ALKU Dé nummer 1 in gebruikte trapliften 8,6 smienk Pieter, Nicolle, Joost, Danielle, Roland, Phillippe, Tim, Harold, Timo, Jeroen, Martijn, Carola, Marco, Rob, Gerard, Diederik, Peter, Ruud, Rob, Edward, Rob, Claudia, Wil, Mark, Rudy, Bas, Thijs, Janusz, Jurgen, Laurens, Giel, Remco, Maurice, Ivo, Bert, Patrick, Cesar, Kees, Tim, Luuk, Robert, John, Jan, Mark, Marco, Daniel, Bert, Frank, Roderick, Joris, Reinier, Daan, Luc, Leon, Patrick, Antwan, Roy, Gino, Michael, Maartje, Bas, Dot, Peter, Wesley, Arnoud, Michel, Oliver, Martin, Giovanni, Thijs, Nico, Rick, Daniel, Jan Willem, Mitchell en al onze klanten, oud-medewerkers, dealers, leveranciers en vrienden. Omdat we deze mijlpaal zonder jullie nooit hadden bereikt. GRATIS montage 18 trap liften Een traplift van Sm/enk Trapliften is tot 50% goedkoper dan een nieuwe! Na 25 jaar Alkuplus gaan we verder met een nieuwe merknaam en nieuwe stijl: ALKU. Maar de plus, dat blijven jullie! www.alku.nl Thuis tussen binnen en buiten. Bel 0341 - 78 33 36 voor een afspraak donderdag 14 juli 2016 Met eigen ogen bekijken hoe uw traplift volledig op maat wordt gemaakt? Bekijk onze video op www.smienktrapliften.nl *Actie is geldig bij aankoop van een traplift t/m 29-07. Vraag naar de voorwaarden. Misschien kent u het gevoei wel. De hele avond ziet u er al tegen op om uit de bank te komen en de trap te 'beklimmen'. Langzaam aan begint de bovenverdieping te voelen als een deel van het huis waar u liever niet meer naar toe gaat. Met een traplift blijft elke ruimte in uw huis bewoonbaar en bent u niet afhankelijk van de hulp van anderen. Smienk trapliften is aljaren de nummer één in kwalitatieve, gebruikte trapliften van alle bekende merken. Wij leveren trapliften door heel Nederland met 5 jaar garantie. Alle bekende merken, door heel Nederland Binnen 48 uur leverbaar 5 jaar garantie (in combinatie met jaarlijks onderhoud) Huren is ook mogelijk voor 90,- per maand Profiteer van onze gratis montage actie!U krijgt tot 29 juli 2016 de montage gratis! (tot 750,-*). Profiteren? Bewaar deze advertentie en maak een afspraak door te bellen naar 0341 - 78 33 36. In 4 eenvoudige stappen naar uw nieuwe traplift! Bel 0341 -78 33 36 voor een vrijblijvend thuisadvies Onze adviseur komt bij u thuis langs voor een goed advies Binnen 1 dag professioneel gemonteerd We geven u uitgebreid instructie bij uw traplift PZC wk28 98% van onze klanten beveelt Smienk Trapliften.nl aan! Onze klanten zijn zeer tevreden met onze service en diensten. Daar zijn we erg trots op. Bekijk meer beoordelingen op www.smienktrapliften.nl Vrijblijvend thuisadvies? Tel. 0341 - 78 33 36 info@smienktrapliften.nl Of kijk op www.smienktrapliften.nl MVO NEDERLAND PARTNER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 18