Over laden JL Familieberichten Helena Adriana Klap-Breure 14 vrijdag 8 juli 2016 Jo Priem - Raas Jacobus Blok Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het met veel moed gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? En wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en mijn dochter - Heieen - 10 april 1959 f 7 juli 2016 M. Klap Lennard en Davina A. Breure W. Breure-van den Hoek (in herinnering) C. Breure (in herinnering) Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Huisartsenpraktijk Kamperland en Thuiszorg Allévo voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Dorpsweg 46b, 4491 EL Wissenkerke. Er is gelegenheid om afscheid van Heieen te nemen op maandag 11 juli van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 12 juli om 13.30 uur in de 'Opstandingskerk', Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis 'Zaal onder de Toren' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze schoonzus Heieen Klap-Breure Wij wensen de familie veel sterkte. Nel en Henk f Jannie t en Paul f Kees en Ina Riet en Ko f Leen en Lieneke 7 juli 2016 J5> buurvrouw JO -Ko- Heden is overleden onze buurman Ko Blok Theo Ivens Piet en Ina Koster Adri en Sannie Heijboer De buren van Slotstraat, Kruiningen Harry Bongers Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van het lid van onze vereniging T. Ras (Toon) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Vlissingen, 7 juli 2016 Ons bereikte het droevige bericht dat de heer H.J. Wagenaar vader van onze klasgenote en leerling Daniëlle is overleden. Wij wensen Daniëlle en de verdere familie sterkte en Gods ondersteuning toe om dit grote verlies te dragen. Leerlingen klas gg4c S. Maljaars, mentor P.C. Wisse, teamleider C.J. van Duivendijk en G.E. Kamerik, locatiedirectie Calvijn College Goes Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega T.Ras (Toon) Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 7 juli 2016 Toon Ras 0 Zaterdag 2 juli hebben wij afscheid genomen van mijn innig geliefde vrouw, moeder en oma *Lewedorp 3 juli 1930 t Goes 2 juli 2016 P. A. Priem Bas en Patricia Sophie Thomas Landweg 6 4458 BD 's-Heer Arendskerke De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig hebben we afscheid genomen van Veel sterkte Piet, Bas, Patricia, Sophie en Thomas Adrie en Marianne de Roo Johan en Petra, SaskiaW, Sjoerd, Anne Arjan en Laura Sporen in het zand het tij dat keert verdwenen voetstappen blijvende herinneringen Stil van verdriet en vol bewondering voor de kracht waarmee hij zijn ziekte bevocht, is rustig en in onze aanwezigheid overleden, mijn echtgenoot en oom Kruiningen T Goes 22 mei 1930 3 juli 2016 E. C. Blok - Menheere R. Blok Slotstraat 62 4416 AW Kruiningen Ko is in besloten kring gecremeerd. Niet voor te stellen datje er niet meer bent! We zullen je lach, enthousiasme, no nonsense mentaliteit en warmte enorm missen. Wij wensen Bertie en familie heel veel sterkte en kracht toe. Lex Vernie Koen Jansen Johan Janzen Met droefheid hebben wij kennis genomen dat op 30 juni 2016 is overleden onze medebewoner Met waardering denken wij aan de periode dat hij bijna 19 jaar de penningmeester van onze vereniging is geweest. Wij blijven hem herinneren als een bijzonder sympathieke bewoner. Wij wensen zijn familie veel troost en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De VvE Résidence Belvédère Boulevard Bankert, Vlissingen Vlissingen, 7 juli 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63