Annie Bernardina van de Voorde- van Ooteghem INGRID VAN VELTHOVEN Ingrid van Velthoven Ingrid van Velthoven Marinus Hoogerland Marinus Hoogerland Rinus Hoogerland RINUS Herman van de Voorde Rinus Hoogerland Rinus Hoogerland Annemarie Moerkens-Louwerse Als je weet dat een dierbaar iemand zal overlijden aan een ziekte dan is die dag nooit vandaag maar altijd later Totdat later vandaag is en je wenste dat het nog gisteren was Hij was moe, zo moe van het vechten, alles los te moeten laten. Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte, ondanks deze strijd is hij vredig, in het bijzijn van zijn vrouw en kinderen overleden Rinus Wissenkerke, 9 september 1949 Vlissingen, 30 juni 2016 Inge Hoogerland - Proost Michel en Sandy Yolisa Finette Chantal en Robert-Jan Ziva Marvin en Sabine Dusty, Danya, Venna if? Wij willen Buurtzorg Vlissingen" bedanken voor de liefdevolle en goede zorg die zij aan Rinus hebben gegeven. Keucheniusstraat 15 4384 BS Vlissingen Maandag 4 juli van 19.00 uur tot 19.30 uur kunt u afscheid nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Dinsdag 5 juli om 10.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie persoonlijk condoleren in de aula van Rouwcentrum Adagio. Kom zoals je bent. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis dat na een ernstige ziekte van ons is weggenomen onze geliefde jongste broer, zwager en oom Rinus - echtgenoot van Ingeborg Laura Proost Goes: (annie Adriaan (in herinnering) Yerseke: Thomas en Mina Wissenkerke: Jan en Cobie Wissenkerke: Johan en Adrie Vlissingen: Adrie en Sandra Goes: Nelly en jaap Neven en nichten We wensen Inge, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vlissingen, 30 juni 2016 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom in gedachte zijn wij bij Inge, kinderen en kleinkinderen. Middelburg: Bert en fannie Appel Remco en Angelique Mark en lolanda Vlissingen: Peet en Renée (in herinnering) Proost Yasmine Marcel en Aileen Dag Lieve Voorgoed weg uit het heden maar voor altijd in ons verleden Theo en Marianne Ineke en Freek Harrij en Gerda Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij In alle eeuwigheid ben jij Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Breskens, Middelburg, 26 juni 1924 30 juni 2016 Eemnes: Marlies en Ruud Willemstein Linda en Bram, Joep Moniek en Richard, Roxan Peter en Lisa Middelburg :Tilly Willemstein en Marinus Vreeke Jeroen en Stela Bart Thijs en Marlot Correspondentieadres: Cassinstraat 3, 4336 LE Middelburg kunt afscheid nemen van ma in het Rouw centrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op woensdag 6 juli van 12.45 tot 13.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 6 juli om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna we aansluitend ma gaan begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats bij pa. Na de begrafenis bent u van harte welkom in de koffiekamer waar ook gelegenheid zal zijn om de familie persoonlijk te condoleren. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van het verpleeghuis Willibrord voor de liefdevolle verzorging. Wij nemen afscheid van onze biljartvriend, Wij wensen Inge ,de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Biljart Walcheren Vlissingen, 30 juni 2016 Op 91 jarige leeftijd is onze oudste zwager Piet Kramer overleden. Weduwnaar van Nellie Wilderom Riet t en Toopf Walhout Piet f en Jannie t Wilderom Adrie en Leen t de Looff Ko t en Joke Wilderom Bas en Jo Wilderom Annie en Joop Geertse Jan en Els Wilderom Neven en Nichten Kamperland, 30 Juni 2016 Verdrietig zijn wij door het overlijden van de vader van onze goede vriend Marvin. We wensen de familie veel sterkte en kracht toe. Marvin we zijn er voor je. Bas, Erik, Etienne, Koen, Michiel, Nimna, Paul, Sander, Sven, Thomas, Bart, Dennis en Sjoerd. Zijn humor zullen we nooit vergeten. 16 augustus 1956 23 juni 2016 Bij Ingrid was altijd muziek, luisterend, piano spelend, zingend, samen met anderen. Ingrid was een stembevrijder. Ingrid kon aanhoren, prettig doorvragen, zorgzaam zijn, kende de betekenis van 'ziekte', was een bekwame relatietherapeut, was altijd in contact met mensen, op zoek naar diepgang, met gevoel voor humor. Ingrid was een snel- en veel lezer, 'ja, dat heb ik ook gelezen', geïnteresseerd in wolken, wiskunde, in bijna alles en vooral in mensen. Ingrid was een houtzager, een vuurstoker, een wijnkenner, kookte graag en goed voor de mensen om haar heen. Ingrid was een moeder, een warme moeder, die vasthield aan haar kinderwens, hoe moeizaam ook, ze leerde loslaten, heeft nu moeten loslaten. Ingrid hield van bloemen, vogels, de bergen, de zee. Ze hield van het leven, wilde het leven leven, hield vooral van mensen en heel veel van ons, en wij hielden ontzettend veel van Ingrid. Eric de Ceuster, Lucas Isaac Katie Nieuwstraat 44-46, 4331 JL Middelburg "Soms zou je willen dat gister nooit voorbijging omdat vandaag alles zo anders is. Geschokt en verdrietig zijn wij na het plotselinge overlijden van de partner van onze directeur Eric de Ceuster Wij voelen mee met het intense verdriet van Eric en Isaac en wensen hen veel kracht toe bij dit grote verlies. Collega's van Woongoed Middelburg Middelburg, 2 juli 2016 Met verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van de partner van onze bestuurder Eric de Ceuster Wij zijn in gedachten bij Eric en Isaac en wensen hen veel kracht toe bij dit grote verlies. Raad van Commissarissen Woongoed Middelburg Middelburg, 2 juIi 2016 Met groot verdriet deel ik u mede dat mijn lieve dochter, zus en tante is overleden 9 juli 1948-29 juni 2016 echtgenote van Henk Moerkens Nel Louwerse-de Nooijer Bram Louwerse (in liefdevolle herinnering Corrie de Moor-Louwerse Piet de Moor (in liefdevolle herinnering) Jolanda Alexandra en Richard Senna, Milan Angela en Lars, Anne, Sara Vlissingen, Mesdaglaan 23

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72