4 UITSLAPEN Wie gewend is om in een hostel te slapen, zal in het Nulsterrenpension in Antwerpen verbaasd om zich heen kijken. Wie nog nooit een hostel van binnen zag, doet dat trouwens ook. Deze slaapvertrekken zijn niet in een hokje te plaatsen. Wel een reis naar de wc Het Nulsterrenpen sion in Antwer pen is een geval apart. Dat merk je al zodra je de snel weg verlaat en op een wat afgelegen parkeerplaats in de wijk Zurenborg belandt. Volg de met graffiti versierde muren en je komt bij een voormalig bedrijventerrein, tijdens deze zomer omgedoopt tot de Zomerfabriek. In een oude loods sporten kinde ren uit de buurt, het gedeelte ernaast is ingericht als een hippe biertuin. En dan is er nog een oude gasfabriek, de plek waar het allemaal om draait. Die biedt ruimte aan 35 bedden. Een hos tel, maar dan net even anders. In de grote zaal is geen stapelbed te Een eigen kamer heb je niet, maar wel een soort persoonlijk eilandje bekennen. Een- en tweepersoons bedden wisselen elkaar af. Afschei dingen zorgen voor wat privacy. Een eigen kamer heb je niet, maar een persoonlijk eilandje wel, zou je kun nen zeggen. Dat is best fijn als je sa men met je partner op pad bent. Krantenknipsels Het pension past naadloos in de tijd geest van nu: op de vloer liggen Oos terse tapijten, de wanden zijn behan gen met krantenknipsels, er hangen hippe lampen aan het systeempla fond - daar was vermoedelijk het kantoor - en de bedden zijn overdui delijk vintage. Net als de meubels in de gigantische woonkamer even ver derop. Niks is nieuw, er wordt flink gerecycled. Als je enigszins onvoorbereid aan komt, is er geen man overboord. Bij de 'receptie', een omgebouwde cara van met een groot luik, kun je hand doeken, dekens en beddenlinnen hu ren. Zelfs je pyjama mag je thuisla ten; voor één euro huur je er een, in clusief bijpassende sloffen. Ook wor den er gratis oordopjes aangeboden. Handig als je buurman of buurvrouw snurkt of als je het gefluister van de andere aanwezigen niet trekt. In het grote gebouw zal je trou wens niet snel verdwalen. Vanuit de NULSTERRENPENSION vrijdag 8 juli 2016 PZ Dit hostel past niet in Sharon van Oost Locatie: de Zomer fabriek, Minkelers- straat, Antwerpen Open: van 15 juni tot en met 28 augustus, check-in tussen 19.00 en 23.00 uur. Prijs: 20,00 euro per nacht per persoon. In clusief ontbijt. Ontbijt: Comfort: Karakter: Ligging: Prijs/kwaliteit: Plus h Bijzonder interieur h Niet alledaagse lo catie h Goedkoop, maar schoon h Gratis wifi Min Slaapkamer en douche/toilet lig gen ver uit elkaar Weinig voorzienin gen Personeel is vrien delijk, maar moeilijk te vinden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 48