■28
Vuil JffM
Beatrixschool, Zierikzee
OBS Dalton Binnen de Veste, Zierikzee
SBO De Meie, Zierikzee
OBS 't Kofschip, Zierikzee
Vitruvio-groep bij Binnen de Veste, Zierikzee
Jenaplan J. L. de Jongeschool, Zierikzee
De klas van juf Annet Akkersdijk, juf Sofie de Nijs, juf Willemijn van der Meulen en juf Ingrid
Koning
Valentin Hudak, Zierikzee, Beatrixschool; Hugo Eijgenhuijsen, Zierikzee, Beatrixschool;
Samuel Eekman, Zierikzee, Beatrixschool.
De klas van juf Maaike Blom
Mei Lu van Eerten, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, hockeyster; Rozemarijn Orgers, Zie
rikzee, Ostrea Lyceum, smid; Liefke de Jonge, Zonnemaire, Pontes Pieter Zeeman, foto
graaf; Chrisje Parlevliet, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, binnenhuisarchitect; Mick de
Vries, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kok; Stijn Seriese, Zierikzee, Pontes Pieter Zee
man, stuntman; Heping Harsveldt, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, binnenhuisarchitect;
Luca Jeremic, Kerkwerve, Pontes Pieter Zeeman, automonteur; Arne Jansen, Ellemeet,
Pontes Pieter Zeeman, architect; Lucy Schults, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, foto
graaf; Madelief de Groot, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, arts; Gijs Griffioen, Zierikzee,
Isaac Beeckman Academie, boswachter; Jasmijn van Doorne, Noordgouwe, Pontes Pie
ter Zeeman, arts; Mathijs Heeg, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, ICT-er; Boris Droppert,
Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, stuntman; Nienke Berrevoets, Kerkwerve, Pontes Pie
ter Zeeman, kleuterjuf; Marijn Baan, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, architect; Ollie van
Meer, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, ICT-er; Mohamed Saidi Mohamed, Zierikzee,
Pontes Pieter Zeeman, elektricien.
De klas van juf Yvonne van Egmond
Kevin Baartse, Zonnemaire, Praktijkschool de Wissel, graafmachinebestuurder; Emmy
Braber, Renesse, SSG Nehalennia, babysitter en kapster; Koen Brouwer, Kerkwerve, Edu-
delta College, boer; Mike van Dijke, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, tegelzetter; Lo
renzo Dooge, Sirjansland, Pontes Pieter Zeeman, machinist; Nick van den Dool, Ooster-
land, Pontes Pieter Zeeman, vrachtwagenchauffeur; Robin Duinhouwer, Zierikzee, Pon
tes Pieter Zeeman; Destiny Hamminga, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, visagiste; Col
lin Messing, Bruinisse, Edudelta College, installatiemonteur; Leendert van Oeveren, Ou-
werkerk, CSG Prins Maurits, loonwerker; Amaya Passchier, Zierikzee, Pontes Pieter Zee
man, visagiste; Mike Voorbeijtel, Oosterland, Edudelta College, vrachtwagenchauffeur;
Vincent de Werk, Zierikzee, CSG Prins Maurits, kok; Tim Wolffgramm, Zierikzee, Pontes
Pieter Zeeman, programmeur of in ieder geval iets technisch.
De klas van meester Arjen Abbekerk
Karolina Kolodziejak, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, actrice; Femke Krijgsman, Zierik
zee, Pontes Pieter Zeeman, actrice/politie; Fabiënne van Dorp, Zierikzee, Pontes Pieter
Zeeman, schoonheidsspecialiste; Daphne de Widt, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, bio-
logiedocent; Eline Pols, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, arts; Jamie Buijl, Zierikzee, Pon
tes Pieter Zeeman, profvoetballer/brandweerman; Tim Grauss, Zierikzee, Pontes Pieter
Zeeman, Lego ontwerper; Joëlla Beuzenberg, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, schoon
heidsspecialiste; Nicole Legemaate, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, schoonheidsspe
cialiste; Noa Tanis, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, hondentrimster; Danique Abbenis,
Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, operatieassistente; Jasper Bij de Vaate, Schudde-
beurs, Pontes Pieter Zeeman, architect/marechaussee; Elham Nasseri, Zierikzee, Pontes
Pieter Zeeman, cabaretier; Jelte Korsman, Dreischor, Isaac Beekman Academie, soft
ware programmeur; Thomas Linssen, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, bioloog; Kimmo
van Dijke, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, marechaussee/luchtmacht; Tygo van der Lin
de, Zierikzee, Isaac Beeckman Academie, game designer; Tariq Khan, Zierikzee, Pontes
Pieter Zeeman, Aardrijkskunde docent; Jip van der Hulle, Zierikzee, Isaac Beeckman Aca
demie, automonteur; Niels Noordijk, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Brett de Vos, Zie
rikzee, Pontes Pieter Zeeman, marechaussee; Thijmen, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman,
geschiedenisdocent; Therry Overweel, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, bioloog; Mat
thias van Tol, Zierikzee, Ostrea Lyceum, software ontwikkelaar.
De klas van meester Ton Schults
Philip Visser, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, architect; Bruno Spiegels, Zierikzee, Pon
tes Pieter Zeeman, auto-ontwerper; Victor Eon, Zonnemaire, Pontes Pieter Zeeman, le
raar; Tim Theuns, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, rechter; Noud Klok, Kerkwerve, Pon
tes Pieter Zeeman; Sebastiaan de Swart, Brouwershaven, Isaac Beeckman; Pip van
Slooten, Zonnemaire, Goese Lyceum, visagiste; Renée van der Voorn, Zierikzee, Pontes
Pieter Zeeman, kinderpsychologe.
Stfü - A-
lm fflJIi-i
De klas van juf Marja van den Bos en juf Debora de Bruijne
Eunice storm, Zierikzee, Calvijn College, zuster; Isa Lindhout, Zierikzee, Prins Maurits Col
lege, kindercoach; Ted Swildens, Serooskerke, Prins Maurits College, marine; Hugo Hol-
werda, Dreischor, Prins Maurits College, bij defensie; Job Lodders, Zierikzee, Isaac
Beeckman Academie, piloot; Jacintha van der Welle, Kerkwerve, Prins Maurits College,
iets met dieren of tekenen; Eva Kievits, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, programmeur;
Jochem van Langevelde, Zierikzee, Ostrea Lyceum, luchtverkeersleider; Thamar Lege-
mate, Zierikzee, Prins Maurits College, verloskundige.