COLOFON Familieberichten Familieberichten Augustinus Josephus van Damme Staf Annie Bernardina van de Voorde van Ooteghem 26 zaterdag 2 juli 2016 0 Joanna Maria Bogaert Herman van de Voorde Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij. Toon Hermans Met verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn liefste man, onze zorgzame vader, onze fantastische opa en overgrootvader echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Hulst: Jeanne van Damme-Bogaert Hulst: Roland en Diana van Damme-Fassaert Femke en Erik, Julie, Esmée Liesbeth en Laurens, Duuk Joost en Daphne Amsterdam: Miriam en Frank Solleveld-van Damme Bart en Gitte, Mats Maayke en Leon, Sam, Eva Kapellebrug: Arthur van Damme en Patricia Pharasijn Daphne Kieldrecht: Karei en Julia van Damme-Vlegels Daan en Tine, Jack, Bent Hans en Charlotte, Wibe, Joppe Toon en Vicky, Lily, Lou Breda: An en Piet Oosthoek-van Damme Janna en Rogier Midas en Juliette, Kester, Sylvester Hulst: Erik van Damme Jelle en Tina, Benthe St. Jansteen: Joris van Damme en Piet Begijn Rotterdam: Veerle van Damme en Mieke Janssens 30 juni 2016 Havenfort 16, 4561 GD Hulst U kunt afscheid nemen van Staf in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 5 juli van 18.45 tot 19.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 6 juli om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Voorafgaand aan de afscheidsdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de Basiliek vanaf 10.30 uur. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij In alle eeuwigheid ben jij Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Breskens, 26 juni 1924 Eemnes: Middelburg, 30 juni 2016 Marlies en Ruud Willemstein Linda en Bram, Joep Moniek en Richard, Roxan Peter en Lisa Middelburg :Tilly Willemstein en Marinus Vreeke Jeroen en Stela Bart Thijs en Marlot Correspondentieadres: Cassinstraat 3, 4336 LE Middelburg U kunt afscheid nemen van ma in het Rouw- centrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op woensdag 6 juli van 12.45 tot 13.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 6 juli om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna we aansluitend ma gaan begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats bij pa. Na de begrafenis bent u van harte welkom in de koffiekamer waar ook gelegenheid zal zijn om de familie persoonlijk te condoleren. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van het verpleeghuis Willibrord voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62