Jn blemoriuru \(M Adagio Familieberichten J? V Comelis Goeree SfU'man A Willem Adriaan van den Bos Piet van der Walle 0 Cornelis Willem Reijngoudt Kees echtgenoot van Sara Reijngoudt - Maas In plaats van kaarten Ebrina Maria de Hullu - Luteijn Abraham Jacobus Jozias de Hullu 9 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van Adri Faas-Zoutenbier zeggen wij u hartelijk dank. Martin Bep Hilda Jo Sonja Karei en kleinkinderen Groede, juli 2016 - Wi m - ^bexia/e Cornelia Jozina Versluijs - Goedegebuur 1925 - 2016 - Kees - Toos Nieuwenhuijze-Geelhoed Wilhelmina de Wolf-Verschuure Florentina Seghers-Hiel 2006 Petrus Seghers 1974 de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio COLOFON Familieberichten zaterdag 9 juli 2016 27 Na een intens leven is op 83 jarige leeftijd overleden mijn lieve man, lieve vader en schoonvader, opa en overgrootvader Sint Philipsland, 25-06-1933 Ter neuzen, 01-07-2016 Sara Reijngoudt - Maas Rinus en Leonor, Maurido, Roy, Tom en Koen Suzan en Marco, Sacha en Steven, Caitlyn. Onze bijzondere dank gaat uit naar huisarts dr. Peek en het Hospice Zeeuws Vlaanderen voor de liefdevolle verzorging. Aagje Dekenstraat 3 4532 CT Terneuzen Het afscheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Na een welbesteed en creatief leven, vol liefde en zorg voor haar gezin, overleed tot ons verdriet onze lieve mama, schoonmoeder en trotse oma van haar klein- en achterkleinkinderen sinds 22 februari 1995 weduwe van Schoondijke, 5 mei 1926 Middelburg: Middelburg: Den Haag: Vlissingen: Dordrecht: Bergen op Zoom: t Vlissingen, 7 juli 2016 Mimi de Rooij - de Hullu Gert-Jan de Rooij Marieke en Joos Daan, Noor Anne de Rooij Brinie Wevers - de Hullu Piet Wevers Erik de Seijn Rudie de Seijn Correspondentieadres: Bilderdijklaan 19, 4382 CB Vlissingen De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 13 juli om 13.30 uur in de Grote Kerk, Markt 1 te Groede. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 uur. Aansluitend aan de bijeenkomst begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Mariastraat te Zuidzande. Hierna kunt u de familie condoleren in "De Rode Leeuw", Dorpsplein 13 te Zuidzande. Voor de vele warme blijken van medeleven tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn zorgzame maatje, vader en opa betuigen wij u onze welgemeende dank. Coccy van den Bos-Jansen Kinderen en kleinkinderen Goes, juli 2016 Helaas is het voor ons onmogelijk om een ieder persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn lieve mamma, onze vrolijke dochter en zus Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw vele bloemen en vele lieve kaarten ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn. Ashley Blaeke Fam. Notebaart Fam. van de Luijster-Notebaart Fam. Vroon-Notebaart Aardenburg, juli 2016 Een kaart, een bloem, een lieve groet... Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van mijn lieve man en onze pa Onze hartelijke dank hiervoor. Emmie van der Walle-Pieters Karin en Eddy Peter Hartelijk dank aan alle mensen voor het medeleven ons betuigd bij het overlijden van onze moeder Het doet ons goed te weten dat zij bij zoveel mensen gekend en geliefd was. We missen haar en zijn dankbaar voor alle zorg en liefde die ze ons gegeven heeft. Haar kinderen en familie. Correspondentieadres: Oranjedijk 1 4508 KC Waterlandkerkje juli, 2016. Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. A. Goeree-Karelse Kinderen en kleinkinderen Driewegen, juli 2016 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en oma Toos. Hiervoor onze hartelijke dank. J.B Nieuwenhuijze Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's Heer Arendskerke, juli 2016 In plaats van kaarten Daar het ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van meeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de korte periode van ziek-zijn en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Piet en Ria de Wolf - Weststrate Jos en Nelleke de Wolf - de Kok Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, juli 2016 In liefdevolle herinnering en echtgenoot kinderen en kleinkinderen CLINGE j W uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samên een... voor u en met u... E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63