ALKU hoteldeal.nl Pieter, Nicolle, Joost, Danielle, Roland, Phillippe, Tim, Harold, Timo, Jeroen, Martijn, Carola, Marco, Rob, Gerard, Diederik, Peter, Ruud, Rob, Edward, Rob, Claudia, Wil, Mark, Rudy, Bas, Thijs, Janusz, Jurgen, Laurens, Giel, Remco, Maurice, Ivo, Bert, Patrick, Cesar, Kees, Tim, Luuk, Robert, John, Jan, Mark, Marco, Daniel, Bert, Frank, Roderick, Joris, Reinier, Daan, Luc, Leon, Patrick, Antwan, Roy, Gino, Michael, Maartje, Bas, Dot, Peter, Wesley, Arnoud, Michel, Oliver, Martin, Giovanni, Thijs, Nico, Rick, Daniel, Jan Willem, Mitchell en al onze klanten, oud-medewerkers, dealers, leveranciers en vrienden. Omdat we deze mijlpaal zonder jullie nooit hadden bereikt. 10 Supervoordelig op de Veluwe 3 dagen All-inclusive in Zeeland Na 25 jaar Alkuplus gaan we verder met een nieuwe merknaam en nieuwe stijl: ALKU. Maar de plus, dat blijven jullie! www.alku.nl Thuis tussen binnen en buiten. r Online te boeken via Online te boeken via fc. A Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Vanaf Beste All-Inclusive hotel van 2016 3 dagen 4-sterrenhotel incl. diner donderdag 7 juli 2016 Hotel de Elderschans Door de prachtige ligging midden in de bossen is Hotel de Elderschans een ideaal uitgangspunt voor vele uitstapjes. Niet alleen het strand is nabij, u bent ook binnen no-time in België. De kleurrijke kamers van het hotel zijn voorzien van gratis Wi-Fi, televisie en een badkamer met douche en toilet. Voor alle maaltijden kunt u terecht in het hotel-restaurant of neem bij mooi weer plaats op één van de zonterrassenRelaxen kan in de sauna van het hotel. Inclusief: 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet lx lunch en 2xavondbuffet 0nbeperktdrankenvandekaart(11.00-22.00uur) Vrij gebruik van fitness-en saunafaciliteiten www.hoteldeal.nl/elderschans Aardenburg en omgeving Aardenburg is de oudste stad van Zeeland. Een prachtige locatie om er een paar dagen tussenuitte gaan. Er is voor ieder wat wils. Houdt u van het strand? Dan bent u binnen 20 minuten in de Belgische badplaats Knokke. Liever cultuur snuiven? Bezoek dan de middeleeuwse stad Brugge. Ook het oude vestingstadje Sluis is zeker een aanrader om te bezoeken. Bekijk het Belfort of struin door de smalle straatjes met leuke winkeltjes. Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. De toeristenbelasting bedraagt €1,85 p.p.p.n. Er is geen kinderkorting van toepassing op dit arrangement. Verblijf is mogelijk t/m december 2016 o.b.v. beschikbaarheid. Princess Hotel Epe Princess Hotel Epe ligt midden in de prachtige bossen en heide van de Veluwe. Door de unieke sfeer en gastvrijheid van het hotel zult u zich er onmiddelijkthuis voelen. Alle 138 kamers zijn voorzien van televisie, telefoonenbadkamermetdouche,toileten haardroger. Tijdens uw verblijf kunt u gratis gebruik maken van het binnenzwembad, 's Ochtends staat er een uitgebreid ontbijtbuffet voor u klaar en u kunt één avond genieten van een heerlijk 3-gangendiner in het restaurant. Inclusief: 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet lx3-gangendinert.w.v.€ 27,50 p.p. Vrij gebruik van het binnenzwembad Gratis gebruik van Wi-Fi en parkeren bij het hotel www.hoteldeal.nl/epe Epe en omgeving De omgeving van Epe is buitengewoon natuurrijk. Door de bossen en heidevelden lopen prachtige fiets- en wandelroutes. Steden als Apeldoorn, Deventer en Harderwijk zijn binnen een half uur rijden te bereiken en zijn perfect voor een leuke dag uit. Bezoek bijvoorbeeld in Apeldoorn de Apenheul of het Dolfinarium in Harderwijk. Of huur bij de receptie tegen betaling een flets en doe ook de kleinere plaatsjes als Elburgen Vierhouten aan. Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. De toeristenbelasting bedraagt €2,50 p.p.p.n. Max. 1 kind t/m 2 jaar verbijft gratis of 1 kind van 3t/m lljaar krijgt50% korting. Verblijf is mogelijk t/m aankomst eind oktober 2016 o.b.v. beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boeken ga naar onze webwinkel of bel met Hoteldeal op 088 0331510 of mail naar info@hoteldeal.nl o.v.v. lezersreis Wegener.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 10