m Jn fjlainüfiiini MAREA - Jo- rige Piet de Rijke Max Krijger Hendrik Minderhoud Hendrik Minderhoud (v.d.m.) Henk Henk Minderhoud Kees Schipper Johanna Adriana Harthoom - van IJzerloo Janneke den Besten Ditsy den Besten DE VLIEGER Lieve Chantal UITVAART Mattheüs 25: 34 t/m 40 Heel onverwacht is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve pa en opa 17 december 1947 - 22 juni 2016 Tot het eind van zijn leven is hij toegewijd en met veel liefde dienstbaar geweest in Gods Koninkrijk. We zijn diep bedroefd, maar weten dat hij nu bij zijn hemelse Vader is. Hannie Minderhoud - Buijs Johan en Janita Minderhoud Nathan, Dorien en Joëlle Ester en Bram van Grootheest Derk en Elisabeth, Henk Lydia en Marcus Maliepaard Arvid en Matias Er is gelegenheid tot condoleren op 6 juli 2016 van 19.30 - 20.30 in De Ark, Heyendaal 10 te Ede. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op 9 juli 2016 om 12.30 in De Ark. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de algemene begraafplaats Asakkerweg 6 te Ede. voor condoleances en informatie www.henkminderhoud.com En ik hoorde een stem uit de hemel tegen mij zeggen: Schrijf: Zalig zijn de doden die in de Heere sterven, van nu aan. Ja zegt de Geest, opdat zij rusten van hun inspanningen, en hun werken volgen hen. Openbaring 1413 Bedroefd geven we kennis van het plotseling overlijden in Nicaragua van onze lieve broer, zwager en oom 22 juni 2016 We wensen Hannie, Johan en Janita, Ester en Bram, Lydia en Marcus, en de kleinkinderen Gods ondersteuning en troost toe in dit grote verdriet en gemis. Meliskerke Catrien de Visser - Minderhoud Simon de Visser Meliskerke Bram Minderhoud Lies Minderhoud - Maljaars (In herinnering) Vlissingen Mattie Wisse - Minderhoud Jaap Wisse Dordrecht Nellie Staat - Minderhoud Bert Staat Neven en nichten Vol ongeloof en verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Hannie en de kinderen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Adrie Piet en Ini Willy en Jaap Jan en Carina Marlies Neven en nichten Buttinge, 22 juni 2016 Verwacht maar toch onverwachts Is mijn vader,onze broer,zwager en oom overleden in de leeftijd van 69 jaar. Goes: Tuur Schipper-Freriks Mireille Freriks-Schipper Essen: Marja Jan de Wijn Hilversum: Hans Joke Schipper Goes: Guda van Santé Neven en nichten Correspondentieadres: Bankertstraat 32 4461 XL Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 6 juli om 11.00 in het crematorium, Westelijke Oude Havendiijk 3 te Middelburg. Verdrietig, maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat vrij onverwacht is overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Adriaan Harthoom f 2007 Kruiningen, 25 juni 1932 Goes, 30 juni 2016 Piet Chantal Guido en Anouk Julian en Onika Rachèl en Denny Hans en Rudy Lisanne en Jillis Sharon en Dirk Paul Janet en Kees Robbert Ramona Notenboomdijk 3, 4443 RB Nisse. De afscheidsbijeenkomst en crematie zal volgens haar wens in besloten kring plaatsvinden. UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 1 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg c? UITVAARTZORG Ik heb het leven liefgehad. Wie mij liefheeft heeft ook het leven lief. Heb verdriet, maar vind het plezier terug. Alleen om mij dat plezier te doen. Na alle mooie jaren die wij samen mochten beleven hebben wij met intens verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man en onze lieve en zachtaardige vader, schoonvader en opa 25 maart 1943 1 juli 2016 Zoutelande Rina de Rijke - Cijsouw Johnny de Rijke Jacqueline de Rijke - van Bezooijen Daphne Angela Mariëlle de Rijke Peter Dekker Si Kenzi De crematie zal plaatsvinden op woensdag 6 juli a.s. om 15.30 uur in het Crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hiervoor bent u van harte uitgenodigd. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in de koffiekamer. Contactadres: Sloestraat 7 4374 BN Zoutelande -Marius- Voorburg 20-9-1925 C. A. Krijger - Schunselaar Liesbeth en Wim de Schipper - Krijger Gregor en Marjolein, Liss Ragna en Raymond Kitty en Jan Willem Catsman - Krijger Annop Wij danken de medewerksters van Pomona voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Verduinsbos 19 4661 NT Halsteren De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Met dankbare herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader t Kapelle 27-6-2016 Een Zeeuw geworden in hart en nieren. y 2009 Je liefde, je kracht, je zorg, en je lach. We missen je nog steeds iedere dag. 2016 Pa Ma oil "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73