©NDERNEMER Justion Advocaten klaar voor de toekomst Justion Advocaten breidt uit en verhuist M Dit is een commerciële pagina van de Persgroep Advocatenkantoor verhuist in Middelburg naar nieuw pand en opent vestiging in Terneuzen In haar lustrumjaar waarin het 15 jarig bestaan wordt gevierd, is Justion Advocaten op 1 juli ver huisd van nummer 2 naar num mer 45 op het Middelburgse Park Veldzigt. Daar heeft .Justi on Advocaten twee verdiepingen betrokken. Het is op een steen worp verwijderd van de oude vestiging in Middelburg, maar het geelt veel meer ruimte en die is hard nodig. Tegelijkertijd be schikt Justion Advocaten vanaf 1 juli over een nieuwe vestiging aan de Axelsedam 1 in Terneu zen. Fundament Deskundig Pragmatisch imé JUSTION Justion Advocaten, wij gaan voor uw zaak www.justionadvocaten.nl Volg de Ondernemer op social media én word lid op deondernemer.nl Justion Advocaten werd in 2001 opgericht door Jolanda van Koeve- ringe-Dekker. Het advocatenkan toor is in de loop der jaren gestaag blijven groeien. Met Jan-Willem van Koeveringe, Joke Mikes en Marjo Meeuwsen kwamen er partners bij om samen met Jolanda het kantoor te leiden. Per 1 juli 2016' zijn ook Jan Jacobse, Diel Boere, Matthijs Hoekstra, Edwin Bregonje, Ronald Pieterse en Jelle van Roeyen als advocaat partners de gelederen van Justion Advocaten komen versterken. Samen met juridisch me- Het nieuwe pand van Justion Advocaten in Terneuzen. dewerker Esther Tange en hun ondersteuning zullen zij cliënten bedienen vanuit de vesti gingen van Justion Advocaten te Middelburg, Rotterdam en Terneuzen. Justion Advocaten breidt dus uit en vandaag de dag zijn er in totaal 35 mensen werkzaam. „Onze nieuwe mensen maken samen met ons een frisse nieuwe start. In Middelburg en met een eigen praktijk in Terneuzen, geleid door de advocaten die in deze regio al werkzaam waren. Gebleken is dat wc over essentiële zaken hetzelfde denken: hoe cliënten bediend moeten worden en wat we als advocatenkan toor willen bereiken. We hebben hetzelfde doel voor ogen en bouwen als het ware aan hetzelfde huis, met als fundament het belang van onze cliënten. Verder zijn we allemaal maatschappelijk betrokken. Er is sprake van een goede klik", aldus mr. Jolanda van Koeve ringe. Justion Advocaten is met name gericht op de zakelijke dienstverlening voor ondernemin gen, overheden en instellingen in het hele land, in bet bijzonder zuidwest Nederland. Justion vindt specialistische kennis essentieel. De 'founder' mr. Jolanda van Koeveringe is gespecialiseerd in omgevingsrecht en vast- goedreeht. Haar man en partner, mr. Jan-Wil lem v an Koeveringe, heeft als specialisaties ondernemingsrecht en bouwrecht, mr. Joke Mikes (Rotterdam) richt zich met name op contractenrecht en huurrecht en mr. Marjo Meeuwsen vooral op aanbestedingsrecht. De expertise van de nieuwe partners is voorna melijk gelegen in ondernemingsrecht, ar beidsrecht en de overheidspraktijk. „Door de versterking van ons team kunnen wij onze cliënten nog beier van dienst zijn. Ook onze nieuwe collega's zijn echte doeners, die snel en pragmatisch handelen. Samen met onze cliënt zoeken we naar oplossingen. Een van onze stelregels is dat er in een advies geen vragen aan de cliënt meer mogen voorko men. Wij stellen ons echt als partner voor de cliënt op, die het beste met hem of haar voor heeft. Niet van 'u moet dit of dat'. Bij onze standaardservice behoren onder andere gratis attenderingen, nieuwsbrieven en actieve ken nisoverdracht", aldus Jolanda van Koeveringe. Meer informatie over Justion Advocaten is te vinden op de nieuwe website www.justionadvo- caten.nl. Per 1 juli is overigens ook de nieuwe website in de lucht: www.justionadvocaten.nl. tekst HENK VAN DE VOORDE V Mr. Joke Mikes, partner bij Justion Advocaten. ADVOCATEN In Middelburg zijn wij verhuisd naar een ruimer pand. In Terneuzen zetten we Justion op de kaart met een nieuwe, derde vestiging. Ons team wordt uitgebreid met zes advocaten, een juridisch medewerkster en secretariële ondersteuning. Vanaf 1 juli zijn wij met twintig juristen werkzaam vanuit Rotterdam, Middelburg en Terneuzen. Onze nieuwe, ook zeer ervaren, collega's zijn met name deskundig op het gebied van arbeidsrecht, ondernemingsrecht en de overheidspraktijk. Wij staan voor u klaar. Dienstverlening op een hoog niveau, toegespitst op wat u nodig heeft. Snel, pragmatisch en realistisch. MIDDELBURG Park Veldzigt 45 4336 DW Middelburg T 0118 62 3719 F 0118 63 83 47 TERNEUZEN Axelsedam 1 4531 HH Terneuzen T 0115 6131 75 F 0115 61 77 64 ROTTERDAM Linatebaan 69a I 3045 AH Rotterdam I T 010 440 31 00 I F 010 270 90 04 K? info@justionadvocaten.nl Groepsfoto van negen van de tien partners van Justion Advocaten met van links naar rechts Jelle van Roeyen, Ronald Pieterse, Jan-Willem van Koeveringe, Matthijs Hoekstra, Jan Jacobse, Edwin Bregonje, Marjo Meeuwsen-Dek, Diel Boere en Jolanda van Koeveringe-Dekker. foto IZAAK VERKESTE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 16