Familieberichten OyafJadau i Pieter Adriaan Lindenbergh Cornelia Rouw - Vriend 14 donderdag 14 juli 2016 Geertruida Neeltje de Kok-Rooze Truus Truus de Kok-Rooze Lieve tante Truus Ton Piet Janna Geertruid Lobbezoo Annemarie van 't Veer Jo van den Branden Als je moet afgeven wat je het meest lief hebt, dan Is er geen gisteren, geen vandaag en geen morgen meer. Dan is er geen tijd meer, dan is er alleen heimwee... Diep bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden is bespaard, is vredig van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze allerliefste moeder en oma A Arnemuiden, 23 januari 1947 t Lewedorp, 13 juli 2016 Hans Wim en Wendy Sharon en Miquel Joey en llona Hansen Corine Joelle Evi Ageeth en Ad Esmee Owen Onze dank gaat uit naar de afd. Oncologie van het ADRZ te Goes, alle medewerkers van Allévo en de huisartsen Verbrugge en Eversdijk voorde liefdevolle verzorging. Truus is thuis, waar geen gelegenheid is tot afscheid nemen. De samenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op zaterdag 16 juli om 13.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in "De Goede Verwachting", Burg. Vermetstraat 2 te Lewedorp. Haar wens was dat, ieder die dit wil, één rode roos meeneemt. Bedroefd delen wij u mee dat uit onze familiekring is weggenomen onze zus, schoonzus en tante Hardinxveld-Giessendam: Jo en Jaap Goes: Kees (in dierbare herinnering) enToos Lewedorp: Toon en Joke Lewedorp: Hans en Greet Els (in dierbare herinnering) 's-Heer Arendskerke: Leo en Rianne Neven en nichten Lewedorp, 13 juli 2016 Rust zacht, we weten dat er daarboven iemand op je wacht. Marcel, Lucinda, Keano Damian Je hebt genoten van het leven en wij van en met jou. Wat zullen we je missen. Jan en Anja De Schone van Boskoop Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van 's-Heer Arendskerke, 22-11-1926 t Terneuzen, 12-07-2016 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau David en Els Alexander en Marion, Arwen Danielle en Richard, Isabel, Lucas Els en Erwin Ferdinand Gert Jan Elly Maarten en Marijke, Noah, Tijmen Marianne en Sander, V Wim en Anja Rolf Joost Peter Geordi Robin Correspondentieadres: Churchilllaan 838, 4532 JD Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 19 juli van 12:45 tot 13:15 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 13:30 uur in de aula van het Monuta crematorium naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. "En noe is 't tied veur 'n borreltje" Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud collega vrouw van onze collega Arie Roon. Wij wensen Arie, familieleden en vrienden veel sterkte met dit verlies. Collega's Deltavorm Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons lid Jo heeft onze fanfare jarenlang versterkt op bugel en trompet. Wij zullen zijn mooie klanken missen. Wij wensen Lydia, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens alle leden van Weldoen door Vermaak Clinge, juli 2016 "Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn." Na een zorgzaam leven is van ons heengegaan onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Marien Rouw Andijk 11 april 1933 Goes 12 juli 2016 Best: Martina en Henk Blankers - Rouw Laurens en Sylvia Ester en Robin, Mara, Rick Vincent en Jana Telkwa (Can): Lies en Ria Rouw - Oosterhoff Arleen en John, Caleb, Jacob Mark en Samantha Daniël Jeremy Katrina en Conrad 's-Heer Hendrikskinderen: Kees en Jeanine Rouw - Bouwens Edwin Stefan Goes: Rien Rouw Almere: Niek en Cindy Rouw - Didden Thijs Veerle Amstelveen: Joop Rouw Oude Rijksweg 9 4472 AD 's-Heer Hendrikskinderen Ma is thuis. Indien u afscheid van ma wilt nemen, belt u dan even? 0113 - 250 739 We vieren haar leven op maandag 18 juli 2016 om 13.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 1 te 's-Heer Hendrikskinderen, waarna aansluitend om ongeveer 14.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats (Wissekerke). Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie uw medeleven te betuigen in het Heer Hendrikhuis, te Werfstraat 18, 4472 AN 's-Heer Hendrikskinderen. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62