Juiflfèufoi Familieberichten üyarladHfi Annie Alberta Honorina Buijck-Hermans Francina Alewijnse Dag mama Carla Carla Luteijn - Bonte Cornelis Fieret en Jorina Fieret van de Gruiter Bert van Gils Bert van Gils Dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootoma sinds 23 april 1983 weduwe van Michiel Pieter Dierings in de gezegende leeftijd van 99 jaar. Ineke en Giel de Pooter-Dierings Erik en Miranda - Amber, Naomi Silvia - Dennis, Ilse Mark en Sabine - Jasper, Merijn, Evi Rina en Jan Zegers-Dierings Peter en Cocky Mike en Esther - Aron, Hannah Frank en Angelina - Niels, Koen 15 juli 2016 Correspondentieadres: Valeriaanstraat 66 4537 DC Terneuzen De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op dinsdag 19 juli om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Plein 2 te Zaamslag. Waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van de moeder van ons jeugdlid Sjors Carla Luteijn - Bonte Wij wensen Sjors, zijn vader en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van korfbalvereniging B.K.C. Breskens Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Carla Luteijn-Bonte Medewerker Warmande, woonzorgcentrum Hooge Platen Wij danken haar voor haar liefdevolle inzet voor alle cliënten. Als collega's gaan wij haar kenmerkende inbreng en persoonlijkheid missen. Wij wensen de nabestaanden heel veel kracht toe dit verlies te dragen. Mede namens cliënten, collega's, vrijwilligers, Raad van Bestuur, Warmande Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoog in de hemel en haalden we je gelijk weer terug Heel verdrietig zijn wij, omdat de mama van Sjors is overleden. Wij wensen Sjors, zijn papa en de hele familie heel veel sterkte toe. Siënna, Colin D, Gabriël, Carmen, Bailey, Use, Sanne, Kyra, Desiré, Eden, Annouk, Gijs, Maura, Kim, Thijs V, Fleur, Renzo, Colin W, Tijs Z, Juf Jodie Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mama van Sjors, leerling in groep 6 van onze school. Woorden schieten tekort om dit grote verlies te verzachten. Wij wensen Anthonie, Sjors en de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Team, MR en OV van OBS Breskens Bestuur Stichting Escaldascholen zaterdag 16 juli 2016 25 herdenken op 25 juli 2016 dat ze 70 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dankbaar en blij zijn we dat God hen al die jaren heeft gespaard. Met kinderen (achter kleinkinderen vieren we het op zaterdag 23 juli. Receptie van 14.30t/m 16.30 op 23-7 in de Marnixkerk, Marnixplein 41,4386 AA, Vlissingen (West-Souburg). Fam.C.Fieret, Anna Blamanlaan 22, 4385 KK, Vlissingen. kadotip: envelop® Leg je hoofd maar te rusten Het werk is gedaan Je hebt goed voor ons gezorgd Je mag nu gaan Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn moeder, schoonmoeder en onze oma weduwe van Edemond Prudent Medard Buijck Sluis, 22 mei 1931 t Oostburg, 13 juli 2016 Deinze: Rita en Walter Van Hove-Buijck Liesbeth en Tim Astrid Correspondentieadres: Karperstraat 2a, B-9800 Deinze België De uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 22 juli om 10.30 uur in de r.-k. Sint Eligiuskerk, Eligiusplein 17 te Oostburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid om de familie te condoleren. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. LMij danken het personeel van De Stelle, afdeling de Klaproos, voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met respect gedenken wij zijn grote bijdrage aan de Zeeuwse wielersport. TMZ (Trimbelangen Midden Zeeland) Wij ontvingen het droevige bericht over het plotseling overlijden van de voorzitter van onze Jeugdafdeling Met respect denken wij terug aan de tientallen jaren dat Bert zich verdienstelijk heeft gemaakt voor onze vereniging en de Zeeuwse wielersport. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Wielervereniging ZRTC Theo Middelkamp Verlaat niet wat Uw hand begon O levensbron wil bijstand zenden Onze dank gaat uit naar de verzorgers en vrijwilligers van zorgcentrum 'De Molenhof'en verpleeghuis 'Ter Schorre'A29 voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62