Hotelovernachting inclusief ontbijt en 3-gangen diner 59,- Een gezellig dagje uit met de trein in een NH hotel naar keuze Bestel snel op pzc.nl/nhverblijf Bestel nu op pzc.nl/treinactie Met heerlijke croissant warme drank NH Hotels heeft voor het derde jaar op rij de Zoover Award voor Best Hotelketen gewonnen. Om dat te vieren kunt u als lezer van de PZC nu genieten van een extra voordelig verblijf in een NH hotel. Naast een uitgebreid ontbijt kunt u ook genieten van een 3-gangendiner van de chef. Voor deze actie kunt u kiezen uit 7 NH hotels gelegen in een natuurrijke omgeving zoals bos, heide, duinen of strand. Dus ga er lekker op uit in eigen land deze zomer! 5^el °-p-o-p per persoon Overnachting in NH hotel naar keuze: Overnachting voor 2 personen Inclusief uitgebreid ontbijt Inclusief 3-gangen diner van de chef Gratis parkeren Keuze uit 7 NH hotels gelegen in een natuurrijke omgeving Nieuw: croissant warme drank Voor maar 18,- p.p. koopt u een Dagretour met de trein (2e klas). Daarmee reist u op één dag met de trein naar uw favoriete stad en terug. Inclusief een heerlijke croissant met warme drank bij Délifrance. Een dagje uit is zo wel heel aantrekkelijk! Reist u liever extra comfortabel le klas? Dat kan! Dan betaalt u 25,- per dagretour. Geldig t/m 11 september 2016, dus ook in de zomervakantie! Kinderen t/m 11 jaar reizen gratis mee. Bestellen kan t/m 17 juli 2016. Bij het bestellen hoeft u nog geen reisdatum aan te geven. Deze kunt u later bepalen. zaterdag 2 juli 2016 Ook geldig bij ^NH Sparrenhorst I opdeVeluwe *Alleen per 2 personen te koop; voucher 118,- per overnachting. Aèlifrancc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 60