Over laden Familieberichten OVET Angèle Maria Judoca Bosland-Blommaert Hendrik Jan Wagenaar COLOFON Familieberichten 0 Met verdriet en dankbaarheid nemen wij afscheid van Yves Henri Maurice Simenel Weduwnaar van Lucienne "Charlotte" Simenel-Dauzier f 1979 Weduwnaar van Anna-Jetske "Annette" Simenel-Van Leeuwen f 1999 Le Havre, 15 maart 1926 f Terneuzen, 4 juli 2016 Bon-vivant, trotse Fransman, liefdevolle vader, stiefvader en stiefopa Utrecht: Fabienne Simenel Sophie Simenel Heinkenszand: Mare en Mirjam van der Meer-Kerckhaert Luc en Rens Lamswaarde: Aran en Jacqueline van der Meer-Freijzer Charlotte en Martine Terhole: Annette van der Meer Tessa Oostburg: Quintus van der Meer f Erica Kosten-Corijn Kimberly en Claudia Correspondentieadres: Waterfront 378 4531 HZ Terneuzen U bent uitgenodigd voor de afscheidsceremonie die op maandag 11 juli om 11.00 uur zal plaatsvinden in Uitvaartcentrum De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van dit afscheid zal er gelegenheid zijn om de nabestaanden te condoleren. Yves zal in besloten kring worden begraven. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van YVES SIMENEL oprichter van Ovet en directeur van 1957 tot 1992. De heer Simenel is altijd zeer betrokken gebleven bij onze organisatie, wat hij zijn kind noemde. Vanuit zijn laatst betrokken appartement volgde hij nog altijd de verrichtingen van de Ovet-kranen op de put. Daarnaast hield hij regelmatig contact met Ovet en probeerde hij nog bij alle Ovet-bijeenkomsten aanwezig te zijn. De heer Simenel zal in onze gedachten blijven als Meneer Ovet, met belangstelling voor alles en iedereen die ook maar iets met Ovet van doen had. Onze gedachten gaan uit naar zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Directie en Medewerkers Ovet B.V. Ovet Screening B.V. Ovet Shipping B.V. Op 4 juli is overleden onze oud-voorzitter Yves Simenel Wij herinneren ons hem als een zeer loyaal mens, met interesse voor anderen. Meer dan 50 jaar lang was hij lid van Rotary club Terneuzen. Rotary club Terneuzen Hans Bosland Henk Kapelle: donderdag 7 juli 2016 15 Qui vit sans folie n'est pas si sage qu'il croit - La Rochefoucauld Oprichter en voormalig Algemeen Directeur van de firma OVET Voormalig Honorair Consul van Frankrijk Onderscheiden als Ridder in de Franse Nationale Orde van Verdienste en de Franse Orde van het Legioen van Eer Onderscheiden als Rotary Paul Harris Fellow Onderscheiden met de Medaille Marc Blancpain van de Alliance Francaise Quality in bulk Zeg me dat het niet zo is, zeg me dat het niet waar is. We doen alsof ze gewoon verder leeft, zelfs als het niet zo is. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Zij overleed op 5 juli 2016 in de leeftijd van 71 jaar. Hulst: Kloosterzande: Kings Park (NY): Hans Bosland Rob by Annemieke en Jeffrey Eldon Kenyon Blaauwe Hofke 38, 4561 NV Hulst U kunt afscheid nemen van Angèle in de rouwkamer van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 8 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 9 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Speciale dank gaat uit naar de verzorgsters van unit 3 (Curamus), de huisartsenpraktijk van dr. A. de Visser en ziekenhuis Zorgsaam voor de goede en liefdevolle zorg die zij aan Angèle hebben gegeven. En nu, wat verwacht ik, O Heere! Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 vers 8 De Heere heeft op Zijn tijd Zijn moegestreden kind thuis gehaald, mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa, zoon en schoonzoon 27 juni 1960 6 juli 2016 Geef ons vrede in Uw wegen, krachten om te dragen, o Heere. Kapelle: Woerden: Ossendrecht: Kapelle: Kapelle: Gran Canaria (Sp) Tilburg Kapelle Middelburg Middelburg Marja Wagenaar-Smit Gert-Jan en Lydia Lisa, Lucas Esther en Elco Denise, Jordan, Jelmer Judith en André Christiaan en Henrieke Mirjam en Harm Ilse, Robbin Theo en Erik Lydia Danielle P. Wagenaar-Riemens G.C. Smit-Hortensius Voorburcht 16, 4421 EN Kapelle De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. maandag 11 juli in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle en vangt aan om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 9 juli van 11.00 uur tot 11.45 uur en na de begrafenis in hierboven genoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44