Overladen Familieberichten Harry Anton Gustaaf Bongers Harry Bongers Cornelis Maria Clarijs 14 woensdag 6 juli 2016 Harry We zijn verdrietig omdat wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze vriend Harry Bongers Harry, we zullen je vriendschap en vrolijkheid missen. We wensen Bertie veel sterkte toe. Frans en Yvonne de Kok Stefanie en Rowena Verslagen zijn we door het overlijden van Harry Bongers We zijn dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend en zullen zijn energie, humor en opgewektheid missen. We wensen Bertie en familie veel sterkte en kracht toe. René, Jeroen, Monica, Hans, Henri, Robin, Elsbeth Louis, Meghan, Nel, Bart, Maarten en Nander. Zeeuws Veilinghuis BV Veilinghuis Korendijk BV Ik zal u geenszins begeven, Ik zal u geenszins verlaten. Hebreeën 135b In de beslotenheid van zijn gezin hebben wij onze oude schipper begraven. Hij rust bij Corrie. Matthewus Pieter van Ouwerkerk Theo in de leeftijd van 87 jaar. Vlissingen: Willem van Ouwerkerk Pia van Ouwerkerk - de Bruijne Lotte en Thomas Gijs Vrouwenpolder: Jan van Ouwerkerk Ria van Ouwerkerk - Jobse Judith en Niek Liza Maud Tygo Esther en Frank Middelburg: Anita van Ouwerkerk Jeannette Muller Goes, 30 juni 2016 Correspondentieadres: Gerbrandystraat 6 4384 NH Vlissingen Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzonder mens Noem de dood niet slecht als het leven goed was Het is mooi geweest Bedroefd om het verlies, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Cor weduwnaar van Very Clarijs-van Eekelen 22 mei 1928 3 juli 2016 Jos Niek en Renate Wilma t Eva f Tirza en Cees Robert Frank en Inez Wim en Tinie Sarah en Dolf Amber en Jotrly Thomas Hans en Ineke Willem en Eveline Merien en Janet Vrijlandstraat 58 4337 EG Middelburg Vrijdag 8 juli van 14.15 uur tot 14.45 uur is er gelegen heid afscheid te nemen van onze vader, schoonvader en opa in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Om 15.30 uur wordt er een samenkomst gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na de samenkomst bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve opa Clarijs, Moedig heeft hij afscheid genomen van het leven, onze lieve zwager en oom Cor Clarijs Middelburg: Paula Clarijs-Verdonk Lewedorp: Cathrien Clarijs-Koole (achter)nichten en neven 0 Intens verdrietig heb ik afscheid moeten nemen van Middelburg Middelburg 7 maart 1951 ljuli 2016 Love me, love me, love me love me say you do Let me fly away with you For my love is like the wind And wild is the wind Wild is the wind (Tiomkin/Washington) Op verzoek van Harry is hij in stilte gecremeerd. Bertie Korstanje Zuidsingel 126 4331 RW Middelburg Het is onbegrijpelijk en nog moeilijk te aanvaarden dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn broer, onze schoonzoon, zwager, oom en neef Wie heeft gezegd dat het leven makkelijk is. Wie kent dat gevecht. En al dat gemis. Breskens: Jacqueline van Bergen - Bongers Ewold van Bergen Vlissingen: Cisca Korstanje-Anker Dies Korstanje Paradiso (CH): Jacky Dietschi - Korstanje Claudio Dietschi Patrick en Evelyne 's Heer Abtskerke: Adrie Korstanje We hebben je niet verloren, daarvoor heb je ons te veel gegeven. Je kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62