t Familieberichten Abraham Roelse Pieter de Ruijter Cornelia Elisabeth van Zee-Prent oma en overoma van de Woestijne 26 zaterdag 9 juli 2016 Cornelia van de Woestijne-Wouters Bram Izak Walraven Izak Walraven Heieen Piet Kee van de Woestijne-Wouters 0 Verdrietig delen wij u mede dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve broer, zwager en oom *19 juni 1940 t 7 juli 2016 Westkapelle: Sien Roelse (in herinnering) Piet en Loes Roelse-Lous Zoutelande: Wim en Evelien Tara, Loïs Haarlem: Jan en Michelle Meliskerke: Elizabeth en Arjen Zuidstraat 43 4361 AB Westkapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 13 juli om 11.30 uur in het Jeugdgebouw, Markt 67 te Westkapelle. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.00 tot 11.20 uur. De begrafenis zal om 12.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw. De liefde zij ongeveinsd. Romeinen 129 Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader en opa Gehuwd geweest met Margaretha de Visser, f 18juni2009 21 december 1923 t 8 juli 2016 Goes: Peggy en Piet Veere: Pim en Corry Burg-Haamstede: Niek en Elly Middelburg: Lien en Huib Lutten: Greet en Hans Koudekerke: Ben en Conny Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres Wielemakersbaan 4,4371 PM Koudekerke De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op woensdag 13 juli om 12.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens. Deze dienst zal geleid worden door Ds. D. Westemeng. Aansluitend zal om ongeveer 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Sint Laurens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontmoetingsruimte van bovengenoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "Rijckholtte Geersdijk, voor de liefdevolle verzorging. Na een lang leven is naar het Vaderhuis gegaan onze lieve broer in alles meelevend en gul. zus Adri Hoogstrate-Walraven Leen en Maartje Walraven Geersdijk, 8 juli 2016 Veel te vroeg ben je heengegaan. Bewonderenswaardig wasje kracht. Jordy Monique Ferdy Krista Paul, Lisa Roos Ralph, Linda Liam Kees Saskia Dennis Evelien Pieter Lisanne Jacco, Astrid Ranomi Stephan Ilse Frank Danique Wilco, Romy Vienna Reinier Kevin Evi Patrick Robin, Pascalle, Thyson Marley We leven intens mee met Lennard, Davina, Rinus en Bram. Wij wensen jullie veel kracht toe in deze droevige tijd. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg, laat ik u weten dat rustig is ingeslapen mijn geliefde man, onze zwager en oom Ruim 68 jaar waren we samen, wat zal ik hem missen Middelburg, 11 augustus 1921 Veere, 1 juli 2016 Veere Rie de Ruijter-Buijs Oost-Souburg Nel en John Aerssens Katlijk Ruud en Anneke de Ruijter Mevrouw M. de Ruijter-Buijs Sandenburghlaan 2, kamer 131 4351 RL Veere De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Nieuw Sandenburgh voor de deskundige en liefdevolle verzorging. Met groot verdriet, maar ook vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij weten dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, fantastische oma en overoma sinds 2009 weduwe van J. van Zee Papendrecht, f Vlissingen, 17 januari 1922 6 juli 2016 Jan van Zee Lia van Zee-Timmermans Inge en Jordy, Lena, Joey Jim en Afke Hans van Zee Wilma van Zee-de Leest Marc en Claire Jeroen Rosenburglaan 227 4385 KL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 juli van 13:15 tot 13:45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, te Vlissingen. Aansluitend zal om 14:15 uur de gezongen uitvaart dienst worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Daarna zal om 16:00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze geliefde zuster en schoonzuster Middelburg: W. Wouters Zoutelande: L. Wouters L. Wouters-Boone Met droefheid geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere van ons is weggenomen onze lieve en zeer zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Abraham van de Woestijne in de leeftijd van 92 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. Aagtekerke: Kees van de Woestijne (in herinnering) Jannie van de Woestijne-Meulmeester Aagtekerke: Wim van de Woestijne Hannie van de Woestijne-Meul meester Meliskerke: Lenie van de Woestijne Meliskerke: Adrie van de Woestijne Oostkapel Ie: Jannie Wondergem-van de Woestij ne Jo Wondergem (in herinnering) Aagtekerke: Mattie Wisse-van de Woestijne Jan Wisse Aagtekerke: Willie van de Woestijne Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 7 juli 2016 Correspondentieadres: Familie W. van de Woestijne Agathastraat 16 4363 BD Aagtekerke Voor het personeel en de bewoners van zorgcentrum Eben-Haëzer is er gelegenheid tot condoleren op D.V. zaterdag 9 juli van 16.00 tot 16.30 uur in het restaurant van zorgcentrum Eben-Haëzer. Tevens is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op maandag 11 juli van 19.30 tot 20.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 1 7 te Aagtekerke. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 12 juli om 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Voorafgaand is er nog gelegenheid om afscheid te nemen van 12.55 tot 13.15 uur. Aansluitend aan de rouwdienst zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de begraafplaats te Aagtekerke. Na afloop is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Eben-Haëzer en dokter Lankhorst voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij omdat onze lieve, meelevende is overleden. Lia en Johan, jeanine en Laurens Jolanda Ab en Martha, Stefan, Lucas en Aron Cor en Esther, Marnix, Wilco, Ruben en Sofie Arjen en Wilma Pieter en Janka, Roos en Sanne Rinus en Suzanne Peter en Sandra, Bart, Anneroos en Ruben Elina en Frans, Bram en Jasper Marc en Leanne, Emily en Julian Maarten en Marlène, Manuel en Hadassah Arwin en Dorien, Julia Gert-Jan en Nelleke Marlinde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 125