Familieberichten Üi/arlsilai) s Ton Goulooze Leijntje Sijrier-Verton Johannes van den Tol 14 woensdag 13 juli 2016 Hans-Peter Ton Goulooze Verdrietig zijn wij om het overlijden van de vader van onze vriendin Amy Ton Goulooze We wensen Amy en haar familie veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Jullie zijn in onze gedachten. Ton Goulooze Liefs, Femke en Joyce Leijntje Sijrier-Verton Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Piet van Driel Broer H.J. van Driel, Namens de familie. Nieuwerkerk, 11 juli 2016 Plotseling uit ons leven gedreven blijf je in onze harten leven Je wilde zo graag bij ons blijven. Helaas moeten we onverwachts afscheid nemen van mijn dierbare en zorgzame man, onze vader en opa -HanS- Echtgenoot van Willy van den Tol-Los Oude-Tonge, 21 december 1934 Goes, 10 juli 2016 Oost-Souburg: Willy van den Tol-Los Halsteren: David Angela Sanne Casper Suzanne Vlissingen: Marlies Cees Renée Thijs Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg Oost-Souburg voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Eikenstraat 14 4388 PD Oost-Souburg De afscheidsdienst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op vrijdag 15 juli om 14.30 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de dienst vinden wij het fijn met u herinneringen op te halen in de koffiekamer van het crematorium. Na een moeilijke laatste levensperiode is nog onverwachts overleden mijn geliefde vrouw, onze zus, schoonzus en tante Leintje Verboom-de Bruijne in de leeftijd van 85 jaar. Goes, Ter Weel: C.W. Verboom Yerseke: W. de Bruijne K. de Bruijne-Lodder Neven en nichten Goes, 11 juli 2016 Zorgcentrum Ter Weel, Abekindershof. Correspondentieadres: Familie de Hamer-de Bruijne Groenedaal 18 4481 BK Kloetinge De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. D. Westerneng, wordt zaterdag 16 juli om 10.00 uur gehouden in de Gereformeerde Kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze collega We kenden hem als een harde werker en een fijne collega die altijd klaarstond. Voor iedereen had hij een vriendelijk woord. Onze deelneming gaat uit naar de naaste familie. Medewerkers en vrienden van de Werkplaats Het Klusteam, Zeeuwse Gronden. Terneuzen, 12 juli 2016 Mijn lief, mijn maatje, mijn alles. Geldermalsen, 15 augustus 1952 Kapelle, 10 juli 2016 Blij dat we meer tijd hebben gekregen dan verwacht en waarin we nog veel mooie dingen hebben kunnen doen, zullen we nu toch zonder Ton, papa en opa verder moeten. Janneke Goulooze-Kuperus Mayke Remko Koyla, Ryan, Jay, Lyam Amy Marcel Storm Danny Daisy Sander Verdrietig zijn wij omdat de vader van onze lieve vriendin Daisy na een moedige strijd is overleden. Anne Stefan Danique Stefan Daphne Robbert Nadine Jimmy Wij wensen jullie heel veel kracht en sterkte toe om dit verlies samen te dragen. Wij ontvingen het droevige bericht dat vertegenwoordiger fruitteelt CZAV na een ziekteperiode van ruim 2 jaar op 63-jarige leeftijd is overleden. Ton heeft 29 jaar lang bij CZAV voor de fruitteeltsector gewerkt en heeft dit in zijn ziekteperiode tot januari jl. deels kunnen voortzetten. Hij voelde zich zeer thuis in de fruitteeltsector en had een baan die bij hem paste. Hij deed dit met grote toewijding en met enthousiaste inzet. Tot op het laatste moment is hij betrokken geweest bij de actuele ontwikkelingen en voorzag hij anderen van advies hierover. Hij heeft met zijn kennis en ideeën in zijn vakgebied een bijdrage geleverd aan de teelten en de ontwikkelingen in de fruitteeltsector. Wij, als zijn collega's, kijken met respect terug op de wijze waarop Ton samen met zijn gezin omgegaan is met zijn ziek zijn. Met waardering voor zijn inzet voor onze organisatie en zijn klanten, zullen wij hem blijven herinneren. Ons medeleven gaat uit naar Janneke, hun kinderen Mayke, Amy, Danny en Daisy, hun partners en de kleinkinderen en de overige familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht bij het dragen van dit pijnlijk verlies. Namen directie en medewerkers CZAV Wemeldinge Antoon van Vugt algemeen directeur "Sterk in de Heere" Dankbaar voor het leven dat wij in goede en minder goede tijden met elkaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw en onze lieve "tante" Geboren te Looperskapelle 2 september 1920 Overleden te Zierikzee 10 juli 2016 J. Sijrier André en Janny van Dijke "Wij zijn de verzorgenden van Verpleeghuis Allévo Cornelia, afdeling Hoge Duin, dankbaar voor de liefdevolle zorg aan mijn vrouw en onze 'tante'betoond." 10 Juli 2016 Borrendamme 85 4301 VD Zierikzee Donderdag 14 juli is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in een zaal van de Christelijke Gereformeerde kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. Aansluitend, om 13.30 uur zal in de kerk de dienst van Woord en gebed aanvangen. Omstreeks 14.30 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Op 95-jarige leeftijd is in vol vertrouwen op haar Heiland overleden onze lieve zus, schoonzus en tante J. Kloet-Verton en A.J. Kloet t R. de Vlieger-Verton en N. de Vlieger neven en nichten W;.,, *- U bent uitgenodigd voor het samenzijn waarbij we afscheid nemen van Ton. Dit zal plaatsvinden op zaterdag 16 juli van 13.30 tot 15.30 uur in het crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. U wordt daar om 13.15 uur verwacht. Daarna willen we, zoals Ton het wenste, met jullie een glas heffen om het leven te vieren. JT' Hiervoor komen wij samen in De Vroone, C.D. Vereekes- traat 74 te Kapelle. U bent daar welkom tussen 16.30 en 18.30 uur. "Liever dan bloemen zie ik een donatie voor Stichting Ambulancewens en Stichting Vaarwenszodat nog meer mensen -net als wij een mooie dag kunnen beleven".. Ton Correspondentieadres: Langegracht 24, 4421 EX Kapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62