qrY goods co
Jan van Schengenschool, Heinkenszand
CBS De Rank, 's-Gravenpolder
Omnisschool De Linden, 's Gravenpolder
CBS De Regenboog, Nieuwdorp
De Zandplaat, Ovezande
r t
De klas van juf Cora Steijn, meester Cor Geus, juf Yvette Elstgeest en meester Ad Mus
ters
Maurice Boonman, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, in een restaurant werken;
Quin Bos, Heinkenszand, SSG Nehalennia, systeembeveiliger; Sophie Bos, Heinkens
zand, Ostrea Lyceum, orthopedisch chirurg; Liv Bovendorp, Heinkenszand, Pontes Goe
se Lyceum, dierenarts; Bowien Braamse, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, evenementen
organisator; Luke Claessens, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, voetballer; Pelle Eijken-
boom, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, computer programmeur; Beau Elstgeest,
Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, PHP-developer; Sam Geus, Heinkenszand, Ostrea
Lyceum, accountant-adviseur; Madelief van Ham, Heinkenszand, Ostrea Lyceum,
huisarts/dierenarts; Khauhelo Hindriks, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, leerkracht
basisschool; Kyan de Jonge, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, sport-fysiotherapeut; Nan-
neke de Kater, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, dokter; Nicky de Leeuw, Heinkens
zand, Ostrea Lyceum, kapster; Anne Marije Meulblok, Heinkenszand, Pontes Goese Ly
ceum, iets met sport; Jens Poelman, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, bedrijfsmanager; Bo
Remijn, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, motorracer; Amber Simonse, Heinkenszand,
Ostrea Lyceum; Maikel Traas, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum,
technicus/programmeur; Sanne Traas, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, ontwerp
ster; Kiana Vasarevic, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, tekenares; Alissa Vermue,
Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, agrarisch onderneemster; Devin de Boeck, Hein
kenszand, Pontes Goese Lyceum, winkel runnen; Olivier Boer, Heinkenszand, Ostrea Ly
ceum, bedrijf runnen; Milan Cappon, Heinkenszand, Scheldemond College, voetballer; De
mi van Gessel, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, zwemjuf; Sterre van de Guchte, Heinkens
zand, Pontes Goese Lyceum, schoonheidsspecialiste; Mick Hage, Heinkenszand, Ostrea
Lyceum, voetballer; Thomas Hoondert, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, boer; Gijs
de Kanter, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, luchtverkeersleider; Tim van Manen,
Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, tuinman; Kjeld Nagtzaam, Ovezande, Ostrea Ly
ceum, autobedrijf runnen; Justin Nieuwenhuyse, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, autobe
drijf runnen; Laura van de Plasse, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, actrice; Dani Prevost,
Heinkenszand, Ostrea Lyceum, architect; Bart Sander, Heinkenszand Ostrea Lyceum,
spelletjesontwerper; Jet Schouw, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, juf; Selina de Smit,
Heinkenszand, Ostrea Lyceum, dokter; Damian Szalkucki, Wolphaartsdijk, Ostrea Ly
ceum, programmeur; Lisa de Vlieger, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, rechercheur; Vale
ria Vogel, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, barjuffrouw; Tom van 't Westeinde, 's-Heer
Abtskerke, Pontes Goese Lyceum, gamer; Romy de Wolf, Heinkenszand, Ostrea Lyceum,
ontwerpster.
De klas van juf Sanne van der Veen en juf Ramona Duvivier
Mare Wagenaar, 's-Gravenpolder, Ostrea Lyceum, kok; Roel Gouka, Ovezande, Pontes
Goese Lyceum, profvoetballer; Jeremy Braam, 's-Gravenpolder, Ostrea Lyceum, profvoet
baller; Yoran van Schaik, 's-Gravenpolder, Ostrea Lyceum; Jessy Nieuwenhuijse, 's-Gra
venpolder, Ostrea Lyceum, iets met kleine kinderen; Merel Boonman, Ovezande, Ostrea
Lyceum, kinderarts; Anouck Lookman, 's-Gravenpolder, Pontes Goese Lyceum, iets met
kleine kinderen; Isabelle Manten, 's-Gravenpolder, Pontes Goese Lyceum; Storm van
Kilsdonk, 's-Gravenpolder, Isaac Beeckman Academie, game designer.
De klas van juf Heidi te Poele en juf Fabiënne van Stee
Job Tramper, Driewegen, Pontes Goese Lyceum, eigenaar loonbedrijf Tramper; Eva van
Antwerpen, Ovezande, Ostrea Lyceum, journalist; Luc Goense, Ovezande, Ostrea Ly
ceum, boer; Suus Koens, Driewegen, Ostrea Lyceum, dierenarts; Sander Boonman, Ove
zande, Pontes Goese Lyceum, automonteur; Tim Vermuë, Ovezande, Ostrea Lyceum, bij
het arrestatieteam.
De klas van meester Jeroen Jansen
Robbie Harthoorn, 's Gravenpolder, Ostrea Lyceum, iets in de techniek; Joris Buijs, 's
Gravenpolder, Pontes Goes Lyceum, iets in de techniek; Selena Poley, 's Heer Abtskerke,
Edudelta College; Wouter Kwaak, 's Gravenpolder, Pontes Goese Lyceum, meester;
Jason Wang, 's Gravenpolder, Pontes Goese Lyceum, programmeurJeremy van Aerde,
's Gravenpolder, Ostrea Lyceum, youtuber.
De klas van juf Willinda Breedijk, juf Eva Lukasse en meester Rienk den Toonder
Morris Bom, Nieuwdorp, SSG Nehalennia, programmeur; Sem Bouman, Nieuwdorp,
Ostrea Lyceum, fotograaf; Nathanaël Harthoorn, Arnemuiden, Christelijke Scholenge
meenschap Walcheren, keeper; Ayla Hendrikx, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, binnenhuisar-
chitecte; Sofia Krijgsman, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, cameravrouw; Manon Mol, Nieuw
dorp, Pontes Goese Lyceum, ballerina; Stijn Otte, Nieuwdorp, Edudelta College, kok;
Fleur Selim, Nieuwdorp, Pontes Goese Lyceum, styliste; Damaris Vink, Nieuwdorp,
Ostrea Lyceum, paardentrainster; Rody Wolse, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, profvoetbal
ler.
/c'pt^
wwtfl.