Oï/arJöilsr) in Meniomim Familieberichten [a] INGRID VAN VELTHOVEN Ingrid van Velthoven Ingrid van Velthoven A - Jo- Marie Anna Florussen - Caessens Marinus Hoogerland Rinus Hoogerland Johanna Adriana Harthoorn - van IJzerloo Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 2 juli 2016 25 16 augustus 1956 23 juni 2016 Bij Ingrid was altijd muziek, luisterend, piano spelend, zingend, samen met anderen. Ingrid was een stembevrijder. Ingrid kon aanhoren, prettig doorvragen, zorgzaam zijn, kende de betekenis van 'ziekte', was een bekwame relatietherapeut, was altijd in contact met mensen, op zoek naar diepgang, met gevoel voor humor. Ingrid was een snel- en veel lezer, 'ja, dat heb ik ook gelezen', geïnteresseerd in wolken, wiskunde, in bijna alles en vooral in mensen. Ingrid was een houtzager, een vuurstoker, een wijnkenner, kookte graag en goed voor de mensen om haar heen. Ingrid was een moeder, een warme moeder, die vasthield aan haar kinderwens, hoe moeizaam ook, ze leerde loslaten, heeft nu moeten loslaten. Ingrid hield van bloemen, vogels, de bergen, de zee. Ze hield van het leven, wilde het leven leven, hield vooral van mensen en heel veel van ons, en wij hielden ontzettend veel van Ingrid. Eric de Ceuster, Lucas Isaac Katie Nieuwstraat 44-46, 4331 JL Middelburg "Soms zou je willen dat gister nooit voorbijging omdat vandaag alles zo anders is. Geschokt en verdrietig zijn wij na het plotselinge overlijden van de partner van onze directeur Eric de Ceuster Wij voelen mee met het intense verdriet van Eric en Isaac en wensen hen veel kracht toe bij dit grote verlies. Collega's van Woongoed Middelburg Middelburg, 2 juli 2016 Met verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van de partner van onze bestuurder Eric de Ceuster Wij zijn in gedachten bij Eric en Isaac en wensen hen veel kracht toe bij dit grote verlies. Raad van Commissarissen Woongoed Middelburg Middelburg, 2 juIi 2016 Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe. Je hebt je strijd gestreden. Je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit. Je bent bevrijd uit je lijden. Maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve vrouw, moeder en oma echtgenote van Cornelis Jacob Florussen Axel, 12 juli 1948 t Terneuzen, 30 juni 2016 Terneuzen: Cor Florussen Leon Florussen Mirelle Florussen Julliano Lorentzlaan 64 4532 KR Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. U kunt de familie condoleren op dinsdag 5 juli om 11.45 uur in de koffiekamer van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Als je weet dat een dierbaar iemand zal overlijden aan een ziekte dan is die dag nooit vandaag maar altijd later Totdat later vandaag is en je wenste dat het nog gisteren was Hij was moe, zo moe van het vechten, alles los te moeten laten. Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte, ondanks deze strijd is hij vredig, in het bijzijn van zijn vrouw en kinderen overleden Rinus Wissenkerke, 9 september 1949 Vlissingen, 30 juni 2016 Inge Hoogerland - Proost Michel en Sandy Yolisa Finette Chantal en Robert-Jan Ziva Marvin en Sabine Dusty, Danya, Venna if? Wij willen Buurtzorg Vlissingen" bedanken voor de liefdevolle en goede zorg die zij aan Rinus hebben gegeven. Keucheniusstraat 15 4384 BS Vlissingen Maandag 4 juli van 19.00 uur tot 19.30 uur kunt u afscheid nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Dinsdag 5 juli om 10.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie persoonlijk condoleren in de aula van Rouwcentrum Adagio. Kom zoals je bent. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom in gedachte zijn wij bij Inge, kinderen en kleinkinderen. Middelburg: Bert en Jannie Appel Remco en Angelique Mark en folanda Vlissingen: Peet en Renée (in herinnering) Proost Yasmine Marcel en Aileen Verdrietig, maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat vrij onverwacht is overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Adriaan Harthoorn f 2007 Kruiningen, 25 juni 1932 Goes, 30 juni 2016 Piet Chanted Guido en Anouk Julian en Onika Rachèl en Denny Hans en Rudy Lisanne en Jillis Sharon en Dirk Paul Janet en Kees Robbert Ramona Notenboomdijk 3, 4443 RB Nisse. De afscheidsbijeenkomst en crematie zal volgens haar wens in besloten kring plaatsvinden. UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61