Auteurs strijden om debuutprijs effeweg.nl 19 De Niro: geen drugs www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 BOEK NU! Hij is ijdel genoeg om er goed uit te willen zien mensen hebt gezien in je omgeving en op televisie die zijn behandeld maar van wie je het niet weet, sim pelweg omdat je niets ziet." Strak Gho kent als haardokter een interna tionale klantenkring. Hij nam ook onder anderen Gerard Joling, Frans Bauer, Carlo Boszhard en Bridget Maasland (voor vollere wenkbrau wen) onder handen. Hij vervolgt: „Frank de Boers haar lijn is veel te strak. Je ziet de over gang van dik naar dun. Het is onna- tuurlijk. Ik heb een foto aan mijn col lega's laten zien. Ze vroegen: dat heb jij toch hopelijk niet gedaan?" Frank is er vooralsnog wél hartstik ke blij mee, weet Ronald. „Ik zeg al tijd maar zo: waarom zou je het niet doen? Die technieken zijn er. Als je de keus hebt tussen een bos haar of kaal, dan kies je toch voor het haar?" Weet hij of zijn broer hem nu ook achterna gaat waar het andere cosme tische ingrepen betreft? Ronald komt er bijvoorbeeld eerlijk voor uit dat hij wel eens naar de botox grijpt. „Ha, ik denk dat Frank daar nog niet aan toe is. Ik vind het fijn. Ik laat het heel subtiel doen hoor, zes of zeven prikjes per keer. Binnen 45 seconden zijn ze klaar en dan is mijn voor hoofd een stuk minder gekreukeld." Kim van Kooten, Lize Spit, Sandra Bernart, Inge van der Krabben en Erik Rozing zijn de genomineer den voor de eerste editie van de Hebban Debuutprijs voor romans. De vijf kanshebbers haalden de meeste van de ruim tienduizend uitgebrachte stemmen tijdens de Week van de Debutant. Kim van Kooten, naast schrijf ster ook actrice en vooral bekend van de scenario's voor succesvolle films als Alles is liefde en Alles is fa milie, debuteerde vorig jaar met de roman Lieveling. De Vlaamse Lize Spit, geboren in 1988, is de jongste van de vijf genomineerden. Zij de buteerde in januari dit jaar met Het smelt. In totaal 53 debuutro mans deden mee in de eerste ron de voor de allereerste Hebban De buutprijs. De winnaar wordt op 27 september bekendgemaakt tij dens de uitreiking van de Hebban Awards 2016 in Amsterdam. Een vakjury buigt zich de komende tijd over de vraag wie van de geno mineerden dan met de prijs naar huis mag. Volgens Robert De Niro is het 'onzin' dat hij ooit een drugsavontuur beleefde met voormalig profhonkballer Lenny Dykstra, zoals die be schrijft in zijn biografie. Vol gens Dykstra ontmoetten de twee elkaar op St. Barts. In de hotelkamer van de acteur ge bruikten ze cocaïne. „Deze gozer was een prof', schrijft hij over de manier waarop De Niro de drugs nam. Terug in het restaurant kreeg Dykstra een fles wijn ter waarde van 1.000 dollar van De Niro. Jaren later herkende de acteur zijn vermeende drugskompaan niet meer. 1 Reis- I 7 Pörnu Estland, Letland en Litouwen Reis beoordeling Dalmatische kust, Trogir en Split woensdag 6 juli 2016 Frank de Boer (rechts) wil net zo'n weelderige haardos als zijn broer Ronald. FOTO SHODY CAREMAN 44 Ronald de Boer beoordeling 1 Stockholm Riga Siauliai Kopenhagen Nationaal Park Lahemaa Poznah Tallinn Vilnius Meren van Mazurië De landen Estland, Letland en Litouwen vormen de Baltische Staten. Sinds 1991 zijn ze onafhankelijk van de Sovjet-Unie en vanaf 2004 behoren ze tot de Europese Unie. Bezoek tijdens deze busreis de drie hoofdsteden. Alle drie zijn ze totaal verschillend van elkaar en een bezoek meer dan waard. 11 daagse busreis 15 jul, 12 aug (vertrekgarantiel). va. €799,- 9 sep (vertrekgarantiel)va. €769,- Inclusief Verblijf o.b.v. halfpension Stadsrondrit en-wandeling Vilnius, Riga en Tallinn o.l.v. gids Vervoer per comfort class touringcar Alle fouten voorbehouden. Prijzen vanaf en per persoon o.b.v. 2 personen. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. 11 daagse busreis 9 sep (vertrekgarantiel)va. €589 14oktva. €499 Inclusief Verblijf o.b.v. halfpension Bezoek Krka watervallen Vervoer per comfort class touringcar De Dalmatische kust vormt samen met de Makarska Rivièra het zuidelijk deel van Kroatië. Duizenden eilanden worden afgewisseld met een fantastische kuststrook, stranden, rots formaties, schiereilanden en bergketens. Maar liefst vijf van de zeven Nationale Parken van Kroatië liggen in Dalmatië.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 19