Marrea Voel je vrij op Vlieland Een onvergetelijke avond met de grootste dance classics 10 Bestel nu op pzc.nl/letsdance Prijs 3-daags: hotelarrangementen Slechts vanaf 3 of 4 dagen genieten van een overweldigend mooi eiland! PZC Boek nu deze lezersreis ~M§P pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen mét afterparty IN DE GROOTSTE DISCOTHEEK VAN NEDERLAND! 18 19 november 2016, 20.30 - 23.30 uur, Ziggo Dome woensdag 6 juli 2016 119,00 p.p. dagelijks in juli en augustus 99,00 p.p. bij aankomst op zondag, maandag, dinsdag of woensdag in september en oktober €119,00 p.p. bij aankomst op donderdag, vrijdag of zaterdag in september en oktober 79,00 p.p. dagelijks november en december Wilt u liever langer blijven? Dat kan! Voor een 4-daags arrangement betaaldt u slechts 30,00 p.p. meer. Prijs p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: 25,00 per nacht. Dit arrangement is geldig t/m december 2016, m.u.v. feestdagen r-r J Prachtig Vlieland is uw bezoek meer dan Inhoud arrangement: Prachtig Vlieland is uw bezoek meer dan waard. De ontspannen boottocht naar het eiland, de gastvrijheid van de bewoners en de prachtige natuur; u bent echt even helemaal weg. Omarm het vakantiegevoel en geniet van de heerlijke eilandsfeer. Bossen, strand, zee en duinen, het is hier allemaal te vinden. Wist u dat het strand van Vlieland het mooiste van Nederland is? Vlieland heeft één dorpje, het gezellige Oost-Vlieland. Achter oude gevels herberg en zich nu modieuze boetiekjes en design winkels, maar ook sfeervolle bruine cafés en restaurants. Absoluut de moeite waard is een klim naar de vuurtoren op het Vuur- boetsduin. Het uitzicht is hier echt adem benemend mooi en de stilte is oorver dovend. Laat alle drukte achter u en kom heerlijk onthaasten op prachtig Vlieland. Hotel DoniaState (3*) ligt mooi verscholen in het bos en de duinen, op loopafstand van het dorp en het strand. In dit hotel wordt de rust van het eiland nog echt in stand ge houden. Het hotel heeft32 moderne kamers die voorzien zijn van comfortabele bedden, flatscreen televisie, terras of balkon en een eigen badkamer. Het hotel beschikt over een sfeervolle ontbijtruimte, een beautysalon, een solarium, een ontvangstruimte met leestafel, koffie- en theehoek en een inter- netdesk. Inhoud arrangement: 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 dagfietshuur Koffie of thee met gebak/appelgebak Plattegrond van Vlieland Rituals producten op de badkamer Bagagevervoervan en naar het hotel Gebruik van WiFi 10% korting in schoonheidssalon 'De Eilandparel' in het hotel (gelieve vooraf te reserveren) 20% korting op de overtocht met Rederij Doeksen (m.u.v. feestdagen, evenementen en vakanties, zie marrea.nl) Exclusief Toeristenbelasting: 1,50 p.p.p.n. Reserveringskosten:€ 14,50 per boeking Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegenerofneemtelefonisch contact op metMarrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-27 77 44. "prijzen zijn exci servicekosten. Na het succes van het afgelopen jaar, opent de Amsterdamse Ziggo Dome wederom haar deuren voor een splinternieuwe editie van de grootste discotheek van Nederland: Let's Dance. Samen met Humberto Tan, creëren Don Diablo en Timor Steffens een disco-spektakel met een line-up van bekende artiesten, zoals Chic met Nile Rodgers, Ben Liebrand en Robin S. In samenwerking met RTL Live Entertainment bieden wij exclusieve 2e ring tickets: 2e ring 2e rang inclusief afterparty 54,- 2e ring 2e rang exclusief afterparty 45,' 2e ring 4e rang 35,- 2e ring 5e rang 25,- 14rosevt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 38