Familieberichten U verleden Geertje Fiedeldeij-Blokker Bert van Gils Maria Janse-Coppoolse 24 zaterdag 16 juli 2016 Cornelis Fieret en Jorina Fieret van de Gruiter -Gé- Bert van Gils Bert van Gils Bert van Gils Bert van Gils 0 herdenken op 25 juli 2016 dat ze 70 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dankbaar en blij zijn we dat God hen al die jaren heeft gespaard. Met kinderen (achter kleinkinderen vieren we het op zaterdag 23 juli. Receptie van 14.30t/m 16.30 op 23-7 in de Marnixkerk, Marnixplein 41,4386 AA, Vlissingen (West-Souburg). Fam.C.Fieret, Anna Blamanlaan 22, 4385 KK, Vlissingen. kadotip: envelop® Vrede in ons hart is het grootste geluk Met innige droefenis moet onze familie afscheid nemen van mijn vrouw, onze moeder, oma, overgrootmoeder en tweelingzus Echtgenote van Johannes Christiaan Fiedeldeij In de leeftijd van 88 jaar. Johannes Christiaan Fiedeldeij Flans en Anne-Marie Sylvie en Paul, Georgette, Brigitte en Wessel Stephen en Floor, Timo Jacobien en Eric Yorick Ivar en Fleur Ewan en Simone Cora en Gert Jan Daan en Loes Dijs Mevrouw R. Hartèl-Blokker Heinkenszand, 14 juli 2016 Correspondentieadres: Flamingostraat 6 4451 CH Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheidnemen van mevrouw G. Fiedeldeij-Blokker op maandag 18 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Overeenkomstig haar wens zal de afscheidsdienst in besloten kring plaatsvinden. Plotseling is overleden onze voorzitter en drijvende kracht Het is een groot verlies voor ons, maar nog groter voor het zeeuwse wielrennen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Wielrencomité Nieuwdorp Eric, Patrick en Hubert. Nieuwdorp, 16-07-2016 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon. Voetballen was zijn leven, wielrennen was zijn passie in de leeftijd van 68 jaar. Randy en Carolien Chayenne, Duncan Richard en Susanne Noelle, Sara Vlissingen, 13 juli 2016 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 18 juli om 16.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de kantine van V.C. Vlissingen, Irislaan 239 te Vlissingen. correspondentieadres van Bossestraat 27, 4384 BG Vlissingen Met grote verslagenheid hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van ons zeer gewaardeerde lid Bert was voor onze vereniging één van de mensen, die jarenlang op pad was om sponsors warm te maken voor de club. Wij zullen zijn inbreng zeker gaan missen Ons medeleven gaat uit naar Randy en Carolien, Richard en Suzanne, kleinkinderen en overige familieleden Bestuur en leden V.C. Vlissingen Met respect gedenken wij zijn grote bijdrage aan de Zeeuwse wielersport. TMZ (Trimbelangen Midden Zeeland) Wij ontvingen het droevige bericht over het plotseling overlijden van de voorzitter van onze Jeugdafdeling Met respect denken wij terug aan de tientallen jaren dat Bert zich verdienstelijk heeft gemaakt voor onze vereniging en de Zeeuwse wielersport. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Wielervereniging ZRTC Theo Middelkamp Met droefheid delen wij u mee dat plotseling door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en overgroot moeder sinds 3 april 2014 weduwe van Leendert Janse in de leeftijd van 90 jaar. Haar leven werd gekenmerkt door liefde en zorg. Wij bidden de Heere om kracht in dit verlies. Nieuw- en Sint JooslandChris en Anne-Marie Marleen en Tonnie Marjoke, Christine, Anne, Lise-Marie, Mariëlle Arianne Corina en Pieter Twan, Noa Joke en Nico Julian, Jesse Christian en Anniek Sven, Stan Meliskerke Hannie en Piet Christine en Peter Timon, Thomas, Mirthe, Gerson, Nienke Lennard en Marina Emily, Linsy, Iris Mirjam en Gommert Sen, Nine Peter en Cornelie Charlotte Wilco en Katinka Joël, Levi Arnemuiden Wim en Willy Marieke en Jan Liselot, Justus, Jasmijn Leander en Joanne Manoah, Kaleb Eline en Tjeerd Benthe, Jurre Jan-Willem Nieuw- en Sint JooslandIna en Lein Sander en Abigail Lindert, Justin, Werner, Robin, Timon Leonard en Janny Gerson, Hannah Jan-Pieter (in liefdevolle herinnering) Marije en Julian Arnemuiden Corry (in liefdevolle herinnering) Adrie en Annelies Wilfred en Cyrila Lisa, Evy Marly en Lindert Lenn, Ralph Anne en Jaap Lennart en Willemijn Mariëlle en Niels Middelburg Leo en Marjolein Julia, Boaz 14 juli 2016 Briandlaan 20 4334 GP Middelburg CorrespondentieadresBreeweg 46 4335 AR Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 18 juli van 19.00 tot 20.00 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. In deze kerk zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. dinsdag 19 juli om 09.45 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw- en Sint Joosland. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72