p- DmkbsruUjing J? Familieberichten s V Albert Huige N 26 zaterdag 16 juli 2016 Lieve Joris, Henk Batus Piet Oreel Thijs Kramer Ronny de Ruijter 0 We gaan je missen als vriend, als buurman, als arts maar vooral als heel fijn mens. Wij wensen Gemma, Mart, Luuk en Geert en alle familie en vrienden heel veel sterkte met het vreselijke verlies. Max, Melinda, Emma en Sam Joris Roks Bernard van Acker Sophie Jurriëns-Beulens Joris Roks Joris Roks Joris Roks Janny de Bruijne - Priester Yfjarcel (fëuyóóe Mathilde Marie Delnad-Tas Corrie Reinhout-Eversdijk Wij zijn geschokt door het overlijden van onze toegewijde collega Joris was een echte dorpsdokter. Onze gedachten zijn bij Gemma, Mart, Luuk en Geert. De apothekers in Oost Zeeuws-Vlaanderen Celien Dhollander, Christel Duerinckx, Nuth Le, Lienke Oostvogel en Evelyne Verhofstede De huisartsen in Oost Zeeuws-Vlaanderen Rob van Berkel, Joop Blankenburgh, Esther Dees, Marije Hegi, Fer Helmers, Barend den Ouden, Yuri Samandar, Bert Schulte, Patricia Seij, Saskia Stitzinger, Debbie van der Veeken, Albert de Visser, Vincent Voorbrood, Joriska Zilverschoon en Robbert Zijl Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tij dens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze onvergetelijke pa, wijze opa en liefste opa-opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. C. van Acker-Cerpentier kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, juli 2016 Met warmte en dankbaarheid kijken wij terug op het afscheid van mijn onvergetelijke echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Ook veel dank voor de goede verzorging van afdeling F van het ADRZ in Goes. J.A. Batus - Verschiere Kinderen en kleinkinderen Middelburg, juli 2016 Het gemis zal blijven, maar de blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa hebben ontzettend goed gedaan. Bedankt lieve mensen voor jullie aanwezigheid, bloemen, kaarten en vooral voor de warme steun. Agnes Huige-Nagelkerke Myriam en Jeffry, Anouk, Isa Barbara en Marcel, Milan, Quinn Kloetinge, juli 2016 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, vele kaarten en steunbetuigingen hebben ons goed gedaan en zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. ledereen bedankt die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Fam. R. Jurriëns Sluiskil, juli 2016 Wij zijn diep geraakt en verdrietig door het overlijden van Tijdens zijn ziekte vroeg hij hem niet voorbij te lopen om even contact te maken. Sprakeloos staan we stil. Wij kenden hem als iemand die de tijd nam en oprechte aandacht had voor de bewoners en collega's van Tragel Zorg. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en collega's heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens Raad van Bestuur, management, collega's, bewoners en hun vertegenwoordigers, Guus Bannenberg, voorzitter Raad van Bestuur Tragel Zorg. Bedroefd vernamen we het heengaan van Als huisarts van Clinge was hij zeer betrokken bij onze vereniging Onze gedachten zijn bij Gemma, Mart Evi, Luuk en Geert Bestuur en leden EHBO vereniging St.Bernardus Clinge Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenoot van onze identiteitsbegeleidster Gemma Mertens Wij wensen Gemma, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe in het dragen van dit verlies Raad van Bestuur, Raad van Toezicht, Medewerkers en diverse geledingen Stichting Katholiek Onderwijs Hulst E. van Remortel voorzitter Raad van Bestuur Het leven gaat verder, maar het wordt nooit meer zoals het was. Voor ons was het hartverwarmend dat zoveel mensen ons tot steun zijn geweest na het overlijden van onze moeder en oma Hiervoor onze oprechte dank. Meeuw en Tan ja Roy Christy en Nick Marco en Anneke Kortgene, juli 2016 Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van mijn lieve man, onze pa en opa Dit heeft ons diep getroffen en is voor ons tot grote steun geweest. Mien Buysse-van den Brande kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juli 2016 Voor Uw vriendschap, medeleven en warme belangstelling tijdens haar leven en bij het afscheid van willen wij U hartelijk danken. Irma en Guust Tas-Delnad Frans en Annie Delnad-Galle en kleinkinderen Op 22 juni jl. hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man Uw aanwezigheid, uw kaart of handdruk zullen voor ons een dierbare herinnering blijven. Hiervoor mijn oprechte dank. Kapelle Nel Oreel-Rooze Voor het warme medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Alie Kramer-Quirijns Remco en Debora, Mik en Fee Martijn en Ingeborg, Xavi Joyce en Mark Breskens, juli 2016 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van betuigen wij u oprechte dank. Het is voor ons tot grote steun. Jan Kinderen en kleinkinderen Breskens, Juli 2016 Met liefde denken wij elke dag weer aan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Hartverwarmend waren alle zoenen, lieve woorden, bloemen en kaarten. Indrukwekkend was het afscheid, dat we met zovelen konden delen. Hiervoor willen we iedereen bedanken en zullen we de kracht vinden om verder te gaan. Fabiënne de Ruijter-Cat, kinderen en kleinkinderen Sluis, juli 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63