GEMEENTE SLUIS OBS De Schuttersboek, I Jzendijke Molenbolwerk, IJzendijke OBS De Berenburcht, Oostburg Sint Bavoschool, Oostburg CNS De Drieklank, Oostburg OBS JH van Dale, Sluis De klas van juffrouw Nanet Boussen-Rijser, juffrouw Caroline Minekus-Vermaas en mees ter Niels Risseeuw Isabel van den Bunder, IJzendijke, Zwin College, dierenverzorgster; Justin Cauwels, IJ- zendijke, Zwin College, winkeleigenaar; Romy Heppener, IJzendijke, Zwin College, salon werkster; Roan den Hollander, IJzendijke, SSG De Rede, procesoperator bij Yara; Björn de Koeijer, Waterlandkerkje, Zwin College, sportinstructeur; Olivier Koppert, IJzendijke, Zwin College, natuurkundige; Mylan Kruisifikx, IJzendijke, Zeldenrust, monteur voor (vracht)auto's; Pjotr Nygard, IJzendijke, Zwin College, ICT-er; Bryan van Os, Hoofdplaat, Zwin College, natuurkundige; Gracjan Pniewski, IJzendijke, Zwin College, automonteur; Martijn Rosendaal, IJzendijke, Zwin College, ondernemer in de petrochemische industrie; Marieke van Sorgen, IJzendijke, De Sprong, serveerster in een restaurant; Nanna van der Vlies, IJzendijke, Zwin College, dierentrimster; Gwen de Witte, IJzendijke, Zwin Colle ge, paardeninstructrice. De klas van juf Conny Tanghe en juf Lilian Meesen Oliver Andeweg, Oostburg, verhuist naar Ierland, timmerman; Dimitri Blaauw, Oostburg, Zwin College, ict'er; Fabian Blaauw, Oostburg, Zwincollege, paardenhouderij; Fleur Bracke, Oostburg, Zwin College, danseres; Danique Brakman, Oostburg, Zwin College, modeontwerpster; Katya Jansen, Oostburg, Zwin College, onderwijzeres; Wesley Jan sen, Oostburg, Zwin College, ict'er; Richard Jusic, Oostburg, Zwin College, architect; Ive Martens, Oostburg, Zwin College, motorpolitie; Sjoerd Oskam, Oostburg, Zwin College, treinmachinist; Noah Prins, Oostburg, Zwin College, straaljagerpiloot; Jada Taalman, Oostburg, Zwin College, dierenarts; Kayleigh Timmerman, Oostburg, De Varens, verkoop ster; Femke van Waesberghe, Oostburg, Zwin College, audiologe; Hayle Ali Gedi, Oost burg, SSG de Rede, profvoetballer. De klas van juf Leanne Blaakman en juf Marloes Tresonie De klas van juf Hanne Radder Davey Aers, IJzendijke, Zwin College; Cas de Dobbelaere, IJzendijke, Scheldemond Col lege; Lonneke Geldof, IJzendijke, Zwin College; Bart van Hanegem, IJzendijke, Schelde mond College; Stan Hartman, IJzendijke, Zwin College; Marthe Hensen, IJzendijke, Zwin College; Duncan Hoeder, Waterlandkerkje, Zwin College; Isa Jansen, IJzendijke, Zwin College; Veere de Jong, Hoofdplaat, Zwin College; Paulina Kieres, Hoofdplaat, Zwin Col lege; Amber Ambrechts, IJzendijke, Zwin College; Rico v.d. Ouden, Hoek, Edudelta; Stijn v.d. Ouden, Hoek, Edudelta College; Bart Poppe, IJzendijke, Zwin College; Anne Scher- beijn, Hoofdplaat, Zwin College; Jenny de Smit, Hoofdplaat, Zwin College; Ilse Stedehou der, IJzendijke, Zwin College; Carlo Termote, IJzendijke, Zwin College; Daphne v.d. Vel de, Hoofdplaat, Zwin College; Jill Verstraaten, IJzendijke, Zwin College; Ruben de Vries, IJzendijke, Zwin College. De klas van juf Andrea Prent en juf Miranda van Keulen Nathalie Dekker, Schoondijke, Zwin College, boerin; Noah Heins, Oostburg, Zwin Colle ge, dierenverzorger; Rebecca Mostert, Oostburg, Zwin College, kinderchirurg; Valerie Steenbergen, Oostburg, Zwin College, verpleegster; Liam Tebes, Oostburg, Zwin Colle ge, iets bij defensie; Laleisha Vanhulle, Cadzand, Zwin College, advocate; Jantien Voogdt, Oostburg, Zwin College, juf. Bart Baas, Oostburg, Zwin College; Nienke Beijersbergen, Oostburg, Zwin College; Ty- go Beunen, Nieuwvliet, Zwin College, technicus bij defensie; Marith Bogaard, Oostburg, Zwin College, kapster/modeontwerpster; Gwenn Delnad, Oostburg, Zwin College, archi tect of juf en een bijbaan met dieren; Amber Dieleman, Schoondijke, Zwin College, dieren- osteopaat; Cato Faas, Groede, Zwin College, modeontwerpster; Jolien Govaert, Oost burg, Zwin College,juf; Yannick van Hengel, Oostburg, Zwin College, boer; Jutta Hoek, Oostburg, Zwin College, oud en gelukkig; Inès de Lobel, Oostburg, Zwin College, animatie tekenaar of dierenarts; Ymke de Lobel, Oostburg, Zwin College, kok; Imke de Meester, Aardenburg, Zusters Maricolen Maldegem, juf; Isaura Menue, Oostburg, Zwin College, kapster; Mitchel Minnaert, Oostburg, Zwin College, gamemaker, cartoon filmmaker; Yas- min Odijk, Oostburg, Zwin College, kapster/modeontwerpster; Bram Salomé, Oostburg, Zwin College; Brandon Stokkerman, Oostburg, Zwin College, defensie/leger; Finn de Sutter, Oostburg, Zwin College, rijk; Jelte Tas, Oostburg, Zwin College, profvoetballer; Marvin Walhout, Oostburg, Zwin College, dierenarts; Raf van Waterschool, Oostburg, Zwin College; Justine Wijnja, Oostburg, Zwin College, kapster. De klas van meester Leon Meijers en juf Sabrina Biesiot Adam Abdellatif, Aardenburg, VTI Brugge, piloot bij KLM; Brandon Berlé, Sluis, Zwin Col lege, game-designer; Wesley Gladpootjes, Cadzand, Zwincollege, een baan die goed be taalt in een winkel/restaurant; Esmée Maenhout, Retranchement, Zwin College, werken op een kantoor; Channee Smijs, Sluis, Zwin College, juffrouw van groep 1/2 of 7/8; Jason vd Plasse, Sluis, VTI Brugge, automonteur; Indy de Winne, Sluis, Zwin College, schoon heidsspecialiste; Niet op de foto: Patrick Goossen, Sluis, Zwin College, dokter.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 98