'45 f 1 Familieberichten [Ml üi/erlaileri OVET f' .4 Toon (Ras Joost Willem Louwerse 14 donderdag 7 juli 2016 Johanna Cornelia Dingena Klaassen-Quik In de leeftijd van 104 jaar is op 30 juni 2016 overleden weduwe van Martinus Antonius Klaassen Intens verdrietig zijn we omdat plotseling mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa is overleden. 9 maart 1943 t 5 juli 2016 Mijn hulp is van de HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft. De HEERE zal uw uitgaan en uw ingaan bewaren, van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 121 AagtekerkeNel Louwerse-Dekker RekkenLeo Louwerse Ede Lizeth en Cor van der Knijff Myrthe Rutger Wijk en Aalburg Sander en Maya Louwerse Ruth Sam Jonna Ede Jacolien en Gerard Ros Joas Melanie Ellis Rotterdam Adriaan en Ineke Louwerse in herinnering Jacomina Rijsoordselaan 3 4363 AK Aagtekerke Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 8 juli van 18.45 tot 19.45 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. zaterdag 9 juli om 11.00 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Joost Willem Louwerse Qui vit sans folie n'est pas si sage qu'il croit - La Rochefoucauld Met verdriet en dankbaarheid nemen wij afscheid van Yves Henri Maurice Simenel Weduwnaar van Lucienne "Charlotte" Simenel-Dauzier f 1979 Weduwnaar van Anna-Jetske "Annette" Simenel-Van Leeuwen f 1999 Le Havre, 15 maart 1926 t Terneuzen, 4 juli 2016 Bon-vivant, trotse Fransman, liefdevolle vader, stiefvader en stiefopa Oprichter en voormalig Algemeen Directeur van de firma OVET Voormalig Honorair Consul van Frankrijk Onderscheiden als Ridder in de Franse Nationale Orde van Verdienste en de Franse Orde van het Legioen van Eer Onderscheiden als Rotary Paul Harris Fellow Onderscheiden met de Medaille Marc Blancpain van de Alliance Francaise Utrecht: Fabienne Simenel Sophie Simenel Heinkenszand: Mare en Mirjam van der Meer-Kerckhaert Luc en Rens Lamswaarde: Aran en Jacqueline van der Meer-Freijzer Charlotte en Martine Terhole: Annette van der Meer Tessa Oostburg: Quintus van der Meer f Erica Kosten-Corijn Kimberly en Claudia Correspondentieadres: Waterfront 378 4531 HZ Terneuzen U bent uitgenodigd voor de afscheidsceremonie die op maandag 11 juli om 11.00 uur zal plaatsvinden in Uitvaartcentrum De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van dit afscheid zal er gelegenheid zijn om de nabestaanden te condoleren. Yves zal in besloten kring worden begraven. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van YVES SIMENEL oprichter van Ovet en directeur van 1957 tot 1992. De heer Simenel is altijd zeer betrokken gebleven bij onze organisatie, wat hij zijn kind noemde. Vanuit zijn laatst betrokken appartement volgde hij nog altijd de verrichtingen van de Ovet-kranen op de put. Daarnaast hield hij regelmatig contact met Ovet en probeerde hij nog bij alle Ovet-bijeenkomsten aanwezig te zijn. De heer Simenel zal in onze gedachten blijven als Meneer Ovet, met belangstelling voor alles en iedereen die ook maar iets met Ovet van doen had. Onze gedachten gaan uit naar zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Directie en Medewerkers Ovet B.V. Ovet Screening B.V. Ovet Shipping B.V. Op 4 juli is overleden onze oud-voorzitter Yves Simenel Wij herinneren ons hem als een zeer loyaal mens, met interesse voor anderen. Meer dan 50 jaar lang was hij lid van Rotary club Terneuzen. Rotary club Terneuzen Wat was, is geweest" Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van Vught, 25 april 1935 Vlissingen, 30 juni 2016 An Ras - van Olm Annemieke en Sjaak Josanne en Frank Eef Fem Tim en Anja Robbert-Jan en Ilse Jesse, Boaz Correspondentieadres Boulevard Bankert 390 4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in kleine kring plaatsgevonden. Diddy Vos - Klaassen Henny Pol - Klaassen en Menno Pol Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Brederolaan 4 4382 CD Vlissingen Ingevolge haar wens heeft de crematiedienst in besloten kring plaatsgevonden. Wij zijn verdrietig om het plotseling overlijden van onze geliefde zwager en oom Wij wensen Nel en de (klein)kinderen Gods troost toe bij het verwerken van dit verlies. Wim en Leintje Piet en Ineke Rinus en Tineke neven en nichten Oostkapelle, 5 juli 2016 Quality in bulk fes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62