mensenlinq.nl Familieberichten ÜyarladafJ COLOFON Familieberichten Joseph Alouisius de Witte Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio 0 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega T.Ras (Toon) Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 7 juli 2016 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van het lid van onze vereniging T. Ras (Toon) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Jo Lea Leontine de Clerck Met verdriet delen wij mee dat Yves Simenel is overleden. In hem verliezen we een aimabel mens, een vriend. Namens de Club van Past Rotarians Zeeuws-Vlaanderen Henk van de Berg, voorzitter Frits ten Sijthoff, secretaris Vlissingen, 7 juli 2016 Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een Filmpje voor uw nabestaande vrijdag 8 juli 2016 15 Niet een blad maar een boom is gevallen, geveld door een felle storm. Nu door liefde en wind gedragen, is hij op weg gegaan. Na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin hij er altijd voor iedereen was, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa "een mens van goede wil" echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Hulst: Lea de Witte-de Clerck Venray: Albert en Camilla de Witte-Alenton Paul en Tina, Jocelyn, Devon, Jay den, Gabriëlla Kert en Jeremy St. Jansteen: Christel en Johnny Felix-de Witte Michelle 5 juli 2016 Zoutziedersstraat 3, 4561 HD Hulst U kunt afscheid nemen van Jo in familiekamer 2 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op maandag 11 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 12 juli om 14.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats te Hulst, aan Van der Maelstedeweg. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Een woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van 'de Korenmarkt' voor de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(g)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats Zoeken volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43