Zaterdag 9 juli 2016 GEMEENTE BORSELE Omnisschool 't Opstapje, Driewegen Mgr. Heyligersschool, Kwadendamme Omnisschool De Schakel, Oudelande Omnis Kindcentrum De Reiger, Heinkenszand CBS De Wegwijzer, Heinkenszand Omnisschool Franck van Borssele, Borssele De klas van juf Inge Oerlemans en juf Davonne Gast Iris de Jonge, Driewegen, Ostrea Lyceum, dierenarts; Demi Rijk, Driewegen, Ostrea Ly ceum, dierenarts; Misthy Vreugdenhil, Ellewoutsdijk, Ostrea lyceum, visagist; Denise de Pree, Driewegen, Ostrea Lyceum, iets in de zorg; Irene Slabbekoorn, Driewegen, Ostrea Lyceum, archeoloog; Alysha Steketee, Ellewoutsdijk, Ostrea Lyceum, iets met dieren; Rhandy Koster, Ellewoutsdijk, Ostrea Lyceum, bij de landmacht/luchtmacht/marine. De klas van juf Nienke van der Linden en meester Ivo Collet Rob Siebenlist,Kwadendamme, Pontes Goese Lyceum, politicus; Ricardo Feijtel, Kwa dendamme, Pontes Goese Lyceum, commando; Renzo de Punder, Kwadendamme, Schel- demond College, profvoetballer; Goof de Keijzer, Kwadendamme, Pontes Goese Lyceum, kok; Iban Franse, Kwadendamme, Pontes Goese Lyceum, autotechnicus; Nienke Boon man, Nisse, Ostrea Lyceum, kapster; Sanne Vermeulen, Kwadendamme, Pontes Goese Lyceum, arts of dierenarts; Gijs de Vos, 's Heer Abtskerke, Ostrea Lyceum, sportleraar; Jens Landa, Kwadendamme, Pontes Goese Lyceum, leerkracht; Bart Vermeulen, Kwa dendamme, Ostrea Lyceum, profvoetballer; Koen Timmerman, 's Gravenpolder, Ostrea Lyceum, boer. De klas van juf Evelien Geus en juf Lisette Kloosterman Berit van Dam, Oudelande, Ostrea Lyceum, tekenaar; Rohan van Twist, Oudelande, Pon tes Goese Lyceum; Jasmijn van den Berge, Oudelande, Edudelta College, bloemist; Lars van de Broeke, Oudelande, Ostrea Lyceum, sportleraar; Bas de Dreu, Oudelande, Ostrea Lyceum; Jorn Verboom, Driewegen, Ostrea Lyceum iets met sport. De klas van juf Coby Schipper en meester Lex Nijman Zoë Baks, 's Heer Abtskerke, Pontes Lyceum, actrice; Jesse Braamse, Heinkenszand, Pontes Lyceum, programmeur; Milan Broeksma, Heinkenszand, Pontes Lyceum, paarden fokker; Caitlin Kallemein, Heinkenszand, Pontes Lyceum, bedrijfsleider; Jade Leijnse, Heinkenszand, Pontes Lyceum, voetballer; Mika Karstens, Heinkenszand, Pontes Ly ceum, peuterleider; Lise de Maat, Heinkenszand/Kwadendamme, Pontes Lyceum, natuur- fotografe; Alison Nieuwenhuijse, Heinkenszand, Pontes Lyceum; Steven Ritsema, Drie wegen, Pontes Lyceum, bereden politie; Noortje de Vos, Heinkenszand, Pontes Lyceum, danseres; Noa Steketee, Heinkenszand, Pontes Lyceum, actrice; Sjoerd de Roo, Hein kenszand, Ostrea Lyceum, melkveehouder; Kai van 't Westen, Heinkenszand, Pontes Col lege, bakker; Zara Zuidweg, Heinkenszand, Pontes College, saxofoniste; Charlotte van Ravesteijn, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, dierenarts. De klas van juf Marjan Kruit-Bosselaar en juf Yara den Engelsman Sterre de Prieëlle, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, leerkracht/actrice; Anne de Jong, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum, arts; Rick Goudzwaard, 's-Heer Abtskerke, Pontes Goese Lyceum, robotontwerper; Maarten van de Vrie, Heinkenszand, Ostrea Ly ceum, iets in de economie; Vincent Padmos, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, iets in de economie; Annick de Jonge, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum; Flore van Oeveren, Goes, Ostrea Lyceum, actrice; Ricardo de Prieëlle, Heinkenszand, Pontes Goese Ly ceum, hartchirurg/architect; Jens van den Dries, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, filmin dustrie; Floor Goovers, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum; Ilse Kleijwegt, Heinkens zand, Ostrea Lyceum; Stian Nijsse, Heinkenszand, Pontes Goese Lyceum. De klas van juf Cristel van de Voorde Ryan Streitwolf, Ostrea Lyceum, profvoetballer; Klaudiusz Turczynowicz, Ostrea Ly ceum, gamedesigner; Ashley Janse, Pontes Goese Lyceum, plastisch chirurg; Kim Krij ger, Ostrea Lyceum, basisschooljuf. SKOB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 67