Familieberichten Annemarie Adriaanse |g Pluk de dag. Geniet van het leven Morgen lijkt dichtbij. Morgen is nog ver Morgen is het misschien voorbij. Op donderdag 14 juli is in de bloei van haar leven overleden onze lieve dappere dochter, zus, schoonzus en tante Annemarie Adriaanse Middelburg, Goes 8 januari 1970 t 14 juli 2016 Oost-Souburg: Ko Adriaanse Corrie Adriaanse-de Klerk f Sjaan Adriaanse-Adriaanse Rotterdam: Dorothé Lesaunier-Adriaanse Dominique Lesaunier Capelle a/d IJssel: Arnoud Adriaanse Monique Adriaanse-van Vliet Yannis Livvy Rotterdam: Jan Pieter Adriaanse Lizenka Adriaanse-Torcque Elodie Olivier Arthur Onze gedachten zijn blijvend bij Han en de kinderen en we zullen proberen dit grote verlies samen te dragen en een plaats te geven. Annemarie Dag lieve Annemarie Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze medewerkster en naaste collega Annemarie Adriaanse Annemarie was 28 jaar werkzaam bij SVRZ. Zij was een lieve en fijne collega. Als persoonlijk begeleider was zij zeer betrokken bij onze cliënten in SVRZ Ter Poorteweg. We zullen haar missen. We wensen haar partner, haar kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Namens collega's, cliënten en vrijwilligers SVRZ 't Gasthuis Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Hart voor de mensen zo herinneren wij jou met diep respect voor je echtheid zonder franjes Annemarie Adriaanse We zullen je missen Bewoners en collega's Ter Poorteweg, Koudekerke ANNEMARIE ADRIAANSE ANNEMARIE ADRIAANSE Wij zijn verdrietig dat de moeder van Joost is overleden. Mevrouw Adriaanse We zullen er zijn voor Joost. We wensen het gezin heel veel sterkte. Middelburg, Nehalennia SSG De leerlingen van M2a, mentor Manon Rijnen Teamleider, José Zwigtman Locatiedirecteur, Peter de Kreij Creëer je geluk want binnen in jezelf is waar het eindigt en begint Ondanks haar intense wil om samen met ons verder te leven is overleden mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder lieve vrouw van Han Temminck Middelburg, t Goes, 8 januari 1970 14 juli 2016 Han Rosalie Lotte Erik Mark Chiel Joost Kuipers Rietbergkwartier 49 4333 EK Middelburg Tannetje Maria Er is gelegenheid tot afscheid nemen en het op informele wijze condoleren van de familie op maandag 18 juli van 18.30 tot 20.30 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum aan de Logistiekweg 7 te Vlissingen. De herdenkingsplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 20 juli om 13.00 uur in de Oostkerk, Oostkerk plein te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een bijzonder lief persoon. Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve nicht Haar positiviteit en wilskracht in haar leven zullen wij ons blijven herinneren. Wij denken aan Han, Rosalie, Mark, Erik, Joost, Lotte, Chiel, Ko en Sjaan en verdere familie. Ome Jan Tante Anneke Jolita John Amy Arnold Nicolien Kevin en Liza Carolien Renate Milan en Eldrick Wij zullen je missen! Als je weggaat, Doe dan net alsof we halverwege zijn, Halverwege, Zo ver nog van het eind, Halverwege Zo oneerlijk, zo jong, nog maar halverwege Wij wensen Han, Rosalie, Mark, Erik, Joost, Lotte, Chiel en verdere familie heel veel sterkte toe. Frenk-Jan en Heidy Jannie en Hans Carlo en Ingeborg John en Muriël Fred en Esther Fred Danny Cyril en Mientje Noor Monique en Ivo Ook op de Stoof zal Annemarie gemist worden zaterdag 16 juli 2016 25 Verdrietig zijn wij door het overlijden van moeder van onze medespeler Erik Meijer Wij wensen Erik en de familie heel veel sterkte toe voor de komende tijd. Trainer, leiders en spelers A3 van VV Zeelandia Middelburg Middelburg, 16 juli 2016 Verdrietig zijn wij door het overlijden van moeder van onze medespeler Joost Meijer Wij wensen Joost en de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Trainers, leiders en spelers C014/C1 van VV Zeelandia Middelburg Middelburg, 16 juli 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73