s ZEELAND 5 SUMMER EVENT EEN UNIEK EVENT IN HARBOUR VILLAGE OMROEP ZEELAND POPULARITEIT A Hoewel radio en televisie steeds minder publiek trekken, weet Omroep Zeeland toch acht op de tien Zeeuwen te bereiken. De nieuwsconsument kijkt, luistert en leest wanneer hij zelf wil. Dat betekent dat de verslaggever daarop moet inspelen. Bereikcijfers Omroep Zeeland ^r&i7jg77 Aanmelden via: www.harbourvillage.nl/aanmelden Bereik regionale omroepen Zodra zijn interviews klaar zijn, kan hij die aanpassen en publice ren. Daarna kunnen nog foto's, audio en video worden toegevoegd. Terug in Oost-Sou burg monteert Van Leij- den zijn video-item. Als het onderwerp meegaat in de avonduitzending op tv moet het precies één of anderhalve mi nuut zijn, voor internet kan hij een langer film pje maken. De internet redactie stuurt een link je van het webartikel naar Twitter en even tueel ook naar Facebook. Zo kan iedereen ernaar kijken wanneer hij wil. „De avonduitzending op tv is tegenwoordig een mooie round up van het nieuws van de dag." Goes Als om tien voor zes de wekker gaat, kijkt Peter Koeman eerst op Twitter of Facebook wel ke onderwerpen presen tator Remco van Schel len van Omroep Zee land in zijn ochtendpro gramma behandelt. Als raadslid wil de Krab- bendijkenaar het nieuws niet missen. In de badka mer staat een radio, dus al douchend luistert hij naar Omroep Zeeland. Tijdens zijn ontbijt leest hij de PZC. In de auto naar zijn accountants kantoor in Goes staat Omroep Zeeland weer aan. Daarna heeft hij al zijn aandacht bij het werk, tenzij hij op zijn telefoon een pushbe- richt ontvangt van de PZC of Omroep Zee land. Tijdens de lunch kijkt hij op Twitter welke berichten de regionale media, de Telegraaf en het FD hebben geplaatst. Als hij tijd heeft, bekijkt hij de video's van Omroep Zee land. Na vijven staat de autoradio weer afgesteld op de regionale om roep. De tv staat 's avonds nooit op Omroep Zeeland. Dan kijkt Koeman naar het NOS Jour naal. Af en toe bekijkt hij wel het nieuwsbulle tin van Omroep Zeeland via internet. En hij slaapt in met muziek van de omroep op zijn wekkerradio. (per medium) internet 2013 226.569 2014 231.745 2015 295.320 televisie 173.154 131.558 109.096 mobiele app 108.987 164.911 221.414 Vandaag is Mark van Leijden ver slaggever, maar op andere dagen is hij webredacteur of be reidt hij radioprogram ma's van Omroep Zeeland voor. Redac teuren moeten te genwoordig van al le markten thuis zijn. Hoewel hij met een cameraman op stap is bij de Schelphoek op Schouwen, werkt hij niet alleen voor tele visie. Internet gaat altijd voor, want dat is het snelste medium. Als hij op Schouwen aankomt, staat het bericht voor de website al in de steigers. radio 72.666 71.250 66.000 tal wisselingen van het personeel te beperken. „Doordat wij het met veel minder geld moeten doen, hebben we de afgelopen tijd al twee keer moeten reorganiseren", zegt Höppener. „Dat doen we over de volle breedte van onze or ganisatie, dus zoiets gaat noodge dwongen gepaard met het ver plaatsen van personeelsleden. Dat zorgt ervoor dat er enorm veel druk op de teams komt te staan." Een uitbreiding van het aantal personeelsleden in Kortgene lijkt door de krimpende budgetten niet aan de orde. „Maar door crea tief te zijn, willen we de situatie toch verbeteren", stelt de bestuur der. Juzt is daarover in gesprek met onder meer de gemeente, de inspectie en de politie. Gisterochtend is het bestuur van Juzt in gesprek gegaan met de medewerkers van De Vliethoeve. „Ik heb gezien dat het personeel, ondanks de problemen die er zijn, nog heel erg gemotiveerd is om er samen iets van te maken", zegt Höppener. Burgemeester Marcel Delhez van Noord-Beveland reageerde eerder deze week weinig verrast op de brandbrief van de medewer kers van De Vliethoeve. Volgens hem moest de politie de laatste tijd wel erg vaak bij de instelling zijn om assistentie te verlenen aan het personeel. Bent u erbij? donderdag 14 juli 2016 'Ik sta op met de Omroep en ik ga er ook mee naar bed' Peter Koeman het nieuws 1. L1 (Limburg) 87% 2. Omroep Brabant 86% Omroep Zeeland RTV Noord 5. RTV Oost 82% Mark van Leijden, verslaggever Ernst Jan Rozendaal op zijn mobiel, foto's marcelle davidse rust nodig' Het beloven twee bruisende dagen te worden op 16 en 17 juli aan het Veerse Meer. Een happening met een vakantiegevoel. Wilt u dit evenement bijwonen en de schoonheid van Harbour Village letterlijk proeven en beleven dan nodigen wij u graag dit weekend uit om de luxe watervilla's te ontdekken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 33