mmm #npi Da/ilibsïrulging V Qvmg'd 35/jfjiiieri w "X Jan Sonnevij 11e Voor betaalbare kwaliWt Willem Hoorweg Henk Arendse Roland Meoie Cornelia Maria van Cruijningen-de Bruijne William de Taeye Dina Maria Bruikman - van Bergen Ineke Martin Wintein Adriaan Cornells Janse Zacharias Maljaars en Pieternella Leuntje Maljaars - Francke Wil van Wezel-Brouwer Jaap Jager Wilhelmina van Gilst-van der Maas Jacomina Boone-Baljeu Corrie Walhout Engelina van Es-Sinke Ujtoartverzorqinq De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Johan/Hoebmcvn/ Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij In alle eeuwigheid ben jij De vele steunbetuigingen die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve Ro waren overweldigend en hartverwarmend. Het is voor mij onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken, maar op deze manier wil ik jullie laten weten dat ik jullie liefdevolle meeleven heb ervaren als troostend, helend en verzachtend. Heel veel dank hiervoor! Ro was een bijzonder mooi en geliefd mens. Hij blijft altijd een deel van ons bestaan, we zullen hem met ons meedragen in ons hart en in de tijd. Met liefde, Josien Bosscha. Hartelijk dank voor de belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en "super"oma kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zuidzande, 29 juni 2016 Daar het niet mogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken voor de steun en belangstelling na het overlijden van betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge William nog lang in ons aller herinnering blijven voortleven. Kinderen en kleinkinderen. Aardenburg, juli 2016 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Wij willen u hier hartelijk voor bedanken. Rudy Ardy en Sija janiek Vlissingen, juli 2016. Wat is hij sterk geweest en wat heeft hij een wilskracht getoond. En wat werd hij als mens en fysiotherapeut door velen gewaardeerd. Het medeleven, de warmte en lieve attenties zijn ons tot troost geweest. Nu samen verder zonder hem. Hanny, Stefan, Wilma, Luc, Cas, Sef Renske. Renato, Nolan Wij willen iedereen hartelijk danken voor het vele medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve en behulpzame vader en opa Het heeft ons goed gedaan. Janneke Hoorweg - van Liere Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juli 2016 Het gemis zal blijven, maar de blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa hebben ontzettend goed gedaan. Bedankt lieve mensen voor jullie aanwezigheid, bloemen, kaarten, brieven en vooral voor de heel warme steun. Namens de familie Ine Janse-Evers Voor uw blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en moeder, opa, oma en overopa en - oma zeggen wij u hartelijk dank. familie de Broekert - Maljaars Looperskapelle 2 juli 2016 In plaats van kaarten We zijn diep geroerd door de stroom van reacties in de vorm van brieven, kaarten, persoonlijke condoleandes, de vele bloemen en de grote belangstelling van allen, die de laatste eer hebben bewezen aan mijn geliefde partner, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder We zijn u allemaal heel dankbaar voor uw warme gevoelens die een troost zijn in ons grote verdriet. Govert Wentink, Rik en Michelle, Mariska en Danny, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, juni 2016 Een arm om je heen, een handdruk, bloemen, een telefoontje, een kaart en zoveel steun en liefde om ons heen, na het verlies van mijn lieve man, onze geweldige vader en super fijne opa heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Namens ons allen, Janny Arendse Marijs Biggekerke, juli 2016 Voor uw warme belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa betuigen wij u onze hartelijke dank Corrie Sonnevijlle - de Feijter kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, juli 2016 'Dag aan dag draagt Hij ons' Ps 68:20 Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te be danken voor alle blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Op deze manier willen wij u bedanken voor uw aanwezig heid en de vele kaarten die wij mochten ontvangen rondom de begrafenis en ook in de periode daarvoor. Dat heeft ons erg goed gedaan en is voor ons een grote steun geweest. C. Jager-de Jonge kinderen en kleinkinderen Axel, juli 2016 Daar het onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, voor de belangstelling tijdens haar ziek zijn en na overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en over-oma betuigen wij u op deze wijze onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat, juli 2016 Het heeft ons goed gedaan dat velen blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder hiervoor onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, juli 2016 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van betuigen wij u onze oprechte dank. I. de Zwarte en familie Temeuzen, juli 2016 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Familie Van Es Yerseke, juli 2016 Verrijn Stuartweg 28, Goes >0113-216815- www.uitvaart.vg U i tvaa rtve rzo rgi n g «IMS' rarsWisTi Akinii^kP Vcnyr een/ ^^^ame/begeleédXn^- Uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer Geldeloozepad 20 4463 AJ Goes (0113) 311 444 uitvaartzorgcentrumn 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74