Familieberichten Overladen V. Kobi Lensen 14 woensdag 13 juli 2016 i Piet van Driel Henk Koekkoek Aaltje Van Himme - Dieleman Cornelis Huijssen Cees Lieve pa Hans-Peter Ton Goulooze André Van Himme Aaltje 11 juli geboren 11 juli gestorven Dorothea De La Ruelle-de Cock - Thea - Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Broer H.J. van Driel, Namens de familie. Nieuwerkerk, 11 juli 2016 We zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze collega We kenden hem als een harde werker en een fijne collega die altijd klaarstond. Voor iedereen had hij een vriendelijk woord. Onze deelneming gaat uit naar de naaste familie. Medewerkers en vrienden van de Werkplaats Het Klusteam, Zeeuwse Gronden. Terneuzen, 12 juli 2016 Wij ontvingen het droevige bericht dat vertegenwoordiger fruitteelt CZAV na een ziekteperiode van ruim 2 jaar op 63-jarige leeftijd is overleden. Ton heeft 29 jaar lang bij CZAV voor de fruitteeltsector gewerkt en heeft dit in zijn ziekteperiode tot januari jl. deels kunnen voortzetten. Hij voelde zich zeer thuis in de fruitteeltsector en had een baan die bij hem paste. Hij deed dit met grote toewijding en met enthousiaste inzet. Tot op het laatste moment is hij betrokken geweest bij de actuele ontwikkelingen en voorzag hij anderen van advies hierover. Hij heeft met zijn kennis en ideeën in zijn vakgebied een bijdrage geleverd aan de teelten en de ontwikkelingen in de fruitteeltsector. Wij, als zijn collega's, kijken met respect terug op de wijze waarop Ton samen met zijn gezin omgegaan is met zijn ziek zijn. Met waardering voor zijn inzet voor onze organisatie en zijn klanten, zullen wij hem blijven herinneren. Ons medeleven gaat uit naar Janneke, hun kinderen Mayke, Amy, Danny en Daisy, hun partners en de kleinkinderen en de overige familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht bij het dragen van dit pijnlijk verlies. Namen directie en medewerkers CZAV Wemeldinge Antoon van Vugt algemeen directeur zijn stoel is leeg zijn stem is stil wie hem heeft gekend weet wat dat zeggen wil Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zwager en oom Wij wensen Jannie, de kinderen, klein- en achterkleinkinderen heel veel sterkte. Jan en Nelly Jaap en Ineke Kees en Laura - Greet in herinnering - Rinus en Marjan - Annelies in herinnering - Adrie en Heieen Sam en Leun neven en nichten Huil niet omdat ik er niet meer hen, maar glimlach omdat ik er was. Prachtige jaren, niet treuren dat ze voorbij gingen, glimlachen dat ze er zijn geweest. Mijn vrouw, mijn moeder en onze zus echtgenote van Terneuzen, 16-12-1954 t Gent (B), 10-07-2016 André lan Maaike en Dick Jannie en Wessel Kaapduinseweg 2 4371 NP Koudekerke Wij nodigen u uit voor de herdenkingsbijeenkomst op vrijdag 15 juli om 16:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Opgeven was geen optie Veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Wij wensen Andre en lan veel sterkte toe Coby en Foort Leun en Sam Dankbaar voor de mooie herinneringen die hij achterlaat, is na een kort ziekbed overleden onze zorgzame en attente vader, schoonvader en opa sinds 16 juli 1992 weduwnaar van Anna Cornelia Michielsen Axel, 11 juli 1923 t Terneuzen, 11 juli 2016 Terneuzen: Piet en Anneke Brigitte Anoeska t en John Nikki, Lars Hoek: Janny en Cees Benno Maaike, Emma Terneuzen: Corrie en Sjaak t Mark en Wendy Renske, Roma Terneuzen: Adrie Correspondentieadres: Kreeksingel 49, 4542 BN Hoek Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 18 juli van 11.15 tot 11.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, vindt plaats op maandag 18 juli om 12.00 uur in het Monuta crematorium, gelegen naast bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren en is er een informeel samenzijn in de koffiekamer. Een speciaal woord van dank aan het personeel van zorgcentrum Bachten Dieke voor de liefdevolle verzorging. Wat hebben we samen genoten Wat hebben we samen gelachen Wat heb ik veel van jou geleerd Wat ben ik vereerd Dat ik jouw dochter ben Vandaag je laatste dag op aarde Mijn afwezigheid heeft voor jou geen waarde Ik weet datje vanaf nu altijd bij me bent En dat ikje herken Ikzal glimlachen naarjou Pa je weet het: IK HOU VAN JOU I Je dochter Karin Lensen Vandaag nemen we afscheid van een vriend en oud Sooslid Kobi is een actief en trouw lid van de Sociëteit TLED geweest gedurende meer dan dertigjaar. In deze periode heeji hij ook een bestuursfunctie vervuld. Wij wensen Loes, Kaar kinderen en familie alle sterkte toe. Bestuur en leden Sociëteit TLED. Na een gezond en heel lang leven, 81 jaren, mij op deze aarde gegeven ben ik aan het einde van mijn kracht zacht ingeslapen in de nacht. Wij nemen afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgroot-oma echtgenote van Michel De La Ruelle Axel, 23 juli 1934 t Axel, 11 juli 2016 Michel Fabian en Marc Kimberley en Jens - Dieuwke, V Hoofdweg Zuid 71 4574 RV Zuiddorpe De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 16 juli om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk aan het Dorpsplein te Zuiddorpe. Na afloop kunt u de familie condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Vrijdag 15 juli is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium, Westsingel 3a te Axel. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verzorgingshuis 'De Vurssche' voor alle goede en liefdevolle zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42