dlensenlinq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio 0 Verdrietig maar dankbaar voor de vele jaren dat zij in ons midden was, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame en altijd bij ons allen betrokken moeder, schoonmoeder, oma en ons oud-omaatje Johanna Pieternella Weststrate-Jobse gehuwd geweest met Jan Andries Weststrate (t 1989) Veere, f Middelburg, 3 februari 1917 13 juli 2016 Aalsmeer: Ko Weststrate Iet Weststrate-Groen Meliskerke: Wim Weststrate (in herinnering) Dini Weststrate-de Waardt Oldenzaal: Thijs Weststrate Rina Weststrate-Dekker Middelburg: Piet Weststrate Bep Weststrate-Koppejan Middelburg: Jan Weststrate Ineke Weststrate-Jongepier Westkapelle: Bram Weststrate Nel Weststrate-Huibregtse Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij zijn de medewerkers van Zorgstroom 10, afd. Sint Laurens, en de huisartsen Prins en De Vries uitermate dankbaar voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Correspondentieadres: Lunalaan 10 1431 XG Aalsmeer Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 16 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 achter de Torentijdweg) te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Jo van den Branden Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een Filmpje voor uw nabestaande donderdag14juli2016 15 Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons lid Jo heeft onze fanfare jarenlang versterkt op bugel en trompet. Wij zullen zijn mooie klanken missen. Wij wensen Lydia, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens alle leden van Weldoen door Vermaak Clinge, juli 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats Zoeken volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43