Familieberichten üysrJadsrj Johannes de Schipper 24 zaterdag 2 juli 2016 Sara Adriana de Visser - Begthel De dagen des mensen zijn als het gras, gelijk een bloem des velds, alzo bloeit hij. Als de wind daarover gegaan is, zo is zij niet meer, en haar plaats kent haar niet meer. Psalm 105 vers 15 en 16 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, na een ernstige maar moedig gedragen ziekte, van ons is weggenomen mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus, tante en vriendin Wilhelmina Louwerina den Hartog Wilma in de jonge leeftijd van 36 jaar. L.J. van As A. den Hartog (in herinnering) Gijs Kees en Mirella Bart en Janny Chris, Lisanne, Fiona Margriet en Koen Job, Gijs, Beau Bram Jaap Henri en Marike Anna, Daan, Teun Arjan Sanne Anton en Christa Willyanne Martijn Goes, 30 juni 2016 Donkereweg 40, Noordgouwe Correspondentieadres: L.J. van As Hoenkoopse Buurtweg 11 a, 3421 GA Oudewater Er is D.V. gelegenheid tot condoleren op dinsdag 5 juli van 19.30 tot 21.30 uur in Kerkelijk Centrum "De Rank", Noorderkerkstraat 16 te Oudewater. Overeenkomstig de wens van Wilma zal de rouwdienst en begrafenisplechtigheid in besloten familiekring plaatshebben. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Nooit meer bij je logeren, Nooit meer samen naar het strand. Nooit meer met jou de koeien voeren, Of met de trekker naar het land. Lieve tante Wilma Wat zullen we je vreselijk missen! Je neefjes en nichtjes: Anna, Job, Chris, Daan, Gijs, Lisanne, Beau, Willyanne, Fiona, Teun Tot onze diepe droefheid is na een ernstige ziekte van ons weggenomen ons lieve en zeer zorgzame nichtje Wilma den Hartog in de leeftijd van 36 jaar. Wilma heeft vele jaren met veel genoegen bij ons mogen wonen. P.Avan As A. van As Noordgouwe, 30 juni 2016 Tot onze diepe droefheid is na een ernstige ziekte van ons weggenomen ons lief nichtje Wilma den Hartog in de leeftijd van 36 jaar. Joh. en Cora van As Meerle (België) ,30 juni 2016 Met droefheid geven wij u kennis dat in de jonge leeftijd van 36 jaar is overleden ons nichtje Wilma den Hartog Ooms en tantes Van As Neven en nichten Van As Noordgouwe, 30 juni 2016 Wilma Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven Dankbaar voor al haar liefde en goede zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 8 juni 1997 weduwe van Jan de Visser in de leeftijd van 95 jaar. Betsy en Wim Leen en Annie Jan en Margret Hans Kees t en Anja Rudi en Leonie Jim en Tamara Margriet Tonja en Leo Sandra en Leon f Riny en Susanne Rinus en Alie Theo en Karin Alinda en Danny Ria en Jan Samantha en Dennis Colinda en Leo Niek en Mariëtte Bas Pim en Paula Janneke en Ko Dayenne en Maurice Niels en Bonny en achterkleinkinderen Colijnsplaat, 1 juli 2016 Correspondentieadres: Vliet 41, 3299 XK Maasdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 juli van 15.00 tot 16.00 uur, op haar eigen kamer 333, in zorgcentrum 'Cleijenborch', Dr. Maasstraat 4 te Colijnsplaat. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 6 juli om 11.00 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamper land. Na de begrafenis komen we samen in het Casembroot- huis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die moeder in zorgcentrum 'Cleijenborch heeft ont\>angen. Nooit meer moe Nooit meer batig Nooit meer pijn Altijd rust Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mede, dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder en oma Maria Johanna Smolders - de Munek weduwe van Gilles Martinus Smolders Middelburg, Middelburg, 17 maart 1923 27 juni 2016 Kinderen en kleinkinderen correspondentieadres Hof van Sint Pieter 18, 4331 DB Middelburg De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. We danken een ieder die zorg aan haar heeft verleend, met speciale dank aan medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Rustenburg. Jo de Schipper 0 Verdrietig zijn wij door het overlijden van lieve (schoon)zus van Koen en Margriet en tante van Job, Gijs en Beau. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Dicky Nieuwenhuijse Rien Nieuwenhuijse (in liefdevolle herinnering) Marcel en Judith Nieuwenhuijse Véronique en Valérie Juri en Marieke Nolet Matteüs 11 vers 28 Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve zorgzame broer, zwager en oom Wij willen er voor je zijn lieve Rie. Francina Gré en Joop Daan en Riet Cees en Mieke Ida Jan en Ria Neven en nichten In dierbare herinnering: Ko en Mien Wim Toob Ann Hans Christine Mijn tranen vallen op jouw koude handen wanneer ik naar je kijk. Telkens denk ik aan die handen nooit meer binnen....handbereik. Omringd door liefde en zorg is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en mijn trotse opa Koudekerke, Goes, 5 september 1935 30 juni 2016 Rie de Schipper - Wielaard Marleen en Jan Carolien en John Remco John en Jolinda De uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 6 juli om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend is er voor condoleance een informeel samenzijn in de koffieruimte van het rouwcentrum. De begrafenis zal in de beslotenheid van het gezin plaatsvinden. Correspondentieadres: Beukenstraat 182, 4462 CB Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71