Kras Kortingsdagen 12 NI Zelf thuis een echo maken van je baby in de buik, is een nieuwe trend. Veel ouders hebben deze BabyWatcher al in huis. Maar er zijn ook twijfels over het nut en de risico's. felixkade.nl Airbnb geeft geen info overtreders 'Brexitgesprek pas eind dit jaar' Hulp slachtoffers van Boko Haram Korting op alle reizen! Kras.nl/kortingsdagen of bel 0900-96977ocPg 1 Ruiterplaatmakelaardij I zaterdag 16 juli 2016 AMSTERDAM Verhuurdienst Airbnb ziet het niet zitten om Amsterdam te vertellen welke verhuurders de regels overtreden. Amsterdam mers mogen hun onderkomen hooguit zestig dagen per jaar verhuren via diensten als Air bnb. Ze mogen maximaal vier gasten tegelijk ontvangen. Maar niet iedereen houdt zich daaraan. De gemeente Amster dam liet vrijdag weten dat het standpunt van Airbnb geen ver rassing is. „Momenteel zijn in tensief in gesprek met Airbnb over een nieuwe samenwer kingsovereenkomst", reageer de wethouder Laurens Ivens van Wonen. LONDEN Groot-Brittannië wil pas rond de jaarwisseling officieel over leg met Brussel voeren over een uittreding uit de Europese Unie. Dat heeft de nieuwe Brexit-minister David Davis gis teren gezegd. De EU dringt er op aan de onderhandelingen zo snel mogelijk te beginnen, verder dat de regering van de nieuwe premier Therese May als eerste prioriteit heeft vrij handelsverdragen te sluiten met de Verenigde Staten en China. Britse ondernemers krij gen dan toegang tot een vrij handelszone die 'bijna twee keer zo groot is als de EU'. BRUSSEL De EU trekt 58,2 miljoen euro uit voor humanitaire steun aan de slachtoffers van de Nigeri- aanse terreurorganisatie Boko Haram. Het geld is bestemd voor voedsel, huisvesting, schoon water, gezondheids zorg en bescherming voor de naar schatting 2,5 miljoen ont heemde personen in Nigeria, Kameroen, Tsjaad en Niger. De groepering is berucht van wege het grote aantal aansla gen en ontvoeringen, en is sinds 2014 verbonden aan IS. De totale Europese steun voor de Sahel dit jaar komt nu op 203 miljoen euro. Liever avondje baby dan voetbal kijken De aanstaande ouders Brenda en Sayen kijken ge spannen naar het scherm, waarop hun kind duidelijk te zien is. FOTO ANNEMIEK MOMMERS HP Zie: kras.nl/actievoorwaarden Het goede leven begint aan de Felixkade. Luxe villa's in Kamperland aan de rand van het Veerse Meer. Elegant en toch robuust, luxe en zeer energiezuinig. T 0113 372474 E info@ruiterplaatmakelaardij.nl ZEELANDELIJK WONEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 12