Fans verbaasd over voluptueuze Taylor in het wild 19 Terwijl onze BN'ers uitreizen om vakantie te vieren, zetten wereldsterren juist voet op Nederlandse bodem. Harry Styles, Ryan Reynolds en Beyoncé: waar kunnen we ze spotten? Circus Louis Knie LOOKOUT DTM Zandvoort Bestel nu op pzc.nl/zomeruitjes Van f5r voor 11,25 Vanaf 9,- Van 38r voor 15,- De leukste uitjes van jouw eigen krant Roddels over een borstvergroting bij Tay Tay, zoals fans de zange res graag noemen, doen al wat langer de ronde. De Amerikaanse popdiva zou, nadat haar relatie met dj Calvin Harris afgelopen juni was gestrand naar de plasti sche chirurg zijn gegaan voor een vollere cup. Taylor bleef overigens niet lang alleen. Kort na de breuk kreeg ze een relatie met acteur Tom Hidd- leston. Het stel wordt vaak sa men op de foto gezet. En op die plaatjes viel de grotere cup in eens op. De zangeres heeft zelf nog niet gereageerd op de commotie. In Nederland liet Georgina Ver baan jaren geleden eens röntgen foto's maken om te bewijzen dat haar voorgevel puur natuur is. Daaraan werd getwijfeld na haar fotoshoot voor Playboy. Samuel L. Jackson laat het zich weggevallen. Een bolletje carpac cio in de Amsterdam se 'kofïieboetiek' Hartje Oost, gevolgd door een stukje spacecake en een shot es presso in coffeeshop Het Ballon netje in de Jordaan. En een zakje 'spul' om mee te nemen, al houdt hij in het midden of hij zelf van het goedje gaat genieten. De wereldberoemde acteur, die meer dan too films op zijn naam heeft staan, banjert over het Mu seumplein en spot nog wat kunst werken in de stad. Hij prijst Laocoön en zijn zoons voor het Rijksmuseum bij een selfie op In- stagram joviaal aan met 'this muthafukka'. Tussendoor werkt hij hier aan de Hollywood- spektakelfilm The Hitman's Body guard. Jackson is niet de enige be roemdheid die Nederland deze zomer aandoet. Kwam een trits artiesten (Paul McCartney, Ade- le, Rihanna, Coldplay) al langs voor een concert, Beyoncé maakt dit weekend haar opwachting in de Arena. Naast The Hitman's Bodyguard wordt hier nóg een Hollywood- film opgenomen: Dunkirk, met Tom Hardy en Harry Styles. Een recent ingevoerd belasting voordeel trekt internationale pro ducenten over de streep om hier hun film, of een deel daarvan, op te nemen. „The Hitman's Body guard investeert drie tot vier mil joen euro in Nederland. Dan moet je denken aan hotels, cate ring en chauffeursdiensten", legt Peter de Haan van distributeur Dutch Filmworks uit. „Daarvan krijgen ze ongeveer negen ton aan tax refund terug. Dat is voor Hollywoodbegrippen misschien een schijntje, maar daar maken Nederlandse producenten een he le film van." Samuel Jackson's collega Ryan Reynolds laat zich buiten de set (de Amsterdamse grachten zijn het decor) minder makkelijk zien. Hij houdt niet van toeris tische trekpleisters, liet hij zich ontvallen. Liever maakt hij ano niem een fietstochtje. Net als Beyoncé trouwens. Twee jaar gele den verkende ze samen met hub by Jay Z de stad al per tweewie- Ier, dochter Blue Ivy met helm op achterop. Intussen is het in het anders zo rustige vissersdorp Urk een ko men en gaan van acteurs en hun entourage voor de opnames van oorlogsepos Dunkirk. Daar kun nen fans een glimp opvangen van Tom Hardy, Cillian Murphy en Harry Styles, de hartenbreker van boyband One Direction. Die bracht zondagmiddag wat verlo ren uurtjes door in Zwolle. Styles poseerde gewillig met de eigenaar van restaurant Proefiz, waar hij op het terras een salade gerookte kip oppeuzel de. Het tieneridool was de ont spannenheid zelve, aldus eige naar Raymond Bakhoven, want hij kon ongestoord eten. Kinderen vanaf 6,- woensdag 13 juli 2016 Fans verbazen zich over het fi guur van Taylor Swift (26). De buste van de zangeres oogt in eens een stuk voller. Een borst vergroting, oordelen ze. Maar bekenden van de zangeres hou den het op een goedgevormde bh. Taylor Swift en haar nieuwe vlam Tom Hiddleston. Sterren Marlies van Leeuwen Harry Styles (m.) tussen medewerkers van Proefiz. Ryan Reynolds in Amsterdam, fotobsr Spanning en sensatie zijn de belangrijkste woorden als het gaat om de voorstelling. Aan het rijtje Eiffeltoren, Fernsehturm en London Eye is een Nederlands uitkijk-icoon toegevoegd: A'DAM LOOKOUT. Sensationeel 360° uitzicht over Amsterdam en omgeving Koffie, ontbijt, lunch, diner of cocktails in panorama bar-restaurant-club Madam of ronddraaiend restaurant Moon Interactieve tentoonstelling op grote hoogte Een reeks unieke en ongekend spectaculaire acts worden u voorgeschoteld tijdens een twee uur durende show die zijn weerga niet kent. Vergeet alles wat u over circus weet en ont dek deze kunst opnieuw bij het Oostenrijkse Circus Louis Knie. Beleef de spannende titelstrijd tussen Audi, BMW en Mercedes-Benz. In het weekend van 15 en 16 juli komt het spectaculaire DTM-kampioenschap in actie op Circuit Park Zandvoort. Een recordaantal van 24 krachtige DTM bolides met elk een vermogen van 500 pk. Uw ticket is geldig tot en met 16 juli 2016!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 19