer zoals het ivtfs. Voor ons was het hartverwarmend dat zoveel mensen ons tot steun zijn geweest na het overlijden van onze moeder en oma Janny de Bruijne - Priester Hiervoor onze oprechte dank. Meeuw en Tan ja Roy Christy en Nick Marco en Anneke Kortgene, juli 2016 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling bij het overlijden van onze lieve vader, opa en schoonvader Eduard Jozef Casteleyn zeggen wij u hartelijk dank Lonieke, Frenk, Lauran, Conny en Noël Casteleyn Langemeet 25,4464 BH Goes Bedankt voor uw handdruk, troostende woorden, uw gebaar van liefde en vriendschap. Het doet ons goed te weten dat velen met ons meeleven na het plotseling overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Nellie Cevaal-Schrier Hanneke en Jan Ina en Rob Kleinkinderen en achterkleinkind Ritthem, juli 2016 Iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma zeggen wij hiervoor heel hartelijk dank. Ko de Goffau Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, juli 2016 (Jopie) *1 Getroffen door de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze geliefde, zorgzame moeder, oma en overoma Helena van Noorden-Molhoek betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, juli 2016 Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve en hartelijke schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en (achter)kleinkinderen veel sterkte toe. Annie Wattel-Suurmond Neven en nichten: Tineke en Jan Joke en Jaap Barco Petra en Niek Wilfred en Marieke Achterneven en -nichten Hiermede willen wij u oprecht danken voor uw belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa Het heeft ons goed gedaan. Namens de familie Barentsen Vlissingen, juli 2016 Uw medeleven en belangstelling na het overlijden van hebben wij als hartverwarmend ervaren. Wij zijn U daar dankbaar voor. August, Tuur en Lieve Verdonck Goes, juli 2016 Een kaart een bloem een zoen ze kunnen zoveel voor je doen en geven kracht om door te gaan Dit gedicht drukt onze gevoelens van dank uit voor de steun en het medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Namens de familie, Hans, Joke, Ellie en John 's-Gravenpolder, juli 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74