k a r^r Familieberichten Dsiiikbsiuiijmg J J? s A A A Jan Sonnevij 11e n Johan Geernaert Walter Kindt Truus Koole - de Feijter 7s Lena Jonkman - Geelhoedt Willem Hoorweg Jan de Visser Willij Roegiest Ko Roofack Martin Wintein William de Taeye Adriaan Cornells Janse Cornelia Maria van Cruijningen-de Bruijne Engelina van Es-Sinke Freddy Janssens Jaap Jager Corrie Walhout zaterdag 2 juli 2016 27 Daar het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, opa, broer en oom willen wij U langs deze weg hartelijk danken. Uw lieve woorden, kaartjes of berichtjes, hebben ons goed gedaan. Sandra en Nico Samijn-Geemaert Bart, Valerie, Rick Marie-Louise D'haens-Geemaert Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, juli 2016. Een doorzetter, altijd positief... dat heeft hij mij én ik hoop ook u meegegeven. Uw aanwezigheid bij de uitvaartdienst in de kerk en uw blijken van medeleven, de vele kaarten met prachtige woorden, ontvangen na het overlijden van mijn lieve man heb ik bijzonder gewaardeerd. Hiervoor wil ik u hartelijk danken. Vera Kindt - Snoeck Philippine, juli 2016 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Jolien en Adri de Groote - Koole en (klein)kinderen. Schoondijke, 2016 Ma was belangrijk in ons leven... De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van onze lieve ma Bedankt voor de kaarten, telefoontjes en uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Gerard en Yvonne Cor en Nancy Terneuzen, juli 2016 Wij willen iedereen hartelijk danken voor het vele medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve en behulpzame vader en opa Het heeft ons goed gedaan. Janneke Hoorweg - van Liere Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juli 2016 Wat is hij sterk geweest en wat heeft hij een wilskracht getoond. En wat werd hij als mens en fysiotherapeut door velen gewaardeerd. Het medeleven, de warmte en lieve attenties zijn ons tot troost geweest. Nu samen verder zonder hem. Hanny, Stefan, Wilma, Luc, Cas, Sef Renske, Renato, Nolan Daar het niet mogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken voor de steun en belangstelling na het overlijden van betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge William nog lang in ons aller herinnering blijven voortleven. Kinderen en kleinkinderen. Aardenburg, juli 2016 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Lenie de Visser - de Kraker Ab en Arina de Visser Jelmer, Anna Job de Visser en Ardy Burgmans Maartje, Stijn, Joris van Poppel Axel, juli 2016 Het gemis zal blijven, maar de blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa hebben ontzettend goed gedaan. Bedankt lieve mensen voor jullie aanwezigheid, bloemen, kaarten, brieven en vooral voor de heel warme steun. Namens de familie Ine Janse-Evers Hartelijk dank voor de belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en "super"oma kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zuidzande, 29 juni 2016 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Familie Van Es Yerseke, juli 2016 Voor uw warme belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa betuigen wij u onze hartelijke dank Corrie Sonnevijlle - de Feijter kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, juli 2016 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een haart, brief of bloemen, wat het ooh zij. Was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Netty Janssens-Luk kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juli 2016 Wij willen iedereen danken voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vriend, onze broer, schoonbroer en oom De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Philippine, juli 2016 Julia de Wit Familie Roegiest 'Dag aan dag draagt Hij ons' Ps 68:20 Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te be danken voor alle blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Op deze manier willen wij u bedanken voor uw aanwezig heid en de vele kaarten die wij mochten ontvangen rondom de begrafenis en ook in de periode daarvoor. Dat heeft ons erg goed gedaan en is voor ons een grote steun geweest. C. Jager-de Jonge kinderen en kleinkinderen Axel, juli 2016 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man en onze (groot)vader zeggen wij u hartelijk dank. Janet Roofack - Douglas kinderen en kleinkinderen Breskens, juni 2016 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van betuigen wij u onze oprechte dank. I. de Zwarte en familie Terneuzen, juli 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63