Heerlijk wijnreis naar Duitsland! hoteldeal.nl PZC i donderdag 14 juli 2016 3 dagen voordelig in Twente 3 dagen bij Keulen 5-daagse luxe vakantie naar Alzey géén reserveringskosten betaling ter plaatse Adviesprijs €299,-p.p. LEZERSPRIJS slechts 199,- p.p.* Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Hampshire Hotel - City Hengelo Online te boeken via Online te boeken via 2 overnachtingen in 4* Hampshire hotel Hotel gevestigd in voormalig postkantoor Boek nu deze lezersreis ~\2iP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Weinhotel Kaisergarten Het nieuwe first-class hotel Weinhotel Kai sergarten in het centrum van de stad Alzey, is onlangs bekroond met de 'Best of Wine Tourism Award 2016'. In het onlangs ge opende luxe hotel is het gevoel van smaak en kwaliteit overval voelbaar. Het zal u dan ook niet verwonderen dat dit hotel beschikt over een eigen wijngoed, een vinotheek, wijnbar en wijnlounge. Het hotel ligt direct aan de voetgangerszone! Lezersaanbieding: 3 overnachtingen in een moderne hotelkamer 3 x uitgebreid ontbijtbuffet 4C nacht inclusief uitgebreid ontbijt buffet gratis! Kleine wijnproeverij met 4 verschillende wijnen Fles wijn bij vertrek Gratis parkeren op het parkeerterrein van het hotel Gratis wifi en gebruik van sauna Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met Hotels in Duitsland.com 040-232 6117, of e mail naar info@hotelsinduitsland.com -Geen reserrveringskosten -Geen betaling vooraf HOTELS NDU TSLAND.COM geldig: dagelijks aankomst t/m 20 december 2016 op basis van beschikbaarheid en eigen vevoer Toeslag 1-pers. kamer 96,00 per persoon per verblijf. Kinderprijzen:0-ll jaar gratis, 12 -16 jaar 99,00 max. 1 kind op de kamer van de ouders, (familiekamers op aanvraag). U kunt gratis parkeren op de parkeerplaats achter het hotel. Hotels in Duitsland.com is een onderdeel van Future Travel Rheinhessen is het grootste wijngebied van Duitsland en staat ook bekend om het heerlijk milde klimaat en pittoreske plaatsen en prachtige wijnbergen. Behalve Alzey zijn de plaatsen Bingen, Mainz en Worms ook een bezoek meer dan waard. U kunt in deze regio heerlijk wandelen, fietsen (elektrische fietsen zijn te huur bij het hotel) en genieten van de beste wijn van Duitsland. Afstand Eindhoven - Alzey ca. 300 km. Het4-sterren Hampshire Hotel - City Hengelo ligt in het stadscentrum van Hengelo. U vindt dit hotel naast de schouwburgen bij het Centraal Station. De kamers zijn voorzien van een televisie, telefoon, zitje, koffie- en theefaciliteiten en een royale badkamer met een bad en/of douche, toilet en haardroger. Geniet hiervan alle moderne comfort. Ga ookzeker een middagje winkelen in Enschede of maakeen wandelingdoorde natuurrijke omgeving. Inclusief: 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet Koffie met bonbon bij 'Meesterlijke koffie en thee' lxgratis toegang tot Holland Casino Gratis gebruik van Wi-Fi in het hotel www.hoteldeal.nl/hengelo Hengelo en omgeving Door de gunstige ligging is Hengelo een mooie plaats om als uitvalsbasis te gebruiken voor leuke uitjes. Wat dacht u er van om Kasteel Twickel, de gezellige binnenstad van Enschede of het platteland van Twente te ontdekken? Oeroude heidevelden, uitgestrekte bossen, monumentale landgoederen, maar ook levendige woonkernen en moderne steden zorgen voor een afwisselend gebied. In de buurt van het hotel zijn diverse fietsrouteste vinden. Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. De toeristenbelasting bedraagt €2,00p.p.p.n. Kinderen t/m 4 jaar zijn gratis en tot 11 jaar tegen 50% korting bij 2 volbetalenden op de kamer. Verblijf is mogelijkt/m aankomsteind oktober2016 o.b.v. beschikbaarheid. Wyndham Garden Gummersbach Het Wyndham Garden Gummersbach Hotel bevindt zich in een voormalig postkantoor anno 1832 en biedt modern comfortin een historisch kader, overgoten met een romantisch sausje. Hier wacht u een hartelijk en persoonlijk onthaal. Kom tot rust en geniet van de natuur in het park van het hotel met zijn barokke kapel enzijn prachtigefontein en vijver. Breng een bezoekaan de stad Keulen op of kom tot rust in het zwembad van het hotel. Inclusief: 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet Gratisgebruikvanhetzwembad Gratis gebruik van Wi-Fi in het hotel Gratis parkeren bij het hotel www.hoteldeal.nl/gummersbach Gummersbach en Keulen Gummersbach is het middelpunt van het Oberbergisches Land. De omgeving is heuvelachtig met veel bos en een overvloed aan water is. In het centrum van de stad staat de Evangelische Pfarrkirche. De moeite waard is hier het romaanse doopvont. Op slechts 30 min. rijden vindt u Keulen waar u goed kunt winkelen. De Dom van Keulen is absoluut een bezoekwaard. Het gotische meesterwerk steekt met haar schouders boven de stad uit. Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. De toeristenbelasting is inbegrepen. Op dit arrangement is geen kinderkorting van toepassing. Verblijf is mogelijk t/m aankomst eind augustus 2016 o.b.v. beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boeken ga naar onze webwinkel of bel met Hoteldeal op 088 0331510 of mail naar info@hoteldeal.nl o.v.v. lezersreis Wegener.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 14